Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Sheepa: Asi tak, já svých peněz za F76 vůbec nelituji.
    Prosinec 09, 2019, 02:09:45 odpoledne
  • Gandalf: ja nevim jako no ja jsem si fallout 76 asi mesic docela uzival. za ty penize pohoda
    Prosinec 02, 2019, 08:34:36 odpoledne
  • M.C/Sugest: Jo, taky mě to pobavilo :)
    Listopad 29, 2019, 03:49:08 odpoledne
  • Muminnek: Fallout 76 – It’s 19.99 but don’t buy it :)
    Listopad 29, 2019, 11:11:49 dopoledne
  • M.C/Sugest: Black Friday mmo slevy : [odkaz]
    Listopad 27, 2019, 05:51:12 odpoledne
  • Modesty: Nevi někdo jak je hrateklnej ten EA Dark and Light ?
    Listopad 25, 2019, 04:39:12 odpoledne
  • Wonsi: Co vím, tak by mělo být zapnuté celou dobu, takže i u hraní. Ale nezjišťoval jsem, prostě to zapnu a hraju.
    Listopad 25, 2019, 04:35:23 odpoledne
  • Gowenna: niekde som cital, ze vpn treba len pri napojeni, pocas samotneho hrania nie, je to pravda?
    Listopad 25, 2019, 01:28:25 odpoledne
  • Wonsi: jj používám Exitlag. :)
    Listopad 25, 2019, 12:44:38 odpoledne
  • Gowenna: treba:)
    Listopad 25, 2019, 11:14:24 dopoledne
  • Gowenna: treba na ten lost ark vpn?
    Listopad 25, 2019, 08:46:29 dopoledne
  • Wonsi: Thantica - no asi si ještě počkáš, ale zase chápu. Já si to chci odzkoušet, ať vím, zda to pak hrát. Každopádně za mě zatím super!!
    Listopad 24, 2019, 02:58:25 odpoledne
  • Thantica: Zdar. Uvažoval jsem o tom RU Lost Arku, ale pořád doufám, že to vyjde i pro west a chtěl bych si ponechat ten pocit novoty do releasu... Takže zatím ne, ale do budoucna uvidím. Dost se na to těším.
    Listopad 24, 2019, 11:20:25 dopoledne
  • Wonsi: Zdar, nezkoušíte někdo ten Lost Ark online na RU OBT serveru ? Musím říct, že je to fakt super!
    Listopad 23, 2019, 12:39:47 odpoledne
  • Modesty: Ja si tu VR snad koupim ty vole
    Listopad 22, 2019, 10:06:55 dopoledne
  • Modesty: Nikdy bych nevěřil že to ještě někdy vyjde
    Listopad 22, 2019, 10:02:43 dopoledne
  • Modesty: Ty vole ten novej Half Life vypada masakrálně
    Listopad 22, 2019, 10:01:43 dopoledne
  • Gandalf: ja dohral story v rdr2 uz davno na xboxu, takye ted na pc veryzi hraji v podstate jen ten online mod,kde uz mam skoro level 90
    Listopad 21, 2019, 10:24:07 dopoledne
  • Modesty: Skoncila mi sezona a tedka budu mit zase cas to davat...premyslim  v cem se vosirat? ESO, SotA, WoW nebo Vanguard emulator:DD V cem se vosirate? Asi nema cenu kuli tomu delat vlakno-...
    Listopad 10, 2019, 09:53:04 dopoledne
  • sithard: taky jsem decriptoval na prvni dobrou :D jinak ta grafika je fakt nadherna, jen me mrzi ze online verze nema i solo/friend session jako gta 5
    Listopad 07, 2019, 06:52:58 odpoledne

* Kalendář

Prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:Divinity - Original Sin od Amaunet Phoenix
[Prosinec 05, 2019, 03:51:37 odpoledne]

Re:Divinity - Original Sin od huhla
[Prosinec 05, 2019, 09:17:05 dopoledne]

Re:Divinity - Original Sin od Stirius
[Prosinec 04, 2019, 11:56:00 odpoledne]

Re:Divinity - Original Sin od Modesty
[Prosinec 04, 2019, 12:46:12 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od rodier
[Prosinec 03, 2019, 07:10:53 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od Gowenna
[Prosinec 01, 2019, 07:25:04 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 28, 2019, 09:45:23 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od Stirius
[Listopad 28, 2019, 03:46:14 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 28, 2019, 10:57:22 dopoledne]

Re:Wild Terra Online od Gowenna
[Listopad 28, 2019, 10:37:51 dopoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od Stirius
[Listopad 28, 2019, 12:27:35 dopoledne]

Re:Wild Terra Online od Stirius
[Listopad 28, 2019, 12:26:04 dopoledne]

Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 06:30:55 odpoledne]

Outlaws of the Old West od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 06:14:01 odpoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 05:51:07 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 53
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 1
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 503
  • stats Celkem příspěvků: 56 421
  • stats Celkem témat: 2 423
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: SWTOR - diskuze  (Přečteno 96568 krát)

plus minus reset
Leden 28, 2012, 12:10:03 odpoledne
Odpověď #420
  • Moderátor
  • Legenda
  • Pohlaví: Mužské

To je zajimave, ze kdyz ma nekdo jiny nazor, tak mu ten druhy hned nadava do retardu a exotu :)

To neni "někdo jiný" a "ten druhý" to seš ty, kterého jsem si zařadil do škatulky s několika dalšími idioty. Tolik ke slušnému chování   :rolleyes:

Když vydržíš nějakou dobru neplácat hovadiny, ve smyslu "Boiiani jsou špatná guilda, protože nehrajou hru která je nebaví" třeba dostaneš podmínečné propuštění.

Leden 28, 2012, 12:13:33 odpoledne
Odpověď #421
  • Host

To je zajimave, ze kdyz ma nekdo jiny nazor, tak mu ten druhy hned nadava do retardu a exotu :)

To neni "někdo jiný" a "ten druhý" to seš ty, kterého jsem si zařadil do škatulky s několika dalšími idioty. Tolik ke slušnému chování   :rolleyes:

Když vydržíš nějakou dobru neplácat hovadiny, ve smyslu "Boiiani jsou špatná guilda, protože nehrajou hru která je nebaví" třeba dostaneš podmínečné propuštění.

Dekuji nechci, klidne si me v te skatulce idiotu nech, neb neverim, ze se nekdy nejaka hra najde ... kde vydzis ty a dalsich par lidi dele jak mesic ci dva :)

Mam spis takovy pocit, ze vas uz nebavi nic ... ale budu to sledovat ..  FCK

Leden 28, 2012, 12:24:30 odpoledne
Odpověď #422
  • Boiians člen
  • Válečník

Zdravicko, peknou diskuzi tu vedete :cheesy:
Jako Boiian jsem byl pouze v riftu (ano tudy cesta nevede), ale diky EvE sekci sleduju forko pravidelne a musim rict, ze podle mnoha postu lze s timto vyrokem:
Citace
neverim, ze se nekdy nejaka hra najde ... kde vydzis ty a dalsich par lidi dele jak mesic ci dva
jenom souhlasit. To, ze se nekdo chova jako idiot a nadava s tim vubec nesouvisi.
GW2 - Tatranka von Opavia - pasive.. leader of Ghostbusters
EvE online - Maatiana, Piskotka, Strejda Permonik - semiaktive
Frakcni PvP je nejvetsi krok vedle soucasnych her.. Proc zabijet nekoho proto, ze je ork nebo ze ma vetsi usi? Lepsi zabijet ty, co maj blby kecy v chatu, kradou vam moby... ne?

Leden 28, 2012, 02:19:25 odpoledne
Odpověď #423
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Hra: DF
  • Nick: Uruna Darkness

2Maat : neboj to oni se nam tu holky jen tek trochu kockujou  :tongue:

vseobecne : jedno je pravda ze poradny sanbox je zatim v nedohlednu a asi dlouho nebude, taky jsem odkojenej UO a abych rekl pravdu ta hra me bavila nejvic, pak prisel DF a ten dopadl tak jak dopadl ... bohuzel, kolikrat premyslim o navratu k UO protoze ty klikacky typu tabem chytni target a mackej 12345 me taky moc nenaplnuji a vetsinou koncim jak MC kdy to me to po par tydnech ci  mesicu prestane bavit ... proste kdo zacal na UO ma to ted tezky a tezko se adaptuje v modernich klikohrach :)

SWTOR: momentalne je stav guildy, jak bych to nazval v takovem "divnostavu", lidi je dostatek, dokonce vecer se sejde i 20 kousku a pres den je stabilne 10 kousku. Boiians ma pres 70 clenu, nevim kolik je altu ale pocitam ze mainu bude tak kolem 40. Chut a nalada lidi hrat je ... jen tomu tak trochu chybi vedeni, ktere by to nenasilne  korigovalo spravnym smerem (pomohlo, poradilo zorganizovalo atd). Vcera jsme sli 3 FP a myslim ze to byla docela zabava, bohuzel momentalne hodne aktivni hraci jsou roztrouseni mezi lvl 25-50 takze slozit fungujici partu na stejnych lvl je trosku problem a to je to co mi na hre trochu vadi, protoze staci 2 dny aktivnejsiho hrani a svym spoluhracum lvl "utecete" nemam sice rad tvrdej grind typu L2, ale mohli to expeni udelat aspon jako v Aionu kdy chvilku trvalo nez se dostanete na max (lvl) a hraci si tolik neutikali

za me osobne: SWTOR me bavi a libi se mi, urcite ma hra vetsi potencial nez Rift (aspon pro mne) ktery me prestal bavit po mesici, rad bych u SW zustal, protoze prostredi je unikatni a zabavne, uvidime co nam pripravi vyvojari do budoucna .... mam za sebou mesic hrani, ke hre mam spousty vyhrad a spusta veci je ve hre nedodelanych, nedomyslenych atd, ale zatim me to bavi, trochu se bojim lvl 50 a toho co bude dal ... ale co cas ukaze
« Poslední změna: Leden 28, 2012, 02:25:35 odpoledne od uru »
někdy je lepší chovat se jako Rodier ... než se hádat s debilem

Leden 28, 2012, 05:18:00 odpoledne
Odpověď #424
  • Moderátor
  • Legenda

neverim, ze se nekdy nejaka hra najde ... kde vydzis ty a dalsich par lidi dele jak mesic ci dva :)

To je samozřejmě další nesmysl, už je proto, že je vyvrácenej zpětně.

Když to vezmu jen za sebe, tak já jsem hrál roky Ultimu Online, hrál jsem ( nevim přesně ) rok Darkfall, stejně jako Anarchy Online a i to WoWko jsem hrál přes půl roku, než  to s těma datadiskama začalo bejt trapný. Čili ten problém není v tom že bychom byli nějaký extra znudění típci co jim neni nic dobrý, ale je to tim, že očekáváme nějakou herní evoluci a zatím tu dochází spíš k degradaci žánru. Dneska mají deset let starý hry featury o kterých se novým hrám ani nezdá. Další věc je že nikdo se nevrhá do sandboxovejch protože je zřejmě lehčí udělat nějakou sračku, dát jí F2P a nechat lidi sypat prachy do item shopů, nebo udělat nevylazenej theme park na zavedené značce. Je to smutný fakt, ale otočí se to, jsou tu 3-4 slibný projekty, který mají šanci.

Mno a mezitím se prostě bude hrát co bude k mání a ty zřejmě svojí světlou budoucnost vidíš v tom, že vždycky když vyjde nějaká hra, která se půjde vyzkoušet a nezůstane se u ní rok, tak nastoupíš ty s debilníma kecama o tom jak jsou Boiiani špatný, protože zase nevydrželi. Co je to za blbost, proč bych měl hrát něco co mě nebaví ? Proč bys mě/nám do toho měl kecat ?

Leden 28, 2012, 06:48:44 odpoledne
Odpověď #425
  • Host

neverim, ze se nekdy nejaka hra najde ... kde vydzis ty a dalsich par lidi dele jak mesic ci dva :)

To je samozřejmě další nesmysl, už je proto, že je vyvrácenej zpětně.

Když to vezmu jen za sebe, tak já jsem hrál roky Ultimu Online, hrál jsem ( nevim přesně ) rok Darkfall, stejně jako Anarchy Online a i to WoWko jsem hrál přes půl roku, než  to s těma datadiskama začalo bejt trapný. Čili ten problém není v tom že bychom byli nějaký extra znudění típci co jim neni nic dobrý, ale je to tim, že očekáváme nějakou herní evoluci a zatím tu dochází spíš k degradaci žánru. Dneska mají deset let starý hry featury o kterých se novým hrám ani nezdá. Další věc je že nikdo se nevrhá do sandboxovejch protože je zřejmě lehčí udělat nějakou sračku, dát jí F2P a nechat lidi sypat prachy do item shopů, nebo udělat nevylazenej theme park na zavedené značce. Je to smutný fakt, ale otočí se to, jsou tu 3-4 slibný projekty, který mají šanci.

Mno a mezitím se prostě bude hrát co bude k mání a ty zřejmě svojí světlou budoucnost vidíš v tom, že vždycky když vyjde nějaká hra, která se půjde vyzkoušet a nezůstane se u ní rok, tak nastoupíš ty s debilníma kecama o tom jak jsou Boiiani špatný, protože zase nevydrželi. Co je to za blbost, proč bych měl hrát něco co mě nebaví ? Proč bys mě/nám do toho měl kecat ?

:) o rok tady nejde, překrucuješ fakta ... přestal jsi protože si od rána do večera farmil PvP, manželka ti na to srala, ta hraje wowko ... PvP je tam o ničem, proto je je celá hra sračka :D

Boiiani nejsou špatní, jen těch pár jedinců, jako ty a další. :D

Leden 28, 2012, 10:30:30 odpoledne
Odpověď #426
  • Moderátor
  • Legenda

:) o rok tady nejde, překrucuješ fakta ... přestal jsi protože si od rána do večera farmil PvP, manželka ti na to srala, ta hraje wowko ... PvP je tam o ničem, proto je je celá hra sračka :D

Boiiani nejsou špatní, jen těch pár jedinců, jako ty a další. :D

Rozumim.. o post vejš o dobu, kterou jsme schopni strávit u jedné dobré hry šlo a teď se to nehodí, tak o to nejde.

Moje manželka nehraje WoW, ale SWTOR, což je další věc o který víš očividně prd.

A Boiiani nejsou špatní..  proto tady v každym druhym postu vysvětluješ proč s náma nechceš hrát.

Ty to máš očividně v hlavě srovnaný "chlapče"

Tuhle debatu končím, nemá cenu z tebe dál dělat vola, zvládáš to dobře sám.

Leden 29, 2012, 06:21:32 dopoledne
Odpověď #427
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Nick: Babun, McMagic

Řešíte tu už blbosti:) Které patří možná i do jiného topicu.

Pevně věřím, že patřím mezi "ty další lidi" - pozoruji to na sobě delší dobu:)
U ničeho nevydržím. Ale buď je to lidská vlastnost - stárnutí  - náročnost - nebo je problém jinde a to ve hrách poslední doby (MMORPG i SP).
Nedávno jsem si nainstaloval stařičkého Strongholda a upřimně mě bavil více jak poslední Anno 2070 třeba.
---------
BTW: normálně sem v 6:00 nepostuji :shocked:
Naposledy jsem "dobrovolně" v 6:00 vstával do školy před X lety - dnes to je kvůli hře - už asi magořím:)

Leden 29, 2012, 11:50:22 dopoledne
Odpověď #428
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

A to jenom kvůli betě, magoříš!!  FCK

Leden 29, 2012, 11:55:21 dopoledne
Odpověď #429
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Nick: Babun, McMagic

A to jenom kvůli betě, magoříš!!  FCK

:rolleyes: njn hlavně kvůli labor pointum

Leden 29, 2012, 01:44:32 odpoledne
Odpověď #430
  • Boiians člen
  • Legenda

je to s náma špatný, naposledy co jsem vstával brzo, to bylo ve 4:30 na siege v Darkfallu, potom co byl do dvou do rána jinej siege

siege jsme vyhráli, šel jsem do práce, pak do kina a pak byl další siege, na konci dne jsem byl "trošičku" unavenej, skoro aby si od toho hraní bral člověk dovolenou  :undecided:

Leden 31, 2012, 10:17:57 dopoledne
Odpověď #431
  • Host

Now that you have been playing Star Wars™: The Old Republic™ for a while, we'd love to get your feedback and hear about your experience so far. Are you having fun? What are you enjoying in the game? What could we improve? Send us a quick note at: [email protected]

To prislo dneska v emailu, tak se tam muze jit Sugest vyplakat, treba to pomuze :)

Leden 31, 2012, 06:34:17 odpoledne
Odpověď #432
  • Host

Tomu uz nepomuze nic.

Únor 02, 2012, 02:39:30 odpoledne
Odpověď #433
  • Boiians člen
  • Válečník

Tak jsem si precetl o novem patchi a wow:
The number of commendations in Champion and Battlemaster Bags has been greatly increased, and the direct item trade tokens appear less frequently in Champion Bags. This change allows players to obtain PvP gear at a steady and significantly more predictable rate with an occasional bonus.

Takze jestli to chapu spravne, tak dokud clovek nebude mit Valor60, tak bude pobihat v Centurion crapu, ktery ma staty horsi nez nahodny odpad na AH. K tomu nerf Biochemky, misto aby konecne zacali delat ostatni crafty o necem. To je normalni tady v tech WoW hrach, ze se vsechno nerfuje? Takze pokud neco neudelas mezi prvnima, tak mas smulu?

Jo a muzete mi nekdo vysvetlit smysl kreditu ve SWTOR? Nejak jsem nepochopil, na co jsou. Na AH neni absolutne nic, co by melo smysl koupit, vsechny medpacky, stimy a adrenaly jsou reusable (protoze biochem je jediny smysluplny kraft), takze jediny smysl vidim v opravach, pokud clovek hraje PvE.

Skoro se citim jako bych se stal obeti scamu, kdyz jsem si koupil ten 60ti denni kod.

Únor 02, 2012, 02:44:55 odpoledne
Odpověď #434
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Own Lolhit Angry

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS