Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Gowenna: a ako ta dal mlady dole nakonci "A k cemu ti to je?":D
    Dnes v 02:10:57 odpoledne
  • Gowenna: ja ti rikam ze to vytratis a budes mit hovno:D
    Dnes v 02:09:31 odpoledne
  • Sheepa: [odkaz]
    Srpen 21, 2019, 07:37:56 odpoledne
  • Sheepa: Rodier nam vycestoval a už se stal IRL streamerem. :D :D
    Srpen 21, 2019, 07:37:53 odpoledne
  • Derfel: Nema nekdo aktivacni klic pro windows 10 ?
    Srpen 21, 2019, 01:23:25 odpoledne
  • Pethaj: páči sa mi na tom Archeage, že odpočet už skončil predvčerom ale stále tam nič neni :D
    Srpen 21, 2019, 11:55:08 dopoledne
  • Johny B: ajo, loďky byly fajn, u toho sem vydržel myslím aspoň 2 měsíce když to bylo nový :)
    Srpen 19, 2019, 02:37:46 odpoledne
  • Gowenna: ArcheAge reboot:)
    Srpen 19, 2019, 12:48:53 odpoledne
  • Johny B: a jak se to jmenuje? Vidím tam jen odpočet čehosi od Trionu, asi sem slepej ale fakt nevím na co mám těch 7h čekat :p
    Srpen 19, 2019, 11:56:47 dopoledne
  • Gowenna: som zvedavy co z toho vypadne - co sa pise je, ze mozno to bude bezat na mesacnych platbach a shop bude len kozmeticky - podla mna dalsia hra ktorej uskodil jej vlastny hype:) ale v podstate ma vsetko co clovek moze chciet
    Srpen 19, 2019, 10:43:36 dopoledne
  • Gowenna: [odkaz]
    Srpen 19, 2019, 10:41:43 dopoledne
  • M.C/Sugest: Dobré ráno :)
    Srpen 19, 2019, 08:57:13 dopoledne
  • Sheepa: kua ta auto korekce na telefonu. :D
    Srpen 18, 2019, 02:29:41 odpoledne
  • Sheepa: Rode, jsi vycestoval ven jo? Já tu drtím modely a najednou na mě vyskočí od Roda nějaká tobogán. :D
    Srpen 18, 2019, 02:29:21 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: Je to stále o exploraci, jen po cestě lze kutit víc a víc rozličných činností.
    Srpen 17, 2019, 09:56:18 odpoledne
  • rodier: Ale Amau vysvetli co tam do te hry pridali jako konkretne..   Next Update byl sice fajn ale taky realne k hovnu..  proste tam neni RPG.. nejsou tam cisla..  kcemu si postavit bazi? max ses mohla teleportovat na stanici..  chybeli me tam zakladni herni mechaniky..  porad je to jen o exploraci.. nebo se to ted zmenilo?
    Srpen 17, 2019, 09:11:35 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: NO už vyšli patche řešící časté pády, hlavně v Nexusu. Včera jsem tam taky uvízla :D Jinak super :D
    Srpen 16, 2019, 04:47:40 dopoledne
  • rodier: Tak co Amu aky to je?
    Srpen 15, 2019, 07:42:13 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: čekám na to :D
    Srpen 12, 2019, 08:53:19 odpoledne
  • rodier: Tesite se na update No Man Sky ?  za 2. dny - pridaj VR a podporu pro 32 lidi mp
    Srpen 12, 2019, 12:35:52 dopoledne

* Kalendář

Srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Birthdays
sithard (32)

* Poslední příspěvky

Re:Gloria Victis od Duratec92
[Dnes v 02:15:55 odpoledne]

Re:Gloria Victis od pavlli
[Dnes v 02:03:21 odpoledne]

Re:Gloria Victis od M.C/Sugest
[Dnes v 11:32:46 dopoledne]

Re:Warhammer: Vermintide 2 od M.C/Sugest
[Dnes v 10:24:19 dopoledne]

Re:Fallout 76 od Sheepa
[Srpen 21, 2019, 03:35:26 odpoledne]

Re:Fallout 76 od M.C/Sugest
[Srpen 21, 2019, 09:42:24 dopoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Modesty
[Srpen 21, 2019, 09:24:59 dopoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od M.C/Sugest
[Srpen 21, 2019, 08:13:17 dopoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Modesty
[Srpen 21, 2019, 07:45:41 dopoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Stirius
[Srpen 20, 2019, 11:35:48 odpoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Babun
[Srpen 20, 2019, 11:16:22 odpoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od M.C/Sugest
[Srpen 20, 2019, 10:28:53 odpoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Gowenna
[Srpen 20, 2019, 08:29:31 odpoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Duratec92
[Srpen 20, 2019, 07:06:57 odpoledne]

Chronicles of Spellborn - Reborn od M.C/Sugest
[Srpen 20, 2019, 02:47:17 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 55
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 3
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 488
  • stats Celkem příspěvků: 56 176
  • stats Celkem témat: 2 409
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: Final Fantasy XIV ?  (Přečteno 761 krát)

plus minus reset
Červenec 13, 2019, 11:44:58 dopoledne
Odpověď #15
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Pohlaví: Mužské
  • Hra: WOW !!!!

Tak pojdte hrat ESO  :GUI

Červenec 13, 2019, 12:19:23 odpoledne
Odpověď #16
  • Boiians člen
  • Veterán
  • Hra: Shroud of Avatar
  • Nick: Modesty

Červenec 13, 2019, 12:49:58 odpoledne
Odpověď #17
  • Boiians člen
  • Legenda

Hele já ještě nehážu flintu dožita. Tyhle nudný začátky jsou u většiny mmo her.

Možná to je ten důvod, proč jsou MMOčka v úpadku a frčej moba hry, battle roayale a střílečky. MMO hry prostě neuměj ty začátky. Tyhlety sračky, kdy běháte zabíjet slepice a nosíte olej do lamp přece ve skutečnosti nikoho nebavěj, všichni je přetrpěj, aby se dostali do prvních dungů a teamovejch akcí, kdy budou mít víc abilit a moźnost kooperovat, kdy se začnou projevovat rozdíly v gearu.

Je málo MMOček, který jsou dobrý od začátku. Tady bych vyzdvihnul The Secret World, kde od začátku běháte mezi autama, střílíte zombíky a luštíte logický hádanky. Docela dobrej start má taky SWTOR, kde sice taky questíte docela tradičně, ale poŕád bojujete s robotama a lidma a je to dobře zasazený do opravdu dobrejch příběhů, je tam spousta animací a dobrej voice acting, kterej ve vás udrží filmovej feeling.

BTW extrémní je v tomhle Anarchy Online, kde na vašich statech záleží vše, rychlost pohybu, výška skoku, rychlost útoku. Anarchy online v mid a end gamu je poměrně akční záležitost, kdy už rychle běháte, rychle střílíte a prokládáte to speciálkama .. ale na začátku jste prostě chomí šneci a 99% lidí to nedá. ( dneska už tuplem )

Takže jedeme dál. Já jsem teď v dílně, ale večer k tomu zase sednu a jsem rozhodnutej to dotahnout do nějaký první instance a tam to teprve začnu řešit. Nicméně teď je to fakt nuda k posrání.

Červenec 13, 2019, 01:18:14 odpoledne
Odpověď #18
  • Boiians člen
  • Veterán

V tom TESO mě sere ta vyrovnanost levelu, že můžeš kamkoliv, ale zase v tom vidim výhodu chození v partě dung i když je každej jinej level.
Jinak jsem v TESO udělal asi 25 levelů a víc mě to nějak teda nebavilo...prostě mi přijde, ža tam jen lítam od značky ke značce...ta hra na mě z nějakýho důvodu prostě nějak nedejchá i když je grafika perfektní...ale v partě bych zkusil...spíš sem jen soloval a párkrát dal 1-2 první dung asi

Červenec 13, 2019, 01:27:12 odpoledne
Odpověď #19
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

A není ještě něco dalšího, o čem by se dalo uvažovat? Já před pár měsíci řešil ten nms ale věděl jsem, že nemám čas a bude MMO update v létě. Tak si to nechávám po návratu.

Červenec 13, 2019, 01:43:05 odpoledne
Odpověď #20
  • Boiians člen
  • Legenda

A není ještě něco dalšího, o čem by se dalo uvažovat?

Je celkem hovno. Pokud by neklaplo Final Fantasy, tak se asi vracím k SWTORu. Solo PvE je tam steně nudný, ale je tam spousta dungů ( operace, flashpointy ) a mezitím si můžu jet space combat a arény. S tím si jeden vystačí, byť je to asi jako metadon pro závysláka na heroinu.

Ale v klidu, teď se testuje FFXIV veřím že to ty statisíce lidí nehrajou, protože by to byla sračka. Úvodní opruz se dal čekat.

Jo, Modesty ještě říkal něco o Conanovi, nevím jak je teď na tom.

Červenec 13, 2019, 02:45:17 odpoledne
Odpověď #21
  • Boiians člen
  • Rekrut

Jako mozna bych to taky zkusil, kdyby se seslo vic lidi. Hral jsem to naposled chvili po vydani. Herni mechaniky dobry, ale ten asijskej vzhled me sere :-)

Červenec 13, 2019, 03:43:46 odpoledne
Odpověď #22
  • Boiians člen
  • Legenda

Hele každej to klidně zkuste, ale zatím to asi nekupujte. Neni důvod. Do lvl 35 je ten trial.

Teď jsem dingnul LVL 15.

Červenec 13, 2019, 08:48:13 odpoledne
Odpověď #23
  • Boiians člen
  • Legenda

První dungeon je od LVL 15

Červenec 13, 2019, 11:55:54 odpoledne
Odpověď #24
  • Boiians člen
  • Legenda

Jasma :)

Červenec 14, 2019, 02:07:21 dopoledne
Odpověď #25
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Tanky, Strilecky, a obcas nejake to (mmo)RPG
  • Nick: rodier

@modesty - presne. TESO na me taky nedejchalo.. je to proste genericka mrdka.  to FFko ma strasne moc vymakany featury, hodne  hlubokej crafting, customizaci v housingu..   jako RPG je to hodne dobre
Odeslano z pomale plecky v zatuchlem kumbale.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

"Můj život sice nestojí za nic, ale aspoň můžu srát lidi kolem sebe"

Červenec 14, 2019, 09:36:10 dopoledne
Odpověď #26
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Faktem je, že zabíjení holubů a myšioje prostě všude. Prvních 20 hodin ztráta času a pak je otázka jak říká sugest, co je dal. Dej echo...

Červenec 14, 2019, 10:11:10 dopoledne
Odpověď #27
  • Boiians člen
  • Veterán

Age of Conan byste nedali ? Mě se to líbí...Jinak bych dal klidneě i Lotro to sou prostě podle mě dobrý hry....stejně to moc dlouho dávat nebudem asi : )))

Červenec 14, 2019, 12:17:30 odpoledne
Odpověď #28
  • Boiians člen
  • Veterán

hm, pozrel som to video a nejak to zenaujalo - graficky mi to prislo ako archeage, len trochu horsie a podla toho co som cital tak to ma aj menej/horsie featury - ale ako suggest pisal, snad tam je nieco co to tolko ludi laka:)

S MMO co su vonku a co som hral su podla mna hratelne ESO, BDO, SWTOR, AA, WoW, Albion

ono tych hier je pomerne dost, zalezi co je cielom:
- len sa zliezt v jednej hre a spolocne travit cas na discorde (je jedno ako hra, treba sa len dohodnut a aby primarne nebol niekto kto tu hru vyslovene neznasa:))
- hru kde spolocne nieco budujeme, mame nejaky end game ciel (napr AA, sandbox hry typu Atlas apod)
- spolocne dungy/rpg pr hra (Conan exiles, WoW,..)
- chill out pvp (moba, BR hry,..)
- hard core pvp (Darkfall, Albion...)
- hra co ma s kazdeho nieco (BDO, ESO, AA)

Ono sa to neda vybrat najlepsiu hru, ale da sa si urcit spolocne zaujmi a potom nieco vybrat co sa k tomu aspon blizi a potom za 3 mesiace quitnut:)

Červenec 14, 2019, 12:22:12 odpoledne
Odpověď #29
  • Boiians člen
  • Legenda

Age of Conan byste nedali ? Mě se to líbí...Jinak bych dal klidneě i Lotro to sou prostě podle mě dobrý hry....stejně to moc dlouho dávat nebudem asi : )))

Já bych se tomu moc nebránil, ale upříměřečeno mám problém s tím, že Conan už bude slušně mrtvej a Funcom se o mrtvolky moc nestará.
Pokud neklapne Final Fantasy tak se zřejmě přesunu do SWTORu a odehraju si datadisky. ( za pár měsíců bude novej )
Nadruhou stranu, jsem ochotný jít kamkoliv, kde je víc lidí. Problém je, že máme:
Pištu v SWTOR
Derfa v TESO
Modestyho v Conanovi
Tekklord zacálovat tu FFXIV :) 

Takže máme 4 hry po jednom hráči a pak je tu nějakejch x lidí, co maj chuť do něčeho skočit :)

Dobrý je, že je očividně chuť něco popařit, tak teď to jen neposrat.
Já to vidím tak, že dneska ještě dodělám ty prequesty ve FFXIV abychom se dostali s Tekklordem a Deimem do prvního dungu a odemkli si ten LFG system. A uvidíme. Koneckonců se dam dotáhněte taky, neni to extra dlouhej proces.

Pokud to neklapne, budeme muset jednu hru vybrat. Já jsem pro SWTOR a to proto, že je super casual, kdy se dá celkem kdykoliv sejít na nějakou operaci, flashpoint a když nejsou lidi ( a to je důleźitý ) tak si místo nich vezmete companiony + je tam solo space kombat a PvP space combat, nemám odehrané vůbec žádné datadisky a na podzim má vyjít nový.
+ a to je velké + v Star Wars nemusíte luštit nějakej novej obsáhlej příběh a pokoušet se vžít do nějakýho světa o kterým víte hovno, ale jste ve Star Wars, ve světě, kterej zná každej od první třídy z WHSky..

Nicméně, TESO, klidně, Conan, klidně, LOTRO .. spíš ne, FFXIV .. když se tam sejdem, klidně, jistě to má potenciál, byť mě to zatím moc nebere.

Trochu mě na FFXIV vadí, že mám problém se s tím světem identifikovat .. zaprvé se tam všechno jmenuje podivně podle fonetickýho překladu z Japonštiny, zadruhá nechápu poč tam najednou na louce stojí megakrab a vedle něj prérijní šakal a mezi nima poletujou energeticky svazky wispové atd .. tam je třeba asi hlubšího vhledu do tematiky.
Z druhý strany, když vidím v SWTORu jak tam postávaj na jedný straně louky jediové a z druhý strany sithové a kopou se tam doprdele, tak mě to taky sere, protože se tam s nima trochu plejtvá ..ale pořád aspoň vím, kdo to kurva je :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IkMrSRTj100" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=IkMrSRTj100</a>

www.youtube.com/watch?v=iV8c_o0tt9c

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8E3w0ahty2I" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=8E3w0ahty2I</a>

« Poslední změna: Červenec 14, 2019, 12:42:45 odpoledne od M.C/Sugest »

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS