Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Stirius: Nepřijde mi kód ani za zlaté prase pro zalogování tam
    Prosinec 12, 2019, 11:16:28 dopoledne
  • sithard: Wastelands 2 zdarma na gogu [odkaz]
    Prosinec 11, 2019, 11:47:29 odpoledne
  • Sheepa: Asi tak, já svých peněz za F76 vůbec nelituji.
    Prosinec 09, 2019, 02:09:45 odpoledne
  • Gandalf: ja nevim jako no ja jsem si fallout 76 asi mesic docela uzival. za ty penize pohoda
    Prosinec 02, 2019, 08:34:36 odpoledne
  • M.C/Sugest: Jo, taky mě to pobavilo :)
    Listopad 29, 2019, 03:49:08 odpoledne
  • Muminnek: Fallout 76 – It’s 19.99 but don’t buy it :)
    Listopad 29, 2019, 11:11:49 dopoledne
  • M.C/Sugest: Black Friday mmo slevy : [odkaz]
    Listopad 27, 2019, 05:51:12 odpoledne
  • Modesty: Nevi někdo jak je hrateklnej ten EA Dark and Light ?
    Listopad 25, 2019, 04:39:12 odpoledne
  • Wonsi: Co vím, tak by mělo být zapnuté celou dobu, takže i u hraní. Ale nezjišťoval jsem, prostě to zapnu a hraju.
    Listopad 25, 2019, 04:35:23 odpoledne
  • Gowenna: niekde som cital, ze vpn treba len pri napojeni, pocas samotneho hrania nie, je to pravda?
    Listopad 25, 2019, 01:28:25 odpoledne
  • Wonsi: jj používám Exitlag. :)
    Listopad 25, 2019, 12:44:38 odpoledne
  • Gowenna: treba:)
    Listopad 25, 2019, 11:14:24 dopoledne
  • Gowenna: treba na ten lost ark vpn?
    Listopad 25, 2019, 08:46:29 dopoledne
  • Wonsi: Thantica - no asi si ještě počkáš, ale zase chápu. Já si to chci odzkoušet, ať vím, zda to pak hrát. Každopádně za mě zatím super!!
    Listopad 24, 2019, 02:58:25 odpoledne
  • Thantica: Zdar. Uvažoval jsem o tom RU Lost Arku, ale pořád doufám, že to vyjde i pro west a chtěl bych si ponechat ten pocit novoty do releasu... Takže zatím ne, ale do budoucna uvidím. Dost se na to těším.
    Listopad 24, 2019, 11:20:25 dopoledne
  • Wonsi: Zdar, nezkoušíte někdo ten Lost Ark online na RU OBT serveru ? Musím říct, že je to fakt super!
    Listopad 23, 2019, 12:39:47 odpoledne
  • Modesty: Ja si tu VR snad koupim ty vole
    Listopad 22, 2019, 10:06:55 dopoledne
  • Modesty: Nikdy bych nevěřil že to ještě někdy vyjde
    Listopad 22, 2019, 10:02:43 dopoledne
  • Modesty: Ty vole ten novej Half Life vypada masakrálně
    Listopad 22, 2019, 10:01:43 dopoledne
  • Gandalf: ja dohral story v rdr2 uz davno na xboxu, takye ted na pc veryzi hraji v podstate jen ten online mod,kde uz mam skoro level 90
    Listopad 21, 2019, 10:24:07 dopoledne

* Kalendář

Prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:Hry v akci a Game bundly od M.C/Sugest
[Dnes v 09:44:33 dopoledne]

Re:New World od Amaunet Phoenix
[Prosinec 15, 2019, 07:17:46 odpoledne]

Re:New World od Modesty
[Prosinec 15, 2019, 10:24:36 dopoledne]

New World od Stirius
[Prosinec 14, 2019, 08:47:00 odpoledne]

Re:Wow Classic - 1.13.1 - je to tu! od M.C/Sugest
[Prosinec 13, 2019, 09:49:15 dopoledne]

Re:Corepunk RPG MMO od Sheepa
[Prosinec 12, 2019, 01:06:17 odpoledne]

Re:Info od Gowenna
[Prosinec 12, 2019, 11:47:00 dopoledne]

Re:Corepunk RPG MMO od Stirius
[Prosinec 12, 2019, 10:44:42 dopoledne]

Re:Info od Stirius
[Prosinec 12, 2019, 10:44:12 dopoledne]

Re:Corepunk RPG MMO od Sheepa
[Prosinec 12, 2019, 09:32:34 dopoledne]

Re:Info od Sheepa
[Prosinec 12, 2019, 09:28:14 dopoledne]

Re:Corepunk RPG MMO od Stirius
[Prosinec 11, 2019, 11:31:21 odpoledne]

Re:Corepunk RPG MMO od Thantica
[Prosinec 11, 2019, 09:15:12 odpoledne]

Corepunk RPG MMO od Gowenna
[Prosinec 11, 2019, 11:01:11 dopoledne]

Re:Divinity - Original Sin od Amaunet Phoenix
[Prosinec 05, 2019, 03:51:37 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 44
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 5
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 503
  • stats Celkem příspěvků: 56 435
  • stats Celkem témat: 2 425
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: SWTOR - diskuze  (Přečteno 96834 krát)

plus minus reset
Leden 14, 2012, 07:27:06 odpoledne
Odpověď #375
  • Host

Hosi, nebrecte ... vedeli jste to celou dobu, ze to bude proste wowko ve starwars, proste to tak je. Hra je venku mesic, je tam jeste hodne oprav atd.

Priste budte klidnejsi, nez zase zacnete delat kolem neceho haaaaloooo ... diky bohu, ze jsem sel jinde :) treba to taky zabalim na 50 lvl, ale minimalne mam s kym kecat na guild chatu  FCK

Přijdeš mi jak retardovanej. V každým postu píšeš jak seš rád že jseš někde jinde. Nemáš lvl 50, tak expíš a kecáš s někým na guild chatu.

Nerozumím tomu, jak se tvoje situace liší od naší. Ti co nemají lvl 50 expují a kecají u toho na TS a na guild chatu, ti co lvl 50 mají a nebaví je grindit mizerně zpracované PvP, tak nehrají, tudíš s nikým na guild chatu nekrafou. Marně čekám, kdy na mě odněkud vykoukne "bazinga"..

Suggeste, retardovany mi tady prijdes akorat ty. Precti si po sobe znova clanek, ktery jsi napsal, kde jsi byl cely nadsen a co to pises ted. Ty uz jsi na te 50 prosel cely content, co je k dispozici?

To ze bude PvP mizerne zpracovane se vedelo ... jenom se divim tomu tvemu obratu behem 14 dnu :D ... Proste vrana k vrane seda, hosi :D

Klid a mir v dusi ...  :tongue:

BTW, co ten Deim, ten jeste hraje?  :cheesy:

Aby ti dosla cela ta pointa proc stale opakuju, ze jsem jinde tak tady to mas.

Nimrod 11.1. napise "By mě zajímalo, kde všichni jste. Ve hře je sotva 5 lidí a zbytek Boiianu to pěkně fláká."

Ty "Ahoj, nějak mě to přestalo bavit, zastesklo se mi po nějakém Sandboxu."

V clanku tebou psany mame "Těším se až je budemě něhat HC flashpointy a raidy, ale to se nás musí víc sejít na lvl 50."

No a nakonec ani na tohle nedojde, protoze cekas, jestli opravi PvP.

:D

Jiste jsme lide, clovek meni nazory velmi rychle ze, akorat tak nejak klesa duvera v Boiians, co se tyka novych her. Nevydrzite u niceho, kdyby byl aspon pokus o dohrani toho co je, kde nic, tu nic.
« Poslední změna: Leden 14, 2012, 07:42:43 odpoledne od Detoxa »

Leden 14, 2012, 07:47:11 odpoledne
Odpověď #376
  • Boiians člen
  • Legenda

tady je to jak na kolotoči

a) lidi jdou hrát nějakou hru
b) lidi zjistí, že je ta hra k hovnu
c) lidi tu hru přestanou hrát, protože b)
d) vždycky se najde někdo, kdo si musí zastěžovat, že neuběhl ani měsíc a už tu hru zase nikdo nehraje

možná by nebylo od věci si uvědomit, že hraní her je zábava a pokud se na to někdo za 14 dní vysere, tak proč ne, je to jeho volnej čas, neupsal se snad, že bude hrát ať se děje co se děje další rok

Leden 14, 2012, 07:48:55 odpoledne
Odpověď #377
  • Moderátor
  • Legenda
  • Pohlaví: Mužské

"Hochu" moje posty, mají nějaký informativní obsah.

Proces poznání, kdy na začátku popíšu co se mi na hře líbí a za 14 dní jsem překvapený že jsem to v podstatě dohrál, je poměrně přirozený, stejně jako zklamání nad tím, že to tak je.

To, že bude PvP mizerně zpracované se vědělo ? Kdo to věděl, tys to věděl ? Věděl si prdlajz, jen je prostě snadný přijít sem a říct "to se vědělo"

Tlouct hubou a pouštět obecná moudra umí každá bába v čekárně u doktora a to, že nevydržím u hry, která mi za to nestojí, si nevyčítám.

Leden 14, 2012, 07:53:06 odpoledne
Odpověď #378
  • Host

"Hochu" moje posty, mají nějaký informativní obsah.

Proces poznání, kdy na začátku popíšu co se mi na hře líbí a za 14 dní jsem překvapený že jsem to v podstatě dohrál, je poměrně přirozený, stejně jako zklamání nad tím, že to tak je.

To, že bude PvP mizerně zpracované se vědělo ? Kdo to věděl, tys to věděl ? Věděl si prdlajz, jen je prostě snadný přijít sem a říct "to se vědělo"

Tlouct hubou a pouštět obecná moudra umí každá bába v čekárně u doktora a to, že nevydržím u hry, která mi za to nestojí, si nevyčítám.

Minimalne od bety se to vedelo, infa o tom bylo dost :)

A houby si dohral, udelal jsi maximalni level, zasel pak warzon a tim jsi skoncil. Hosi, me je to uplne u prdele, jestli to hrajes nehrajes atd. Me jde od zacatku o to zazemi, ktere melo boians mit a o to, ze to zatim pokazde, kde jsem s Boiians do toho vlezl, skoncilo stejne. Tak uz me konecne pochopte :)

Tohle neni narazka jenom na TEBE SUGESTE !!!!!!!!!! Tak si to prestan brat osobne ...

Ja si ti heroiky zajit budu chtit, ale s kym bych to sel? Kdyz je vas tam pet a pul? Od ceho se to pak zaklada, je to jak nejaka nemoc.
« Poslední změna: Leden 14, 2012, 07:56:47 odpoledne od Detoxa »

Leden 14, 2012, 07:56:29 odpoledne
Odpověď #379
  • Moderátor
  • Legenda

hraní her je zábava a pokud se na to někdo za 14 dní vysere, tak proč ne, je to jeho volnej čas, neupsal se snad, že bude hrát ať se děje co se děje další rok

No, já si to tak myslim. Koupim si hru a buď je ok a hraje se, nebo neni  a nehraje se - případně se počká na nějakej upgrade.

Ale pak sem přijde nějakej takovejhle chytrák, patrně věštec a začně mlejt o tom že věděl že Boiiani nevydržej a že "se vědělo" že bude něco nahovno atd ..

Myslím že Detoxa bymohl vytvořit dynamické duo s Jolandou.

Leden 14, 2012, 08:03:38 odpoledne
Odpověď #380
  • Host

hraní her je zábava a pokud se na to někdo za 14 dní vysere, tak proč ne, je to jeho volnej čas, neupsal se snad, že bude hrát ať se děje co se děje další rok

No, já si to tak myslim. Koupim si hru a buď je ok a hraje se, nebo neni  a nehraje se - případně se počká na nějakej upgrade.

Ale pak sem přijde nějakej takovejhle chytrák, patrně věštec a začně mlejt o tom že věděl že Boiiani nevydržej a že "se vědělo" že bude něco nahovno atd ..

Myslím že Detoxa bymohl vytvořit dynamické duo s Jolandou.

Na to nemusim byt vestec, to je prosta realita :) Vyexpit na max lvl a tim to haslo ... pred swotr to byl mam pocit Rift ...

Nic nebudu se tady s Vama prit, tohle je vlakno o Starwars, tak jim to tady nechme a co se tyka Boiians, at to Stirius promaze a presune jinam. Klidne muzeme diskutovat tam.

Leden 14, 2012, 08:05:47 odpoledne
Odpověď #381
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Bože, pokud hra nebaví, tak tam prostě není. A nikde není psané, že Boiians jsou lidi, kteří hrají každou hru, do které vlezou, dva roky. Vznikli jsme kvůli sandboxu a od DF žádný pořádný jiný sandbox nevyšel. Takže se tady akorát melou nesmysly, především ty, Detoxo. Nejsme parta 100 lidí, kteří furt něco paří dokola. Průměrný věk je nad třicet a lidi si vybírají, co je baví.

Leden 14, 2012, 11:56:38 odpoledne
Odpověď #382
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Hra: Všelicos
  • Nick: Killmore

Vznikli jsme kvůli sandboxu a od DF žádný pořádný jiný sandbox nevyšel.
No v Korejštině/Japonštině prej jo

Leden 15, 2012, 02:32:21 dopoledne
Odpověď #383
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Hra: DF
  • Nick: Uruna Darkness

ach jo  ... ja teda nevim ale hlavni je komunita a ta je v Boiianech vic nez dobra, to ze nekoho bavi to ci jineho ono je normalni, jako je normalni kdyz nekoho neco bavit prestane ... znam spousta klanu, guild atd kde je nekolik sekci pro nekolik her a ty lidi mezi sebou navzajem nekomunikuji, dokonce nejsou schopni ani jako klan ci guilda byt na jednom TS, kdyz nekoho prestane bavit urcita hra ve sve podstate je to  konec pusobeni cloveka  u guildy a to v Boiianech neni, nebavi te to ci ono hraj si co chces, vesmes se vzdy najde nekdo kdo to s tebou hrat bude a nebo si chvilku pro tu hru hostuj u jineho klanu ale vzdy se sem rad vratim a ts rad pokecam se sugestem a spol ... co tim chtel basnik rici???? .... ze ikdyz se u Boiianu toci hry jak na bezicim pasu, dulezita je komunita  a ne co se zrovna hraje a toho si vazim a rad se sem vracim ... jeste chvili a budu plakat :D  :tongue: Crying Crying Crying .... amen
někdy je lepší chovat se jako Rodier ... než se hádat s debilem

Leden 15, 2012, 10:49:27 dopoledne
Odpověď #384
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Hra: Dota-WT-PS4
  • Nick: Sendman (Sendy) PSN-MajlloB

Tady je menší článek co a jak asi bude ,ale jestli bude ????

http://www.eurogamer.cz/articles/star-wars-the-old-republic-rozhovor-s-producentem

Leden 17, 2012, 01:19:47 odpoledne
Odpověď #385
  • Boiians člen
  • Válečník

Ja s tim SW porad nevim. Konecne jsem se dostal na padesatku, tak jsem zkoumal, co se da delat a ze zacatku jsem mel fakt chut vsechno smazat z harddisku a zapomenout na to.

Pro daily WZ je ted potreba vyhrat 3x, tak jsem se nejdriv rozhodl pro warzony. Po hodine a pul jsem odehral asi 6 WZ a vsechny vypadaly stejne - vyekvipovany padesatky na strane imperia, coz znamenalo, ze muj prumer preziti byl asi tak 3 sekundy. Brutalni fluktuace na strane Republiky, takze jediny, co jsem po chvili delal, bylo, ze jsem zalezl nekam do rohu a farmil medaile za healing, at alespon neco mam (opravdu diky za tu fintu s Noble Sacrifice, M.C.).

Doslo mi tedy, ze WZ asi nebudou to prave orechove - takze jdeme na Illum. A toto bylo vcelku jine kafe - idealni styl, jak to co nejlepe hrat, bylo postavit se do stredu mapy a jit se najist a za pul hodinky byl magicky splnen jak daily, tak weekly. Myslim, ze tady BW opravdu zabodoval, vic casual to uz byt opravdu nemuze. Vyzkousel jsem pak pri ceste zpet boj s imperialy a pochopil, ze hra neni na nejake masivni PvP stavena, protoze kdyz se objevilo tak 20 imperialu, tak mi hra presla do slideshow.

Co se teda da jeste delat na padesatce? Kdyz nejde PvP, tak pujde urcite PvE. Na padesatce jsme byli v gilde 3, dobereme tedy 4. dps a jde se na nejjednodussi HM Flashpoint - Esseless. Bylo to vcelku kratke - prvni boss - instantni smrt, druhy pokus - pote, co jsme mu ubrali 5% hp, tak se enragnul a opet wipe, treti pokus v zasade to same. Bomba, takze grupa MUSI byt 2 dps, 1 tank, 1 healer, pokud mozno vybavena, to je ale variabilita. Tim jsem zavrhl i PvE a to jsem si myslel, ze tam tak spatnej jako v PvP nejsem.

Jenze, pak jsem vlezl s Gandasem do WZ, s tim, ze vyzkousime kombo healer - tank a ono to (konecne neco ten den) bylo fakt zabavne, sledovat kolik vyekvipovanych padesatek na nas musi jit, aby nas sejmuli. Jasne, byl to Hutball a jen jsme tam blbli a absolutne nic pro tym nedelali, takze jsem si v daily nepomohl, ale alespon tu byl videt potencial. Pak sel Gandas spat a ja se rozhodl jeste pro 1 WZ. Nakonec to byly 3, vsechny vitezne a konecne jsem se bavil - hned jsem nechcipal, takze se dalo hrat, navic ten Hutball byl asi nejlepsi match, co jsem tam zazil, kdy ostatni z Republiky spolupracovali, nahravali, no proste mi to dodalo nadeji, ze tu hru jeste nezabalim, ze tam proste ty super momenty jsou.

Leden 17, 2012, 01:47:12 odpoledne
Odpověď #386
  • Host

Ocekavat od te hry nejakej uzasnej endgame content bylo hodne naivni chlapci, to ste spadli z jahody? Je to klasicka wow like mmo dnesni doby, nejvetsi zabavu si uzijete pri expeni, pvp nestoji za nic, navic v swtor je silne podprumerny a pve je klasika free epax pro masy. Kdo do toho sel s jinyma predstavama ted musi byt znacne rozcarovanej, to chapu.  Cheer

Leden 17, 2012, 01:47:29 odpoledne
Odpověď #387
  • Moderátor
  • Legenda

Mě udivuje jedna věc. Velý vývoj týhle hry byl děsně finančně nákladněj a velká část toho šla do zpracování a nadabování výbornejch questů. Zároveň ale do hry byl vyjma běžného levelu implementován i valor rank, který člověk získává při hraní Warzone a který potřebuje, aby mohl oblíkat PvP equip.

Čili, máte dvě možnosti buď můžete levelovat v questech a instancích a dojít na lvl 50, kde budete socka, protože lvl60 valor hráči kolem vás budou pobíhat v hadrech nagrinděných ve warzonách s 2x většíma statama. Nebo budete levelovat tak, jak to dělá, troufám is odhadnout 80% hráčů, tedy že pojedete hlavní dějovou linku + warzony. Tak budete levelovat rychleji, budete záriveň levelovat normální level i valor rank + budete získávat warzone pointy, měnit je za mercenary pointy a nakupovat equip a champion packy atd ...

Co z toho plyne .. hra je plná pěkných questů, nadabovanách ve třech jazyčných verzích, které ve výsledku asi téměř nikdo nechodí, protože je to neefektivní.

Řešení je prosté - warzony by neměli dávat normální XP, ale jen valor. Tím pádem by všichni chodili jak PvP, tak PvE .. PvE content za stamiliony by došel svého využití, prodloužila by se doba hraní na dvojnásobek a nevznikali by tu tak šílené rozdíli mezi hráči, kdy jeden dojíždí na lvl 50, zatímco druhý, pragmatičtější, si "odseděl" x hodin u WZ už má lvl 50 14 dní a skládá battlemaster armor.

Leden 17, 2012, 02:19:22 odpoledne
Odpověď #388
  • Boiians člen
  • Válečník

No, mne se teda rychleji levelilo v questech, protoze za healera pri prohrane warzone s tema trema medailema moc xp teda nevytriskas. Kdyz jsem se dostal na 50, tak jsem za usetrene warzone tokeny nakoupil jen 2 bagy (mozna 3), pricemz za pulhodinu v Illumu jsem dostal ty bagly 4. A nevim, jestli je realne dostat se na 50 a mit Valor u te 60, ja mam momentalne asi 30. Takze pokud nemas Valor 60, tak je uplne jedno, jestli otevres o 4 Champion bagly vic - to mas ziskany za 2 dny na 50.levelu - a navic to extremne zalezi na nahode, co ti v nich padne. Ja spis lituju, ze jsem chodil tolik toho PvP pri leveleni a nestihl tak projit uplne vsechno v PvE. :-)

Leden 17, 2012, 04:10:18 odpoledne
Odpověď #389
  • Host

Jsem na 33lvl (po tydnu casual hrani), prosel jsem asi 4 planety, uz nevim .. na kazde jsme nemel problem sehnat grupu projakykoliv hero Q, to same s flashpointy .. takze bych netvrdil ze 80% hracu expi v PvP a delaji jenom class Q ... nicmene to si davam taky, gear na 40lvl uz mam nakoupeny dopredu, valor rank 14 ... PvP je to hodne o grupe, bud jsou lamy na druhe nebo me strane :) tak to bylo ostatne i ve wowku, ze ..

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS