Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Amaunet Phoenix: Ale prd :D Každopádně je tam nyní sakra horko. Celý CS/SK kopec zalepují enemy. Poseldních 14 dní zabrali vše dál od hradu a poslední outposty celkem úspěšně držíme :D
    Dnes v 10:14:11 dopoledne
  • Sheepa: Amálo, kdyby tebe na tom LiF neměli, tak by byli totálně v hajzlu. :D
    Dnes v 01:53:15 dopoledne
  • rodier: Cau kundicky.. mam vas rad :D
    Leden 17, 2020, 07:01:57 odpoledne
  • Stirius: Jo, zvedli cap. Za pár dní jsi na 900. Docela mě to baví, jedu hlavně PvP
    Leden 11, 2020, 01:24:58 odpoledne
  • Modesty: Ja mam 750 sem to dlouho nehral
    Leden 11, 2020, 09:51:09 dopoledne
  • Stirius: Já jedu Destiny 2 teď. Mám 900 power
    Leden 10, 2020, 09:43:01 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: celý vánoce makám v LiFku, není to vůbec k smíchu :D
    Leden 07, 2020, 04:44:41 odpoledne
  • Stirius: Teď jsem si vzpomněl a zasmál sám pro sebe, když banda 15 pařanů měla hrabě a lopaty a dva dny dělala pole a další nesmysly ve Wurmu :-D
    Leden 07, 2020, 02:58:10 odpoledne
  • Stirius: Za mě Zaklínač seriál tak 8,5/10. Efekty slabší, ale to doženou s vyšším rozpočtem v další sérii :-;
    Leden 02, 2020, 11:38:51 odpoledne
  • Stirius: Vidím to snad na ten Amazon MMORPG, že by se mohlo chytit. Jinak si chci zase zastřílet v Destiny, tak uvidíme. Leden by mohl být časově lepší
    Prosinec 31, 2019, 01:41:46 odpoledne
  • Stirius: Jste lamky a vždycky budete! ;)
    Prosinec 31, 2019, 01:41:09 odpoledne
  • M.C/Sugest: Jsem na Discordu, kdyby jste někdo potřebval se na něco zeptat, nechat si poradit s nějakou vyjímečnou životní situací, nebo prostě se nechat osvítit moudrostí otce Fury, tak dneska je open house! První tři rady zdarma, talší po pěti eurech.
    Prosinec 31, 2019, 09:45:10 dopoledne
  • M.C/Sugest: Mladejch Boiian je dost, jenže jedinej pouzitelnej potěr tu má Miras s jeho synkem jsme pařili wowko.
    Prosinec 31, 2019, 09:44:23 dopoledne
  • Sheepa: Ase jste vygenerovali málo mladých Boiianů. Kapp
    Prosinec 31, 2019, 01:08:39 dopoledne
  • Sheepa: A vždyť jasný, já si jen tak rýpnul, aby se tu rozjela diskuze. :D
    Prosinec 31, 2019, 01:07:42 dopoledne
  • Palias: The cycle!!! casual prdel
    Prosinec 31, 2019, 12:25:52 dopoledne
  • Modesty: Hele děcka já tedka všiml na pravé straně fora nahoře těch tlačítek na změnu barev discor to je tam nové nebo jak dlouho ? Celkem good
    Prosinec 30, 2019, 06:10:43 odpoledne
  • Modesty: Jo jo asi tak no
    Prosinec 30, 2019, 06:04:08 odpoledne
  • M.C/Sugest: Argumentace TSkem je stejná, jako že kdysi byli levnější rohlíky. Byly, ale lidi měli 20x menší platy. Stejně jako my, jsme v době, kdy jelo tvoje TSko neměli hromady dětí a pracovních povinností. Discord je bezesporu šikovnější než někdejší TSko, jenže se méně paŕí, tím pádem méně kecá.
    Prosinec 30, 2019, 11:36:40 dopoledne
  • Amaunet Phoenix: Kdyby jsi nepovídal ovečko, chcešli poekcík, tak písni nebo cinkni ne? Spousta lidí má Discord zapnutý, je nnejsou nutně v jedné roomce ;) Hezké svátky Bojánci
    Prosinec 30, 2019, 10:21:23 dopoledne

* Kalendář

Leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:Filmy (3D, Blu-Ray, Trháky, Doporučení) od Stirius
[Dnes v 12:01:14 dopoledne]

Re:Sranda, legrace a vše zábavné od TekLord
[Leden 19, 2020, 01:08:11 odpoledne]

Re:Sranda, legrace a vše zábavné od TekLord
[Leden 19, 2020, 12:36:57 odpoledne]

Re:TESO 2020 - NOVY DATADISK od rodier
[Leden 17, 2020, 07:08:53 odpoledne]

TESO 2020 - NOVY DATADISK od rodier
[Leden 17, 2020, 07:05:52 odpoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od Stirius
[Leden 14, 2020, 02:41:44 odpoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od M.C/Sugest
[Leden 14, 2020, 09:21:20 dopoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od huhla
[Leden 14, 2020, 08:57:00 dopoledne]

[Leden 13, 2020, 04:22:54 odpoledne]

Re:Star Citizen od TekLord
[Leden 12, 2020, 10:03:54 odpoledne]

Re:Star Citizen od sithard
[Leden 09, 2020, 02:18:04 odpoledne]

Re:Star Citizen od Amaunet Phoenix
[Leden 09, 2020, 04:21:48 dopoledne]

Re:Star Citizen od TekLord
[Leden 08, 2020, 09:51:16 odpoledne]

[Leden 07, 2020, 09:24:27 dopoledne]

[Leden 07, 2020, 09:17:51 dopoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 36
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 5
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 505
  • stats Celkem příspěvků: 56 474
  • stats Celkem témat: 2 426
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: Empyrion - Galactic Survival  (Přečteno 5318 krát)

plus minus reset
Říjen 22, 2015, 12:55:41 dopoledne
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Pohlaví: Mužské
  • Hra: Tanky, Strilecky, a obcas nejake to (mmo)RPG
  • Nick: rodier

http://store.steampowered.com/app/383120/

Nejaka zajimava parba, je to bohuzel jen singlac (s moznosti koopu..ale to by stacilo.. ), ale vypada to na projekt ve stylu puvodni Elite.
Proste sandbox vesmirna 3D litacka ale i s pristavanim na planetach (hura.. konecne.) 

Ma to skoro 1400 recenzi a pres 80% pozitivnich.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Sl8n4bsGua4" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Sl8n4bsGua4</a>

Je fakt, ze graficky je to na urovni Planetside 1 :DD ale proste kdyz vidim jak typek tam behal po planete, kydlil moby sbiral kytky..  ve druhem videu stavi nove plavidlo a  od 12:00 lita

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1LtVdr-PXYk" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=1LtVdr-PXYk</a>

Jestli to bude na warezu tak o vikend zkusim. Sel by do toho nekdo do pripadneho koopu?

Odeslano z pomale plecky v zatuchlem kumbale.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

Muj zivot sice nestojí za nic, ale aspon muzu srat ostatni! :D

Říjen 22, 2015, 08:35:40 dopoledne
Odpověď #1
  • Boiians člen
  • Veterán

dle videi to vypada ze je to pekne poruznu okoukane :)) kostky ala space inzenýr mozna trochu starforge(kterej asi umrel)
no tomuhle davam tak rok a bud se to rozjede nebo umre :) cena tehle alf by se mela posunpout nekam mezu 4-7e  to bych to mozna i zkusil :)

Říjen 22, 2015, 10:24:18 dopoledne
Odpověď #2
  • Boiians člen
  • Veterán

Hra bohužel opět trpí neduhem vetšiny EA, popřípadě indie her.
Nemají žádný tutorial. Než jsem něco nakoukal na wiki tak jsem jen tak zmateně pobíhal a nevěděl co dělat. Po nastudování videí z toho o moc moudřejší nejsem, ale aspon vím kde začít.
Jinak grafika je bohužel slabší, ale ta epičnost to podle mého dostatečně vyvažuje.
Další co hru trošičku schazuje je ovládání. Interface, logika craftu, logika stavění základen. Vše mi příde takové nedomyšlené, spíchnuté na koleně.
Stavění základny z humpoláckých krychlí mě taky moc nebere.
Obsahu co se dá dělat taky zatím není nějak moc. Postavit základnu, vozítko, raketu. Farming hodne omezený. Moby zatím divní, slabí. Ale podle fora by tam měla být i nutnost obrany základny před nima. Např. pomocí raketových věží atd.

Do vesmíru jsem se zatím nedostal. Kromě fáze kdy jsem tam začínal, ale opět díky chybějícímu tutoriálu jsem vubec nevěděl co mám dělat.

V případě, že na tom tvurce zamaká a dodá další obsah, tak by to mohla být supr hra. V současném stavu je to tak akorát na vyzkoušení "Dema" (čtí verze z warezu)

Říjen 22, 2015, 03:09:33 odpoledne
Odpověď #3
  • Boiians člen
  • Učeň

takže další klon minecraftu co bude roky v EA  a nejspíš tam zůstane navždy :sad:

je fakt smutné, že nějaká velká firma neudělá ačkovou hru tohodle žánru

Říjen 22, 2015, 03:22:28 odpoledne
Odpověď #4
  • Boiians člen
  • Veterán

neudela protoze pak by lidi hraly jen to a uz by se nic jineho neprodavalo :))
podivej se na silenej minecraft  a jaka je to zabava :))
Kdyz sem to videl poprve tak sem chtel zvracet a ak to ja pako hral jak o zivot .))
Me treba prekvapuje že vsude stavej z kostek ale pokud jde o scifi tak by staCILO UDELAT PAR OBYTNEJCH KONTEJNERU A nikdo nepozna ze se jedno o kostickovou zalezitost ala minecraft .

Říjen 24, 2015, 04:49:14 dopoledne
Odpověď #5
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda

huhla tyvl radsi nepis nic, co tvuj post, to picovina.. :)  tohle nema s Minecraftem nic spolecnyho.  Ale nic. vubec NIC.

Draxy - ale tady to tak je. Stejne tak ve Space Engineers. 
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

Květen 16, 2016, 03:40:02 odpoledne
Odpověď #6
  • Boiians člen
  • Učeň

na steamu teď měli free weekend, tak jsem to vyzkoušel a docela dobrý (tak dobrý, že jsem to koupil, protože jsem to nestih "dohrát"), tedy furt je to blbá alfa a nejspíš ještě dlouho bude, ale můžete si stavit základnu, kopat rudy, vyrábět kostky/stroje, pěstovat rostlinky na jídlo, střílet moby na maso, pak si postavíte vesmirnou lodičku a letíte na měsíc kde nafarmíte další rudu pomocí které postavíte velkou loď se kterou můžete cestovat k jiné planetě. Přičemž vesmírné lodě taky stavíte z kostek, takže fantazii se meze nekladou (představte si minecraft s modem Archimedes Ships).

já hrál jen single, ale už to má i coop a pvp. A dokonce i tutoriál :-)

Stavění je klasika ala minecraft, kdy hlavní rozdíl je že nemůžete jen tak umístit kostku do krajiny, ale nejdřív musíte umístit "master" kostku, kolem které pak už můžete normálně stavět. Kostky mají spoustu tvarů (půlkostky, různě zkosené jehlany, válce, zaoblené rohy ..), můžete nastavit jinou texturu (hrubý beton, hladký beton, kamenná zeď, dlažba, varianty pro ocelové a dřevené kostky) a barvu, takže se s tím dá hodně vyhrát. Chytře je vymyšlena velikost bloků, která se automaticky mění podle toho co stavíte, takže pokud stavíte základnu tak má blok cca 2 metry (velikost postavy), když stavíte loď, tak je blok cca třetinový, takže si můžete víc pohrát s detaily.

Do krajinu samotné můžete vrtat díry/tunely nebo naopak stavět kopce, osobně mě ale úprava krajiny nepřišla  moc zábavná ani užitečná, vlastně jsem jen doloval rudu (najdete značku na mapě a pak vykopete velkou díru) a udělal pár náspů u základny.

Combat je klasické FPS ať už běžíte po svých nebo sedíte v kokpitu. Na jednu stranu má potenciál na druhou stranu současní nepřátelé v pve jsou jen takový základ. Já bych chtěl klasické dungy plné nepřátel, kdy se budu snažit prostřílet do řídící místnosti, kde bude loot atp, což zatím chybí, ale jsou náznaky že by to mohli přidat.
Combat z kokpitu má navíc problém že chybí indikátor poškození, takže nevíte jak na tom jste, dokud se vám loďka nerozpadne, taky si to vyloženě říká o nějaké štíty, které bohužel nejsou, snad je časem přidají.

Jen tak pro zajímavost voda neteče, přenos energie je řešen automaticky(pokud je v základně/lodi generátor tak vše co je postaveno v základně má připojení), stroje mimo základnu jsou na "baterky", takže žádné dráty :-(
A bohužel chybí jakákoli automatizace - příklad máte výrobník kyslíku a vodíku, který musí stát mimo zakladnu ve vodě, do něj dáte baterky a po čase dostanete kyslík a vodík, vodík přenesete do univerzálního výrobníku, kde z něj uděláte energo článek a ten vezmete a přenesete do zásobníku energo článků. Jako pro začátek by to bylo fajn, ale přál bych si aby šla postavit automatizovaná výrobní linka jako v minecraftu+buildcraft+forestry

Květen 27, 2016, 02:26:10 odpoledne
Odpověď #7
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda

me na tom vadila ta nedodelanost..  jdes do baze enemaku a tam proste nic neni.. obcas naka soucastka ale tot vse.. zabijes enemaka a znejnic.. ani zbran..

huhla - ja us si to moc nepamatuju ale ja mel vyrobnu kysliku normalne v bazi.. tu na vodu sem nepoužíval..

teraformace je tam skvělá no.   ješte se k tomu časem vrátím.

dostal ses do vesmiru? ten je fajn co :D
----

Květen 30, 2016, 09:44:51 dopoledne
Odpověď #8
  • Boiians člen
  • Učeň

tak jen upřesnění k tomu combatu, nakonec jsem našel i velké báze (teda já je měl najdené hned, ale podle názvu jsem nepoznal jestli je velká/malá), na první pohled to bylo super: procházíte bázi, střílíte moby, moby můžete lootovat (lékarničky, náboje), v základně je několik tierů truhel, které můžete lootovat, přičemž v některých bázích je pak epic truhla a v ní epic verze nějaké zbraně(= např +50% dmg nebo 2x velký zásobník atp).
Bohužel zatím asi neimplementovali umělou inteligenci, takže mobi se zasekavají o rohy, o dveře, propadávají dírami v podlaze, což střašně ničí atmosféru. Jako budí to dojem že jen vzali fps combat co uměl engine v základu.

S tím výrobníkem kyslíku to museli změnit, teď musí být ponořen ve vodě, jako i za tu chvilku co jsem to hrál vypustili patch co spoustu věcí změnil. Co6 je dobře, že na tom makaj.

Jo vesmír a vesmírné lodě jsou super, líbí se mi že si můžete postavit loď, takovou mobilní bázi, pak si postavíte stíhačku s tou přistanete na té velké lodi, s velkou lodí normálně lítáte nebo můžete i přistát na planetě, ale když je potřeba tak přestoupíte do stíhačky a uděláte co je potřeba

Jen teda pokud autory nechcete vyloženě podpořit, tak do téhle hry zatím nechoďte, přes všechno co to už umí je to furt hodně nedodělané

Červen 02, 2016, 10:03:15 odpoledne
Odpověď #9
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda

jo kdyz sem to hral naposled tak tam ani nebyli truhly s lootem ;D

sosnout warez novou verzi a zahrat coop :D by blo fajn
----

Říjen 26, 2016, 08:35:50 dopoledne
Odpověď #10
  • Boiians člen
  • Veterán

tak na steaMU ZA 9,9E  nkonec sem neodolal  protoze Space inzenyri sou MP temer nehratelni a tohle se da
vcera sem samozdrejme byl vrzen napospas hre kde bez navodu a zklusenosti je to lehce neprivetive
¨Takjze  vidim  bazi bezim si tam a bac ho ona baze je vlastne bos  :)) a tumas vsechny veci v taho
Nastesti sem sehnal nekoho kdo me neco vyradil a neco ukazal .
Dle nastaveni serveru to sezere pamet  cim vic planet tim vic pameti take rychlost skilovani
Bodu na odemykani je dost a na 20levelu (max) lze odemknout vse
pod F5 je drona ktera muze zkoumat do 50 metru myslim a je idealni i na sebrani batohu kdyz umrete a souz tam agresivni moby
Pokud se vytezi všechny suroviny na planete zacnou padat  asteroidy ze kterych se pak tezi lepe a rychleji
Na tom serveru co jsme byly kolega udelal za hodinu  zakladnui lodku a bazi . Univerzalni veci se daj stsavet z bluprintu staci suroviny . nemusi se lod stavet po kostkach pokud vam staci ta z workshopu.

Po tech par hodinach me to pripomina smesici 7day v rannejsi fazi ale scifi tochu grid trochu SE uvidime az se clovek dostane do vesmiru . Oproti SE tam nejsou veci jako rotory pisty programove bloky . Ale zase je tam voda mobi jak zvirata tak roboti drony a pevnosti
Planeta na ktere jsme zacaly byla docela hezka .
pokud to bude casem mit stejne kvalitni vyvoj jako 7day tak to bude pro lici co maj radi vesmir a scifi  pecka
jede to na unity

Říjen 26, 2016, 11:16:57 dopoledne
Odpověď #11
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Ještě by ses měl mrknout na českou hru ve vývoji, https://www.planet-nomads.com/

Říjen 31, 2016, 08:48:50 dopoledne
Odpověď #12
  • Boiians člen
  • Veterán

Tak po par hodinach hrani (celej vikend :))
Musim říct  že pro příznicve Space inženýru je to hodně žhavá varianta pokud nechcteji hrat solo a jen stavět .

začnu obráceně nejdřív co si myslim  nebo se mi líbí více u space inženýru
 - urcitě ovládání lodě a její chování  myslim že je to precižznější
 - vaření konstrukcí  v empirionu date vyrobit nebo postavite celý blok
 - mozna asteroidy ve vesmiíru a jejich suroviny (tady je to jinak zpracované
 - možná rozshlejší možnosti provazanosti staveb  potrubí a tak

no a to snad je asi všechno

jelikož v Empirionu chodí multák naprosto bez problému nebu se dinglem vubec zabývat
zaleží jaký si vyberete server no my se usadily na nejakem vetším o který se staraji ale je tam i donate coz zatim neumim posoudit na serveru je  dovcela zajimave zpracovane pve  a pvp kdy startovní pve (ano  je i startovni pvp) se wajpuji kazdej patek a kazde ponděli i cela startovni soustava jak rikaji vcetne mlůecné dráhy (asteroidu ) no my mame teda do patku jestě čas doletět na nejblizsi  planety tam uz je zase jinej  system pve pvp  asi lepsi si to precist

https://empyrion-homeworld.net/

vesmir je tam lehce zjednodušenej  je soustava ta obsahuje planetu nebo planety s aasteroidovym polem (mlecnou drahu ) a  měsíce mezi nimy se muže warpovat .
Po startu s dobrymy znalostmi  muzete byt za nejakou hodku na obezne draze kdyz vite coa a jak a najdetesuroviny.
Výroba lodě je stejna jako v SE ale nikdo to neděla max v creativu a tam si uloží  bluprint  pak stací jen blupriont naplnit surovinami a nechat si lod vyrobit .

pokud je zakladni lodka je i hledaní surovin celkem sranda pokud je mene surovin padaji asteroidy ze kterých se těží lepe ale trosku huř se hledaji  jsou videt pozdeji na radaru .

Na serveru je i obchod a pokud se dobre vyuzije je to i pro start  hodne dobre ale taky se rychle da prijit o dost surovin kdyz nevco prehlednete :))

Je toho tolik co by se dalo popsat ale to uz by nikdo nečetl
Zatm sem jestě nebyl na pvp planete a nezkusil pvp  (dle info jinej system poskozeni lode nez SE neopadavaji kostky)
a asi se valci s malejma lodema  protoze materske lode a jejich dela nemaji pry takovey tracking takze je prej znici i mala lod ???? uvidime tesim se

Říjen 31, 2016, 11:00:10 dopoledne
Odpověď #13
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Hm, zní docela fajn.

Poslané z mobilu.

Červenec 05, 2017, 06:30:35 odpoledne
Odpověď #14
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda

Empyrion na steamu v akci za polovic 10e..
7k recenzi very positive.. nechcete do toho nekdo jit? Me to tenkrat hodne bavilo.. tak si ted koupim origosku :)
Je to takove jednoduzsi space engineers s lepsi optimalizaci a hodne je to i o pve na zemi s potvorama.. ufounama..  dobejvani jejich bazi atd

http://store.steampowered.com/app/383120/Empyrion__Galactic_Survival/

Navic hra prosla velkym updatem.  Pridali tam do hry strasne mco novejch veci.. skoro kompletni overhaul:) Pridali tam exploraci, hodne veci se da prozkoumat a vlastne i musi oproti drivejsku..
Pridali tam nove pocasi, npc se kterymi lze obchodovat,  sensory detekcni ktere se daj pouzit pri stavbe baze. Desitky novych itemu, scenare, workshop.  teleportace, nove tajne svety..

http://steamcommunity.com/app/383120/allnews/

http://empyriononline.com/threads/read-first-alpha-6-0-gameplay-faq.10344/
----

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS