Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • M.C/Sugest: Jo, můžeš jít sám ESO, nebo se přidat ke zbytku asi osmi Boiianů a jít si dát z nostalgie WoWko :)
    Září 10, 2019, 09:29:31 odpoledne
  • Stirius: Jo bývají. Ale můžeš ESO jít ;)
    Září 10, 2019, 03:23:56 odpoledne
  • Palias: WOW classic. To se teda jede hodně retro linka. Býváte na discord? Stavil bych se na pokec!
    Září 10, 2019, 01:21:41 dopoledne
  • Gandalf: Na servery World of Warcraft cílily DDoS útoky, někteří hráči si nezahráli celý víkend
    Září 10, 2019, 01:06:53 dopoledne
  • Sheepa: Po WoWku by měli jít hrát TESo, ta většina. Já si dodělávám věci do práce a pak se přidám.
    Září 07, 2019, 10:35:50 dopoledne
  • M.C/Sugest: AA jsem nehrál, ale vždycky mě to zajímalo. Jen jsem měl pocit, že to je hra, do které se špatně naskakuje později. AAU bych si docela skusil, ale uvidíme jak to tou dovou bude s WoWkem, zatím mě překvapivě moc baví :)
    Září 06, 2019, 11:19:00 odpoledne
  • Muminnek: tak jak, doděláte WoW C, skočíte do TESO a nakonec pak AAU?  :smiley:
    Září 06, 2019, 05:52:10 odpoledne
  • Stirius: Derfe já vím, včera jsem s klukama šel dungy a pár věcí
    Září 05, 2019, 01:55:56 odpoledne
  • Derfel: Raidit ne řadit :)
    Září 05, 2019, 08:22:25 dopoledne
  • Derfel: Stirius potřebuješ co 160 to je top lvl equipu tak můžeš začít snama běhat trials .Koukej na rozpis nadiscordu vypisuje se tam kdy se půjde řadit.
    Září 05, 2019, 08:21:48 dopoledne
  • Wonsi: 43! :) Ale už to nebudu hrotit a pojedu spíše pomaleji, ikdyž zítra máme volno, tak to asi zase potáhnu :D
    Září 05, 2019, 06:38:14 dopoledne
  • Stirius: Já dodělal dnes v ESO Champ poins 100 :)
    Září 05, 2019, 12:55:51 dopoledne
  • Johny B: Z těch mít honor nebude žejo, nicméně jakmile se dostaneš do STV, tak zjistíš že ego se tady už dávno honí i bez honoru :))
    Září 04, 2019, 12:47:39 odpoledne
  • Speedy: no tak to abych vylvlil před phase 2 protože to pak bude nehratelný až si kdejakej chuj bude honit ego na tom, že zabíjí právě začínající hráče
    Září 04, 2019, 10:57:02 dopoledne
  • Johny B: 35! :) phase 2 ještě BG právě nebudou, akorát honor system a rewarding což bude právě pecka, protože bude pořádný massive open world pvp, bgčka sou taky super tj. phase 3 ale trochu ničí to open world pvp, protože v bg uděláš průměrně hodně víc honoru
    Září 04, 2019, 10:04:16 dopoledne
  • Speedy: já včera ve wowku dodělal 18 a od zejtra do soboty se snad na to vrhnu víc :D
    Září 04, 2019, 09:48:21 dopoledne
  • Sheepa: Tak to je fajn, to alespoň s Pavlem stihnu dodělat ty levely, co potřebuje. :D
    Září 04, 2019, 09:31:05 dopoledne
  • M.C/Sugest: Průměrný level Boiianů ve WoWku je teď tak 24. S ohledem na to, že zatím jak počet Boiianů, tak ostatních Čechů v guildě rostě a žádná z těch kurev nevypadá, že by s tím hodlala seknout před šedestátkou, tak si nejsem jistej, že by bylo TESO za rohem. Ale jednou na to dojde, celkem se těšim. Nicméně víc se těšim na fázi dvě, kde Blizzard přidá do WoW Classic battlegroundy :)
    Září 04, 2019, 08:58:09 dopoledne
  • Sheepa: Už jste sekli s tím wowkem a jdeme TESit? :D
    Září 04, 2019, 12:23:55 dopoledne
  • Stirius: Cítím se nesvůj
    Září 02, 2019, 07:29:21 odpoledne

* Kalendář

Září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Easy tips on how to be a good roulette player od snuch7369
[Září 15, 2019, 10:32:43 odpoledne]

Re:Wow Classic - 1.13.1 - je to tu! od M.C/Sugest
[Září 14, 2019, 07:48:23 odpoledne]

Re:Wow Classic - 1.13.1 - je to tu! od Wonsi
[Září 13, 2019, 09:48:37 dopoledne]

Re:Wow Classic - 1.13.1 - je to tu! od Speedy
[Září 13, 2019, 08:45:06 dopoledne]

[Září 12, 2019, 03:04:11 odpoledne]

Re:Wow Classic - 1.13.1 - je to tu! od Modesty
[Září 12, 2019, 11:57:09 dopoledne]

[Září 12, 2019, 10:58:13 dopoledne]

Re:Wow Classic - 1.13.1 - je to tu! od Johny B
[Září 12, 2019, 10:53:13 dopoledne]

[Září 12, 2019, 10:17:23 dopoledne]

Re:Wow Classic - 1.13.1 - je to tu! od Johny B
[Září 12, 2019, 09:38:50 dopoledne]

[Září 12, 2019, 09:01:42 dopoledne]

Re:Legends of Aria od Gandalf
[Září 12, 2019, 08:44:15 dopoledne]

[Září 11, 2019, 11:03:50 dopoledne]

[Září 11, 2019, 10:19:49 dopoledne]

[Září 11, 2019, 09:45:39 dopoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 43
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 3
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 491
  • stats Celkem příspěvků: 56 272
  • stats Celkem témat: 2 413
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: Fallout 76  (Přečteno 5680 krát)

plus minus reset
Listopad 02, 2018, 02:58:58 odpoledne
Odpověď #30
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Pohlaví: Ženské
  • Hra: viz Steam
  • Nick: Amaunetka

Bugů je tam skutečně přehršel, ale je třeba doufat, že jich .. většinu .. do 14 opraví.
 Moje nej hry jsou Fallout 1 a 2. Třetí díl stál za prd, měl jen to kouzlo 3D. New Vegas paráda. Čtvrtý díl měl s Falloutem už společné jen to lore a prostředí, jinak šlo spíše o Falloutí inspiraci. Jako postapo openworld RPG mě ale bavila až až. Navíc přidali parádní craft a budování, takže spokojenost. Na survival a hard obtížnost, parádní atmosféra.
 U všech Bethesdích her si snad každý párkrát posteskl, proč nemůže někoho pozvat a hrát třebas ve dvou. A přesně to je F76. Umožňuje hrát styl Fallout 4 s přáteli. O mnoho víc se nečekalo a ani o mnoho více nedostaneme.
 PVP je dle mého řešeno dobře. Není to RUST, to je třeba si uvědomit hned. PVP je zde pojato "duelovým" způsobem. Na PK hra vypíše odměnu a lze jej zabít kdykoliv na potkání beztrestně. Pokud jste aktivní PVP hráči, stačí si po lvl 5 naladit v PipBoy specifické rádio a budete označeni coby PVP chtiví. Každý hráč který toto učiní je zcela napadnutelný a může napadat další hráče v tomto aktivním statusu. Jde defakto o opačný systém než má GTA5. Místo zapínaní passive modu se zapíná active mod. Hra je defaultně zaměřena na passive hraní.
 Jako další jsou občasné eventy, z nichž některé jsou PVP .. tým brání/ napadá pevnost, pranice o bosse s lootem apod.

Graficky hra neurazí, atmosféru ale dokáže vykreslit perfektní. Bohužel ano, UI je blbuvzdorné a často ručkovodivé ( co se týče ikonek šipek apod ). Naopak se bohužel vyprdli na managamenet inventáře a další život ulehčující potřebné věci. Totálně je zatím špatná komunikace mezi hráči. Text chat neexistuje ( což by nevadilo ) a jede se voice chat, ale hra prozatím neumí "push to talk". Tzn slyšíte vše kdo co plácne. Klapající klávesnice, brečící děti, nadávající matky/přítelkyně/manželky ... no hrůza. Lze nastavit limit off/parta/area/world, ale ideál by byla asi area + klávesa.

Queasty jsou velmi povedené a lore velmi zajímavé. Pokud nečtete o co go a jen běháte za puntíky, ano hra velice rychle omrzí. Pokud se ale soustředíte na pozadí questů tak zjistíte, že jsou velice povedené.
 Co se týče eventů, včera jsme s Darkhem+sheepou+rodíkem nahodili elektrárnu a ta díky tomu dodávala proud do všech workshopů na mapě co mají přípojku :) ... tzn netřeba stavět vlastní generátory. Pak jsme obsadili fabriku na jídlo a po odražení vln enemy a zprovoznění pomalu generovala jídlo.
 Tím se dostávám k dalšímu PVP prvku. Tyto workshopy si hráči mohou navzájem zabírat a obsazovat, vlastnictví zmizí po odlogu .. jde o lokální stavající výhodu ..

Hra mi přijde povedená se spoustou menších herních a větších technických bugů. Co zamrzí je nízká obtížnost ( už hru jednou ztížili aby nešlo sundat na lvl 5 lvl 40 moby sólo :D )
Chápu, že dost lidí cítí nespokojenost a Bethesda by se měla více snažit a to, že není konkurence ji neomlouvá ... ale .... ukažte mi jinou postapo "survival" multiplayer hru. Crafting, building, hlídaný PVP a promakanější lore.
 V poslední době tu byl jen Conan který je ale zaměřen na PVP a pro PVE nenabízí nic moc. LiF je sice fajn, co se týče propracovanosti, ale není pro každého že? :D

---------------
Prostředí jak na vejlet, po hodině power armor, snipu a brokovnici. Questy fungujou jak v tej nedebilnější MMO, tzn hurá ke světélku, k dalšímu  když quest splním, tak na fleku dostanu odměnu ..

Tady bych ráda pár věcí opravila ano?
 Prostředí jak na vejlet ... jo, je to easy, když víš jak hrát ( hl na PC ). Neplatí úplně v noci, za bouřky a v místech kde nemáš moc co dělat.
 PA po hodině hraní ... totální nesmysl. Od lvl0 se dá používat jen základní kostra, což snad fixnou alespoň na lvl5, protože se vyrovný lvl 10 výbavě, což je do startu velký boost. Nejhorší raider PA chce lvl 15 .. další 25 / 30 / 40 / 50
 Snipa a brokárna .. jo, to asi ano, ale ta kvalita :D low lvl je šrot :D low dmg, rychle se poškozuje a celkově staty odpovídají opotřebované, 25 let neudržované, venku ležící zbrani. Jsem lvl 7, mám pušku, kterou jsem 2x vylepšila ( stálo mě to rozmontování dalších 5 pušek abych se naučila ty upgrady ) na lepší hlaveň a mířidla a jde o obstojné plivátko s dostřelem.
 Ty questy jo, ale pokud si zjistíš proč to děláš, tak jsou Q velmi dobře prokreslené oproti asijským mmo.
« Poslední změna: Listopad 02, 2018, 03:11:10 odpoledne od Amaunet Phoenix »

Listopad 03, 2018, 05:23:08 odpoledne
Odpověď #31
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Pohlaví: Mužské

A přesně to je F76. Umožňuje hrát styl Fallout 4 s přáteli.

Dobře. Koupeno.

Listopad 03, 2018, 05:36:52 odpoledne
Odpověď #32
  • Boiians člen
  • Legenda

steam, tam je 90% her a komunity :D

Dobře. Jsem tam.

Listopad 04, 2018, 07:50:09 dopoledne
Odpověď #33
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Darkfall
  • Nick: Nil Nexo

Dnes taky koupím :)

Listopad 04, 2018, 04:46:11 odpoledne
Odpověď #34
  • Boiians člen
  • Veterán
  • Hra: Shroud of Avatar
  • Nick: Modesty

Kurva dete s tim steamem doprdele kdo to zase vymyslel nejdriv ts pak discord tedka zase steam ty vole napalici...my sme na discordu

Listopad 04, 2018, 08:20:07 odpoledne
Odpověď #35
  • Boiians člen
  • Veterán

zvazujem tiez kupu, pozeral som recenzie a tak, ale vsetko je to od ludi co "nepoznam", tak ak by ste si nasli cas

ake su dojmy z hry zatial? je to na dlhodobejsie hranie? aky je tam boj?

Listopad 04, 2018, 08:38:34 odpoledne
Odpověď #36
  • Boiians člen
  • Válečník

mám tu jeden klíč do bety, servery jsou ON

EDIT - klíč je použitý...
« Poslední změna: Listopad 04, 2018, 09:11:37 odpoledne od Flash »

Listopad 04, 2018, 09:04:32 odpoledne
Odpověď #37
  • Boiians člen
  • Veterán

dik moc - vyskusam

Listopad 04, 2018, 09:08:02 odpoledne
Odpověď #38
  • Boiians člen
  • Válečník

Listopad 05, 2018, 12:56:10 odpoledne
Odpověď #39
  • Boiians člen
  • Veterán
  • Hra: Darkfall Rise of Agon
  • Nick: Ledwulf Wentway/Laesha Deepspire

Úplně nepobírám ten hype kolem tohohle Cash grabu kterej jede na 15 let starém enginu s bugama starejma jak metuzalem. Nemit to v názvu Fallout tak si o to polovina lidí ani kolo neopre a to za to chtějí 60 éček přesto že kdejakej Indie dev je schopej vyprodukovat kvalitnější titul za tretinovou cenu.  Může mě někdo zasvětit?
It's time to go home!

Listopad 05, 2018, 01:49:05 odpoledne
Odpověď #40
  • Boiians člen
  • Legenda

Kurva dete s tim steamem doprdele kdo to zase vymyslel nejdriv ts pak discord tedka zase steam ty vole napalici...my sme na discordu

Steam snad má každý, protože na něm je 90% herní produkce. Jak už někdo řekl, best kdyby Steam koupil Discord a zapracoval do klienta. Best řešení asi, odpadne tak další soft a ušetří si práci.

zvazujem tiez kupu ... ake su dojmy z hry zatial? je to na dlhodobejsie hranie? aky je tam boj?

Co se mne týče, i přes bugy a problémy s enginem ( snad co nejvíce z toho opraví / vylepší ) jsem nadmíru spokojená. Atmosféra prostě parádní, jen škoda vcelku nízké obtížnosti, pokud hrajete v partě. Miluji postapo a původní svět Fallout 1+2. F76 je prakticky F4 s coopem a trochou PVP ( PK to tu mají těžké ).

Úplně nepobírám ten hype kolem tohohle Cash grabu kterej jede na 15 let starém enginu s bugama starejma jak metuzalem. Nemit to v názvu Fallout tak si o to polovina lidí ani kolo neopre a to za to chtějí 60 éček přesto že kdejakej Indie dev je schopej vyprodukovat kvalitnější titul za tretinovou cenu.  Může mě někdo zasvětit?

Nechci být hnusná, ale toto mi přijde jako čistý hate. Nehledě na to, že pojem "cash grab" znamená něco krapet jiného. Ano, jádro enginu je extrémně staré ( Morrowind ) a je z tím dost problémů, ale celkově je engine vcelku moderní. Graficky nejde o top hru, ale to hry od Bethesdy nebyly nikdy. Přesto se všechny hrají ve velkém, protože Bethesda umí 2 věci fakt skvěle. Atmosféra a příběh opět nemají chybu.
 Kdo hrál některý z ElderScrolls či Fallout ( nepočítám 1 a 2 ) her tak to samé mohou čekat u F76. Ano, nejsou tu NPC, ale ty Bethesda nikdy moc neuměla, takže neva. Co je ale velkým tahákem F76 je právě multiplayer, který si přál snad každý ve všech Bethesdích hrách.

Nemíním tady hru vychvalovat, protože má spoustu much a jelikož jde právě o multiplayer hru, nebudou mít modeři tolik možností odladit hru za vývojáře, jak tomu bylo doposud. Záleží tedy, jak moc se bude Bethesda snažit. Konkurenci bohužel nemají, jelikož nevím o jiném postapo coop survivalu. Víc se rozepisovat nebudu, již jsem toho napsala zpětně v tomto tématu dost. Osobně jsem spokojená a hra mne fakt baví.

Listopad 05, 2018, 02:03:54 odpoledne
Odpověď #41
  • Boiians člen
  • Legenda

Discord je přehlednější než Steam.

Fallout 76 - je daleko od ideálu starého Falloutisty a já jsem velkej fanda, přikládám fotku svojí dílny fe Fallout stylu ( kde je zrovna nějakej provozní bordel )

JENŽE .. začíná zima, Boiiani tam jsou a pořád je to Fallout + doufáme že Bethesda s tím bude trochu pracovat. Takže pokud někoho nesere tisícovka za kterou se to nechá pořídit, tak do toho klidně pojďte. Stejně nás v brzké době asi nic zajímavějšího nečeká. Navíc mám dojem, že pokud to Bethesdě dobře pofrčí, tak je tu naděje, že se po The Elder Scrolls online dočkáme Falloutu online a u toho bych rád byl :) 

Listopad 05, 2018, 02:08:59 odpoledne
Odpověď #42
  • Boiians člen
  • Veterán

Steam snad má každý, protože na něm je 90% herní produkce. Jak už někdo řekl, best kdyby Steam koupil Discord a zapracoval do klienta. Best řešení asi, odpadne tak další soft a ušetří si práci.

Co se mne týče, i přes bugy a problémy s enginem ( snad co nejvíce z toho opraví / vylepší ) jsem nadmíru spokojená. Atmosféra prostě parádní, jen škoda vcelku nízké obtížnosti, pokud hrajete v partě. Miluji postapo a původní svět Fallout 1+2. F76 je prakticky F4 s coopem a trochou PVP ( PK to tu mají těžké ).

Nechci být hnusná, ale toto mi přijde jako čistý hate. Nehledě na to, že pojem "cash grab" znamená něco krapet jiného. Ano, jádro enginu je extrémně staré ( Morrowind ) a je z tím dost problémů, ale celkově je engine vcelku moderní. Graficky nejde o top hru, ale to hry od Bethesdy nebyly nikdy. Přesto se všechny hrají ve velkém, protože Bethesda umí 2 věci fakt skvěle. Atmosféra a příběh opět nemají chybu.
 Kdo hrál některý z ElderScrolls či Fallout ( nepočítám 1 a 2 ) her tak to samé mohou čekat u F76. Ano, nejsou tu NPC, ale ty Bethesda nikdy moc neuměla, takže neva. Co je ale velkým tahákem F76 je právě multiplayer, který si přál snad každý ve všech Bethesdích hrách.

Nemíním tady hru vychvalovat, protože má spoustu much a jelikož jde právě o multiplayer hru, nebudou mít modeři tolik možností odladit hru za vývojáře, jak tomu bylo doposud. Záleží tedy, jak moc se bude Bethesda snažit. Konkurenci bohužel nemají, jelikož nevím o jiném postapo coop survivalu. Víc se rozepisovat nebudu, již jsem toho napsala zpětně v tomto tématu dost. Osobně jsem spokojená a hra mne fakt baví.
No jestli máš dojem že na multiplayer verzi falloutu pracuji proto že si to preji hráči tak jsi trošku naivní.   Mikrotransakce to je oč tu běží a v singlovkach tolik nefrčí že? Jinak jádro hry x let stejný, hratelnost v podstatě nula,  nula nic, balance o ničem, výzva žádná tyhle hry jsou dělaný tak aby je mohla hrát i moje máma která je ráda že si přes internet objedná kosmetiku.  Nebýt komunity moderu tak veškerý hry od bethesedy jsou mrtvý tejden po vydání. A i to prosím pěkně zpoplatnili a v podstatě jediný co tahle společnost dělá je ze vykrada nápady od svojí komunity. Čekal sem že mě někdo přesvědčí o tom že to tak není ale koukám že se nic nezměnilo a bethseda si jede to svoje a rok od roku vydává nový reskiny starejch her jen lidi mají čím dál tím menší standard takže jim to zvesela dal žerou.
It's time to go home!

Listopad 05, 2018, 03:48:59 odpoledne
Odpověď #43
  • Boiians člen
  • Legenda

A hejtovací vlna úspěšně pokračuje  'vom'

Samozřejmě, že hru netvoří pro radost a nadšení hráčů, ale pro peníze. To se snad ale dělá všechno a všude ne? Peníze na prvním .. občas druhém místě. I hra je výrobek co má uživit ty, jež do něj vložili čas a práci.
 Mikrotransakce u F76 jsou nastaveny tak, aby se zaplatila další údržba a rozšiřování hry. Herní měna do shopu skáče jak šílená a už teď bych jim ho mohla skoro vykoupit celý, bez jediné korunky navíc.
 "hratelnost nula nula nic" víc okatě už útočit nelze? Já hru nemíním obhajovat a objektivně jsem už párkrát vypsala chyby a problémy. Napsat něco takového je ale hovadina max kalibru. Kdyby sis pročetl byť jen toto vlákno, tak zjistíš, že jsou tu tací, které hra baví a zaujala. Samozřejmě tebe bavit nemusí, to je v pořádku, ale ostatní může. To přirovnání obtížnosti k objednávání si kosmetiky je opět dost mimo. Hra je skutečně snadná, zvláště pro PC hráče ( obtížnost už podruhé zvedli ), ale pořád je tu dost výzev a míst, kam je dobré lézt až časem.

S moderskou komunitou, jež podporuje, rozšiřuje a jinak vylepšuje hry od Bethesdy máš pravdu. Někteří již zaslali své poznatky a nápady na fixy vývojářům a ti na to pozitivně reagují ( dle oněch moderů ). Mimochodem jsou dokonce i tací, kteří tyto hry hrají s minimem modů či časem i bez nich. Drsný co?  :FCK
 Jasně, tady to musí z větší části zvládnout Bethesda sama, což je dosti děsivé. Snad i hra do konce roku umře....to je pořád víc jak měsíc fajn hraní za litra. To mi přijde v pohodě.

Zpoplatněné mody u Bethesdy není třeba nikterak využívat. Jestli moder vloží mod na nexus ( kde si jej můžeš free stáhnout a použít ) či přes Bethesdu, kde je zpoplatněn je na něm. Přes Bethesdu jde část peněz firmě a část moderovi, takže za svou práci si i něco vydělá. Sama jsem některým moderům na Nexusu přispěla korunkami, protože některé jsou fakt povedené a náročné na tvorbu či aktualizace. Kolik jsi ty přispěl moderům za jejich práci zlepšující tvé hraní ? Ať už jde o jakoukoliv hru. Třebas addony do WOW ...hm ??

Nadávat fakt umí každej a nevím čím tebe Bethesda či cokoliv jiného tak strašně nasralo, ale nečekej, že na tebe budu pozitivně reagovat.
 Od 19.11. mám dovolenou, takže budu týden trávit ve světě "jako-Falloutu", nyní navíc po boku dalších hráčů. Nároky si myslím nemám malé, ale lecos jsem ochotna přehlídnout, pokud mi nabídnou něco, co jinde není a je to dostatečně zábavné.

Stejné jako se StarCitizenem ... kdoví kdy vyjde, ale opět jsem jim ráda přispěla, jelikož jde o něco, co mi nikdo jiný zatím nenabídl. Stávající ochutnávka, jež pomalu bobtná a nabývá rysů výsledné hry mi je dostatečným přínosem ( odměnou? ). Utrácejí za real snímání obličeje, který bude dost času v helmě, spousty herců do singl kampaně, ale to je v pořádku. Přesně na tohle jim lidé ty mraky prachů posílají, aby vytvořili něco co tu ještě nebylo a bylo to velkolepé.

PS: Kdyby jsi mi alespoň nabídl nějakou tu alternativu, jak jsem tě prosila. Postapokalyptický, survival, coop, craft ... snad nechci moc ne?

Discord je přehlednější než Steam.

Fallout 76 - je daleko od ideálu starého Falloutisty a já jsem velkej fanda, přikládám fotku svojí dílny fe Fallout stylu ( kde je zrovna nějakej provozní bordel )

Discord je přehlednější, ale pokud by Steam ještě máknul ... nebo fakt Discord zblajznul ... tak super paráda. Steam mi tu běží prakticky pořád, Discord/TS jsou jen další apky co tu musím zapínat ... a nemusela bych.

F76 skutečně není ten pravý Fallout. Svět ve F1 a 2 byl depresivní, děsil hrůzou atomu a měl skvělý temný humor. Svět a humor vcelku zůstal, to ostatní nahradila spíše taková pohoda ( krásně vidět v posledním traileru na F76 ) :D
Pořád to ale je Falloutí svět, postapokalyptický ( nyní i zelenější ) a Bethesda sice pokazí kde co, ale atmosféru a příběhy vytváří dobré.
« Poslední změna: Listopad 05, 2018, 03:59:12 odpoledne od Amaunet Phoenix »

Listopad 05, 2018, 04:27:37 odpoledne
Odpověď #44
  • Boiians člen
  • Veterán

To co jsem napsal neni hate jen holá realita a s děsivě nízkým standartem dnešní herní komunity taky koukám že nejsem úplně mimo když si tu čtu jak obhajujes společnost která si účtuje za svůj produkt peníze. Představ si že si koupíš nový auto a ve finále musíš platit úplně jiným lidem aby se sním dalo vůbec jezdit a původní prodejce měl z těch dalších peněz ještě provizi. To je Fallout, TES cokoliv od bethesedy. Jak říkám nízký standard. A právě díky tomu jde celé herní odvětví do prdele. Už se nemůžu dočkat až AAA tituly budou stejný cash graby jako 99% her na mobilech a že od toho nemají daleko právě díky lidem jako jsi ty co odpustí "pár chybicek" ono vlastně nevadí že moje nový auto nemá kola když je tak hezky červený že? :D

Nicméně tím bych tuhle diskusi asi uzavřel,  co jsem potřeboval vědět,  vím. Díky za info a neber si ten můj "hate" osobně, není to mířený na tebe ale je mi na blití z toho jakým směrem se herní průmysl ubírá a ze si to lidi tak slepě nechají líbit.
It's time to go home!

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS