Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Sheepa: Asi tak, já svých peněz za F76 vůbec nelituji.
    Prosinec 09, 2019, 02:09:45 odpoledne
  • Gandalf: ja nevim jako no ja jsem si fallout 76 asi mesic docela uzival. za ty penize pohoda
    Prosinec 02, 2019, 08:34:36 odpoledne
  • M.C/Sugest: Jo, taky mě to pobavilo :)
    Listopad 29, 2019, 03:49:08 odpoledne
  • Muminnek: Fallout 76 – It’s 19.99 but don’t buy it :)
    Listopad 29, 2019, 11:11:49 dopoledne
  • M.C/Sugest: Black Friday mmo slevy : [odkaz]
    Listopad 27, 2019, 05:51:12 odpoledne
  • Modesty: Nevi někdo jak je hrateklnej ten EA Dark and Light ?
    Listopad 25, 2019, 04:39:12 odpoledne
  • Wonsi: Co vím, tak by mělo být zapnuté celou dobu, takže i u hraní. Ale nezjišťoval jsem, prostě to zapnu a hraju.
    Listopad 25, 2019, 04:35:23 odpoledne
  • Gowenna: niekde som cital, ze vpn treba len pri napojeni, pocas samotneho hrania nie, je to pravda?
    Listopad 25, 2019, 01:28:25 odpoledne
  • Wonsi: jj používám Exitlag. :)
    Listopad 25, 2019, 12:44:38 odpoledne
  • Gowenna: treba:)
    Listopad 25, 2019, 11:14:24 dopoledne
  • Gowenna: treba na ten lost ark vpn?
    Listopad 25, 2019, 08:46:29 dopoledne
  • Wonsi: Thantica - no asi si ještě počkáš, ale zase chápu. Já si to chci odzkoušet, ať vím, zda to pak hrát. Každopádně za mě zatím super!!
    Listopad 24, 2019, 02:58:25 odpoledne
  • Thantica: Zdar. Uvažoval jsem o tom RU Lost Arku, ale pořád doufám, že to vyjde i pro west a chtěl bych si ponechat ten pocit novoty do releasu... Takže zatím ne, ale do budoucna uvidím. Dost se na to těším.
    Listopad 24, 2019, 11:20:25 dopoledne
  • Wonsi: Zdar, nezkoušíte někdo ten Lost Ark online na RU OBT serveru ? Musím říct, že je to fakt super!
    Listopad 23, 2019, 12:39:47 odpoledne
  • Modesty: Ja si tu VR snad koupim ty vole
    Listopad 22, 2019, 10:06:55 dopoledne
  • Modesty: Nikdy bych nevěřil že to ještě někdy vyjde
    Listopad 22, 2019, 10:02:43 dopoledne
  • Modesty: Ty vole ten novej Half Life vypada masakrálně
    Listopad 22, 2019, 10:01:43 dopoledne
  • Gandalf: ja dohral story v rdr2 uz davno na xboxu, takye ted na pc veryzi hraji v podstate jen ten online mod,kde uz mam skoro level 90
    Listopad 21, 2019, 10:24:07 dopoledne
  • Modesty: Skoncila mi sezona a tedka budu mit zase cas to davat...premyslim  v cem se vosirat? ESO, SotA, WoW nebo Vanguard emulator:DD V cem se vosirate? Asi nema cenu kuli tomu delat vlakno-...
    Listopad 10, 2019, 09:53:04 dopoledne
  • sithard: taky jsem decriptoval na prvni dobrou :D jinak ta grafika je fakt nadherna, jen me mrzi ze online verze nema i solo/friend session jako gta 5
    Listopad 07, 2019, 06:52:58 odpoledne

* Kalendář

Prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:Divinity - Original Sin od Amaunet Phoenix
[Prosinec 05, 2019, 03:51:37 odpoledne]

Re:Divinity - Original Sin od huhla
[Prosinec 05, 2019, 09:17:05 dopoledne]

Re:Divinity - Original Sin od Stirius
[Prosinec 04, 2019, 11:56:00 odpoledne]

Re:Divinity - Original Sin od Modesty
[Prosinec 04, 2019, 12:46:12 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od rodier
[Prosinec 03, 2019, 07:10:53 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od Gowenna
[Prosinec 01, 2019, 07:25:04 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 28, 2019, 09:45:23 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od Stirius
[Listopad 28, 2019, 03:46:14 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 28, 2019, 10:57:22 dopoledne]

Re:Wild Terra Online od Gowenna
[Listopad 28, 2019, 10:37:51 dopoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od Stirius
[Listopad 28, 2019, 12:27:35 dopoledne]

Re:Wild Terra Online od Stirius
[Listopad 28, 2019, 12:26:04 dopoledne]

Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 06:30:55 odpoledne]

Outlaws of the Old West od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 06:14:01 odpoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 05:51:07 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 36
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 1
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 503
  • stats Celkem příspěvků: 56 421
  • stats Celkem témat: 2 423
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: SWTOR - diskuze  (Přečteno 96572 krát)

plus minus reset
Leden 01, 2012, 07:35:46 odpoledne
Odpověď #300
  • Host

anyway v EVE PVP soutež uděláš jen težko

Trochu si te dovolim uvedst v obraz.

V EvE takova soutez byva pravidelne uz 8 let kazdy rok, a s cenama za nekolik set tisic korun. A je to kazdorocni podivana pro vsechny fajnsmekry v PvP. Mezi zapasy jsou normalni vstupy s vyvojari a komentari od TOP PvP hracu. Takze uz jen kvuli tomu stoji za to na to cumet. Finalove dny na EvE TV sleduje tak 20 000 az 30 000 lidi.

EVE Online Alliance Tournament VIII Teaser

Pro ukazku treba jedno semifinale

Eve Online - AT8 Day 6 - HYDRA RELOADED v WE FORM VOLTRON

Btw...toto je fakt perla. Premyslim normalne, ze si to dam do podpisu. :laugh:

Citace
V EVE PvP není, protože nikdy nejsou proti dva teamy se stejnou výchozí pozicí

Leden 01, 2012, 07:52:39 odpoledne
Odpověď #301
  • Moderátor
  • Legenda
  • Pohlaví: Mužské

Ve hrách jako je SWTOR nebo WoW je PvP jenom takovej bonus ve formě splachovacích miniher

Je to tak.

A to bych řekl, že PvP v SWTORu je ještě o neco hloupější než ve WOW a to už je co říct. V te hře je tolik CC abilit že museli mít problémy najít pro všechny originální jmnéna  :tongue:

Ale stejně je sranda vlízt si na skype s kamaradem trooperem a nosit balóny v hutballu.

Leden 01, 2012, 09:22:57 odpoledne
Odpověď #302
  • Boiians člen
  • Legenda

Btw...toto je fakt perla. Premyslim normalne, ze si to dam do podpisu. :laugh:

Citace
V EVE PvP není, protože nikdy nejsou proti dva teamy se stejnou výchozí pozicí

lol, to jo  :grin: bohužel spousta lidí si PvP plete s

Polite War

Leden 02, 2012, 03:27:35 dopoledne
Odpověď #303
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Hra: Všelicos
  • Nick: Killmore

@Andy: No jo jednou za rok ... mno to ani z daleka neni to co si predstavuji pod pojmem competetive tam se očekává nějaká herní struktura vedoucí až k mistrovství což jednou za rok pořádaný turnaj není, ale jako  že se o to snaží je milé kdyby se to rozjelo tak by to bylo fajn
 Anyway je EVE velice fascinující a to z mnoha pohledů a kdyby jsi měl tu chuť víc probrat EVE tam mi napiš PM vždycky rád debatuji s někým kdo svému tématu rozumí a je do něho nejlépe zainteresován.

@Tvojemáma: No určitě máš pravdu že FPS jsou competetive PVP hry, DOTA, RTSka, ale i WoW má competetive pvp, jak to bude v s TOR do budoucna samozřejmě nevím. MMO je třeba rozlišovat na hardcore a casual v casual je možné competetive PVP a jelokož SWTOR je casual MMO tak zde competetive PVP možné úplně jiná otázka je zda-li vznikne respektive zda-li to EA umožní, protože je vždy potřeba tomu vytvořit umělé prostředí.
Q: Proč by někdo něco takovýho hledal v MMO hře je mi fakt záhadou, přeci v těchto hrách jde o vývoj postavy, vývoj celýho toho světa, politiku a už z postaty věci by mělo záležet na tom, kolik tomu kdo věnoval času.  Protože ne každého baví farmit newbíky na startovní lokaci, čím větší advance ve hře tím větší je pro tebe startovní lokace na farmu oveček což je imho nuda nebo jsem z toho jen vyrostl. (Exluding EVE)
Já k tomu nemám co jiného moc dodat zejména protože mě nebaví reagovat na přitroublé narážky. Máš svůj názor já taky, mno život ani pro jednoho z nás tím nekončí takže pokračuj v míru bratře a nevšímej si, že jsem šel kolem

Leden 02, 2012, 01:27:00 odpoledne
Odpověď #304
  • Boiians člen
  • Legenda

proč přitroublý narážky ? já opravdu nechápu, proč by se někdo o tohle pokoušel v MMO

narozdíl od ostatních her tady totiž musíš trávit čas levelováním postavy a získáváním itemů a to je dost zásadně omezující, ano, dejme tomu, že jednou se to dá, ale pokud by člověk třeba chtěl zkoušet různý kombinace postav/gearu tak nemůže

nemluvě o tom, jak často se podobný hry mění, jednou je silný tohle povolání a za 14 dní je to jinak, jak na tohle chceš reagovat v MMO ? grindovat jednu postavu za druhou ? to mi moc jako competitive PvP nepříjde, tvoje úspěchy v PvP pak nemusí být vůbec založený na tom jestli to umíš, ale jestli si zrovna trefil to správný povolání a itemy

sam si definoval competitive PvP jako hry kde se hraje o peníze a kde se lidi účastní progamingové scény, ale ukaž mi MMO co tohle má ? u WoW nějaká pokusy byly, co si pomatuju tak byl v roce 2008 a 2009 na MLG, ale pak to nějak utichlo, rozhodně to není nic, co by se alespoň vzdáleně blížilo hrám jako CS, SC2 nebo LoL, a to přestože WoW hraje tak obrovskej počet lidí ...

Leden 03, 2012, 01:21:51 dopoledne
Odpověď #305
  • Boiians člen
  • Válečník

Každej pvp season na WoW končí turnajem o prachy + o sponzoring na další pvp season aka 2 turnaje ročně + grand finals na Blizzconu + xy regional turnajů ... WoW je MMO a tenhle turnajový spletenec považuji za progamingovou scénu to že o tom většina evropanů neví neznamená že to neexistuje

Je vidět že jsi WoW nehrál pro tvé info zkoušet různé kombinace postav a gearu na WoW jde, postavu vylevlíš na max za 10 dní a average gear seženeš za dva na to aby jsi si odzkoušel classu v reálu (nebo pokud jseš lenoch tak si odzkoušíš co chceš na PTR) na to aby jsi si našel ideální kombinaci gearu jsou kalkulátory a pvp ve WoW opravdu není o tom že hraješ správnou classu, ale jestli ji hraješ dobře ballancování od TBC funguje slušně nehledně na to že 5v5 bylo vybalancované prakticky vždy od doby svého odstarování a opravdu se to každých 14 dní nemění. Doporučuju Warcraft zahrát možná by jsi byl překvapen a chytlo by tě to.

A samozřejmě porovnávat v obecném charakteru  competetive scény je nesmysl zejména dávat do jedné kompozice hry jako CS které je FTP, může se hrát přes LAN a tedy kvalifikace na velké turnaje probihájí ofline a většina turnajových zápasů taktéž, SC2 který má za sebou battlenet ranking systém a vedle toho LAN turnaje ... a LoL která nemá de facto s competetive pvp moc společného to funguje na pure ladder principu a ony turnaje o peníze (myslim že byli všehovšudy dva) jsou jen způsob reklamy vlastníků hry i když je pravda že i tohle je hlavní motivace PvP turnajů ve WoW  akorát těch turnajů má průměrně za rok víc a o víc
« Poslední změna: Leden 03, 2012, 01:56:15 dopoledne od Killmore »

Leden 03, 2012, 07:48:15 dopoledne
Odpověď #306
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Darkfall
  • Nick: Nil Nexo

http://games.tiscali.cz/tema/podezrely-ban-za-lootovani-ve-star-wars-old-republic-58020

Tak to je hnus:

Hráč měl využít bugu známého jako "flip exploit", kdy si členové dvou soupeřících stran ve hře záměrně vyměňují kontrolu nad územím, aby nechali respawnovat všechna lootovací místa a tím získali přístup k prakticky neomezenému přísunu peněz.

Leden 03, 2012, 08:39:34 dopoledne
Odpověď #307
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Kille, nesouhlasím. LoL je dle mého o 1000% více "competitive" pvp jak WoW. To mi nevymluvíš, protože v LoL jde PŘEDEVŠÍM o pvp a dle toho celá hra funguje. WoW ne. Tady jsi totálně mimo a neber to osobně. Ale tohle prostě neprosadíš. To je, jak kdybys říkal, že šachy jsou společenská, rodinná hra pro více lidí.

A jak říká Isac, wow funguje na gearu a výbavě, který nemá každý ihned nebo lehce k dispozici. Ano, v LoL taky musíš "nagrindit" runy a lvl 30, budiž. Ale jedeš to čistě a jenom pvp hrami, ničím jiným.

Btw. ladder princip je v čem jiný, než kvalifikace na finále v jiných hrách? A i LoL má mnohem, mnohem víc turnajů, které se pořádají nezávisle na vývojářích a jejich tzv. "reklamě".

Btw. Flip exploit, co čekají, když jdou mít všechny chary na jednom serveru. Stačí si pustit dva klienty a China farma může začít.

Leden 03, 2012, 09:45:22 dopoledne
Odpověď #308
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Nick: Babun, McMagic

http://games.tiscali.cz/tema/podezrely-ban-za-lootovani-ve-star-wars-old-republic-58020

Tak to je hnus:

Hráč měl využít bugu známého jako "flip exploit", kdy si členové dvou soupeřících stran ve hře záměrně vyměňují kontrolu nad územím, aby nechali respawnovat všechna lootovací místa a tím získali přístup k prakticky neomezenému přísunu peněz.

Dle mne se jedná o fake - oficiální ban by vypadal jinak bez překlepů v názvech apod...

Leden 03, 2012, 09:59:30 dopoledne
Odpověď #309
  • Boiians člen
  • Rekrut
  • Hra: Mortal Online

Tak ten text toho mailu je určo fake, umáznuté r ve slově Dear, chybějící oslovení plus ty překlepy atd.. Chlapec si chtěl asi trochu vylepšit svoji story ve svůj prospěch.
http://www.rockpapershotgun.com/2012/01/02/swtor-ilum-bans-were-real-nuanced/

Leden 03, 2012, 11:46:12 dopoledne
Odpověď #310
  • Boiians člen
  • Legenda

Každej pvp season na WoW končí turnajem o prachy + o sponzoring na další pvp season aka 2 turnaje ročně + grand finals na Blizzconu + xy regional turnajů ... WoW je MMO a tenhle turnajový spletenec považuji za progamingovou scénu to že o tom většina evropanů neví neznamená že to neexistuje

Je vidět že jsi WoW nehrál pro tvé info zkoušet různé kombinace postav a gearu na WoW jde, postavu vylevlíš na max za 10 dní a average gear seženeš za dva na to aby jsi si odzkoušel classu v reálu (nebo pokud jseš lenoch tak si odzkoušíš co chceš na PTR) na to aby jsi si našel ideální kombinaci gearu jsou kalkulátory a pvp ve WoW opravdu není o tom že hraješ správnou classu, ale jestli ji hraješ dobře ballancování od TBC funguje slušně nehledně na to že 5v5 bylo vybalancované prakticky vždy od doby svého odstarování a opravdu se to každých 14 dní nemění. Doporučuju Warcraft zahrát možná by jsi byl překvapen a chytlo by tě to.

no já teda mluvil o MMO hrách obecně, třeba když jsme ve vlákně o SWTOR, tak v týhle hře si teda za 10 dní použitelnou postavu neuděláš a i těch deset by mi přišlo hodně, nemluvě o výbavě

to že je WoW teďka vybalancovaný rád slyšim, ale to je hlavně daný tím jak je ta hra stará, v době kdy jsem to hrál já, se můj Warlock pohyboval od absolutní nepoužitelnosti po nejvíc OP povolání, takže tohle pravidlem být taky nemusí, speciálně v novejch hrách

A samozřejmě porovnávat v obecném charakteru  competetive scény je nesmysl zejména dávat do jedné kompozice hry jako CS které je FTP, může se hrát přes LAN a tedy kvalifikace na velké turnaje probihájí ofline a většina turnajových zápasů taktéž, SC2 který má za sebou battlenet ranking systém a vedle toho LAN turnaje ... a LoL která nemá de facto s competetive pvp moc společného to funguje na pure ladder principu a ony turnaje o peníze (myslim že byli všehovšudy dva) jsou jen způsob reklamy vlastníků hry i když je pravda že i tohle je hlavní motivace PvP turnajů ve WoW  akorát těch turnajů má průměrně za rok víc a o víc

League of Legends nemá s competitive PvP nic společnýho ? cože ? dva turnaje za rok ? to myslíš taky vážně ? nepleteš si to s nějakou jinou hrou ? :]

League of Legends je součástí IGN Pro League, Major League Gaming, Intel Extreme Masters a World Cyber Games, tedy prakticky všech velkejch progamingovejch eventů co si vybavím, kromě toho ESL i NESL pořádají turnaj každý týden (+ finále o víc peněz každej měsíc), ani nemluvě o lokálních turnajích a turnajích co pořádají různý další progamingový servery ...

Tak to je hnus:

http://www.reddit.com/r/swtor/comments/nx3vw/darth_hater_moderators_admins_and_content/
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=120099

Leden 03, 2012, 01:28:55 odpoledne
Odpověď #311
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: League of Legends

jsme myslel ze je tu rec o PvP,ale vy tu skryte mluvite o FOTM rerolovani :)

jestli nekdo chce hrat jako chronickej FOTM reroller (Flavor Of the month netagamer) aneb hraju jen to co je podle soucany meta overpowered,tak tomu musi obetovat nejakej ten cas,anebo penize i ve wowku i v lolku :)
wowko je venku x let a vzhledem k tomu ze ja mel 2max lvl a jednu skoro max postavu a 4 roku to nehraju,tak pro aktivniho hrace mit 4-6 max lvl class neni zadnej problem..ja mam rl kamose ktery hrajou v prumeru hodinu denne a maj je..vzhledem k tomu ze je tam podstatne min class nez v lolku,tak neni treba mit vsechny..a hraje se v tymu,a FOTM neni classa ale kombo..co jsem hraval ja tak treba rogue+mage+priest
tzn staci mit jedno z toho komba a ostatni musi mit nekdo jiny.
kdyz budu brat v potaz 3v3 (nejhranejsi arena ve wowku) tak pvp particka 3 kluku ktera nejakou chvili hraje a kazdej ma 4-6 class na max,vpohode slozi jakykoli FOTM kombo

Al wowko je hodne equipu a hodne o skillu..cely pvp je zalozeny na tom,ze mas vic abilit nez kolik jsi jich schopnej pozuit a musis pouzit tu spravnou,a na vyssi rating se da v 90% pripadu dostat tak ze proste budes hrat lip svyho "maina",popripade vymenis spoluhrace,aby jsi mel lepsi kombo.
pro dva kamose co chtej hrat spolu 2v2 taky neni problem slozit neco hratelnyho
a porovnavat strategicko-takticky lolko s 30 minutovejma matchema s arenou na 4 minuty (smrt=konec)
taky neni uplne to prave :)
kazdopadne wowko ma solidni pvp (to hraju lol)

Leden 03, 2012, 03:48:55 odpoledne
Odpověď #312
  • Boiians člen
  • Válečník

Kille, nesouhlasím. LoL je dle mého o 1000% více "competitive" pvp jak WoW. To mi nevymluvíš, protože v LoL jde PŘEDEVŠÍM o pvp a dle toho celá hra funguje. WoW ne. Tady jsi totálně mimo a neber to osobně. Ale tohle prostě neprosadíš. To je, jak kdybys říkal, že šachy jsou společenská, rodinná hra pro více lidí.

A jak říká Isac, wow funguje na gearu a výbavě, který nemá každý ihned nebo lehce k dispozici. Ano, v LoL taky musíš "nagrindit" runy a lvl 30, budiž. Ale jedeš to čistě a jenom pvp hrami, ničím jiným.

Btw. ladder princip je v čem jiný, než kvalifikace na finále v jiných hrách? A i LoL má mnohem, mnohem víc turnajů, které se pořádají nezávisle na vývojářích a jejich tzv. "reklamě".

Btw. Flip exploit, co čekají, když jdou mít všechny chary na jednom serveru. Stačí si pustit dva klienty a China farma může začít.

No nesouhlasit určitě můžeš, ale vím co říkám a WoW pvp turnaje nejsou o gearu opakuji jeste jednou a naposledy me by zajimalo kdo z vas ma s tim zkusennosti ja ano a to 4 roky v kuse (ne ze by se mi darilo to nerikam) ucastnil jsem se kazdeho turnaje a vsichni maji stejny equip jedine rozdily jsou clasy a s LoL to opravdu srovnavat nejde LoL je casual(stylem prosím není to urážka) hra zalozane na DatA modu na W3 stejne jako HoN je zalozeny na DotA akorat rozdil mezi HoN a LoL je ten ze HoN je hcore(deny, creep slow, pomaly respawn,...) a LoL je casual styl (rychlej respawn, lehky pristup k penezum, jednoduche  ability, smerove sipecky u abilit a etc.) . Mam rad jak WoW ( i kdyz jsem s nim definitivne skoncil a btw ve wow nemusis krom vylevlovani si vsimat jakehokoliv PVE pokud se chces zamerit na PVP) tak HoN, tak LoL kazda hra ma neco sveho nejake sve +a- nema cenu slapat po jedne a zdvihat druhou. Loni bylo LoL soucasti velmi zajimavych eventu s radou turnaju (sam jsem sledoval prubeh na IGN) jak tu nekdo psal to ano to nepopiram ale chyby tomu zatim struktura ktera charakterizuje competetive hry (hlavne cast sponzoringu), ale pokud vim tak letos by se melo lecos zmenit, mely by se odstartovat regionals, pravdepodobne letos budou sponzorovane tymy, ale rozhodne je pravda ze v loni se V LoL dalo docela prijemne prividelat kdyby mel clovek na to skill a partu .)

@Dynty: FOTM slo ve WoW do TBC, pak jen ze zacatku datadisky pred vybalancovanim (v case kdy nejsou turnaje) Dnes jsou clasy z hlediska arén vybalancovane krom 2v2 ale v tom se turnaje uz neporadaji protoze bylo pekelne tezke to vybalancovat. Ale jako

Leden 03, 2012, 04:33:15 odpoledne
Odpověď #313
  • Boiians člen
  • Legenda

jaká struktura ti chybí ? známý progamingový organizace jako SK Gaming, Dignitas, Fnatic mají League of Legends týmy, nikdo z nich nemá lidi co by hráli WoW

ostatní League of Legends týmy jsou taky sponzorovaný různejma výrobcema hardwaru atp., League of Legends je určitě v TOP 5 her co se týče programingu, nemluvíš o nějaký dva roky starý minulosti ? .)

Leden 03, 2012, 10:52:39 odpoledne
Odpověď #314
  • Boiians člen
  • Válečník

Tak nějakou chvíli už LoL bedlivě nesleduji to je fakt ale jestli je to takhle tak spíš selhává zdroj budu ho muset zpracovat

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS