Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Sheepa: Asi tak, já svých peněz za F76 vůbec nelituji.
    Prosinec 09, 2019, 02:09:45 odpoledne
  • Gandalf: ja nevim jako no ja jsem si fallout 76 asi mesic docela uzival. za ty penize pohoda
    Prosinec 02, 2019, 08:34:36 odpoledne
  • M.C/Sugest: Jo, taky mě to pobavilo :)
    Listopad 29, 2019, 03:49:08 odpoledne
  • Muminnek: Fallout 76 – It’s 19.99 but don’t buy it :)
    Listopad 29, 2019, 11:11:49 dopoledne
  • M.C/Sugest: Black Friday mmo slevy : [odkaz]
    Listopad 27, 2019, 05:51:12 odpoledne
  • Modesty: Nevi někdo jak je hrateklnej ten EA Dark and Light ?
    Listopad 25, 2019, 04:39:12 odpoledne
  • Wonsi: Co vím, tak by mělo být zapnuté celou dobu, takže i u hraní. Ale nezjišťoval jsem, prostě to zapnu a hraju.
    Listopad 25, 2019, 04:35:23 odpoledne
  • Gowenna: niekde som cital, ze vpn treba len pri napojeni, pocas samotneho hrania nie, je to pravda?
    Listopad 25, 2019, 01:28:25 odpoledne
  • Wonsi: jj používám Exitlag. :)
    Listopad 25, 2019, 12:44:38 odpoledne
  • Gowenna: treba:)
    Listopad 25, 2019, 11:14:24 dopoledne
  • Gowenna: treba na ten lost ark vpn?
    Listopad 25, 2019, 08:46:29 dopoledne
  • Wonsi: Thantica - no asi si ještě počkáš, ale zase chápu. Já si to chci odzkoušet, ať vím, zda to pak hrát. Každopádně za mě zatím super!!
    Listopad 24, 2019, 02:58:25 odpoledne
  • Thantica: Zdar. Uvažoval jsem o tom RU Lost Arku, ale pořád doufám, že to vyjde i pro west a chtěl bych si ponechat ten pocit novoty do releasu... Takže zatím ne, ale do budoucna uvidím. Dost se na to těším.
    Listopad 24, 2019, 11:20:25 dopoledne
  • Wonsi: Zdar, nezkoušíte někdo ten Lost Ark online na RU OBT serveru ? Musím říct, že je to fakt super!
    Listopad 23, 2019, 12:39:47 odpoledne
  • Modesty: Ja si tu VR snad koupim ty vole
    Listopad 22, 2019, 10:06:55 dopoledne
  • Modesty: Nikdy bych nevěřil že to ještě někdy vyjde
    Listopad 22, 2019, 10:02:43 dopoledne
  • Modesty: Ty vole ten novej Half Life vypada masakrálně
    Listopad 22, 2019, 10:01:43 dopoledne
  • Gandalf: ja dohral story v rdr2 uz davno na xboxu, takye ted na pc veryzi hraji v podstate jen ten online mod,kde uz mam skoro level 90
    Listopad 21, 2019, 10:24:07 dopoledne
  • Modesty: Skoncila mi sezona a tedka budu mit zase cas to davat...premyslim  v cem se vosirat? ESO, SotA, WoW nebo Vanguard emulator:DD V cem se vosirate? Asi nema cenu kuli tomu delat vlakno-...
    Listopad 10, 2019, 09:53:04 dopoledne
  • sithard: taky jsem decriptoval na prvni dobrou :D jinak ta grafika je fakt nadherna, jen me mrzi ze online verze nema i solo/friend session jako gta 5
    Listopad 07, 2019, 06:52:58 odpoledne

* Kalendář

Prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:Divinity - Original Sin od Amaunet Phoenix
[Prosinec 05, 2019, 03:51:37 odpoledne]

Re:Divinity - Original Sin od huhla
[Prosinec 05, 2019, 09:17:05 dopoledne]

Re:Divinity - Original Sin od Stirius
[Prosinec 04, 2019, 11:56:00 odpoledne]

Re:Divinity - Original Sin od Modesty
[Prosinec 04, 2019, 12:46:12 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od rodier
[Prosinec 03, 2019, 07:10:53 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od Gowenna
[Prosinec 01, 2019, 07:25:04 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 28, 2019, 09:45:23 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od Stirius
[Listopad 28, 2019, 03:46:14 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 28, 2019, 10:57:22 dopoledne]

Re:Wild Terra Online od Gowenna
[Listopad 28, 2019, 10:37:51 dopoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od Stirius
[Listopad 28, 2019, 12:27:35 dopoledne]

Re:Wild Terra Online od Stirius
[Listopad 28, 2019, 12:26:04 dopoledne]

Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 06:30:55 odpoledne]

Outlaws of the Old West od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 06:14:01 odpoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 05:51:07 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 35
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 1
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 503
  • stats Celkem příspěvků: 56 421
  • stats Celkem témat: 2 423
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: SWTOR - diskuze  (Přečteno 96566 krát)

plus minus reset
Prosinec 29, 2011, 01:53:45 dopoledne
Odpověď #285
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Pohlaví: Mužské
  • Nick: Sveterka

Ťípek pobavil - řeč je o našem serveru Legie of Lettow.

http://www.oldrepublic.cz/forum/viewtopic.php?f=25&t=1494

"Já bych byl nejrači kdyby se na General chatu začlo psát více méně česky a rád bych vytlačil jinak mluvící hráče ze serveru"

na decka mozna cilena je ale ne pro nase konciny protoze je tam hodne textu anglicky tak pochybuji ze decka do 16+ to budou hrat poradne na lore.

díky, pobavilo, speciálně

"rád bych vytlačil jinak mluvící hráče ze serveru (skrz general chat a brutální pvp, které jim hypoteticky otráví hru)"

v kontextu této hry je to opravdu pěkná perla :]
Tak jelikoz je tahle hra cilena prevazne na decka tak je i v celku uveritelny. Pro tyhle decka 30vterinovej beh od soul spirita nebo co tady maji je srovnatelny jako kdyby si ty v DF prisel o q4 siege bag.

Prosinec 29, 2011, 09:37:33 dopoledne
Odpověď #286
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Hra cilena na seniory moc prachu nevydela, viz. Darkfall. :kiss:

otázka je co vydělá tohle, 6.1 score na Metacritic zrovna nenapovídá, že by se mělo jednat o hit následujícího jara ...

Hmhm, dělám dobře s tím LoLkem a BF3 asi. Do Riftu jsem skočil hned a i když je to někdy těžké, tehdy jsem si řekl, že na podobnou hru si dám pozor. Tak dávám :-).

Prosinec 29, 2011, 09:46:06 dopoledne
Odpověď #287
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Nick: Babun, McMagic

To hodnocení na metacritic bych ani nebral vážně - je to hodně subjektivní ta hra.

Negativní dávají hodně lidi co mmo nikdy nehráli + čekali spíše kotor3. U takové hry bych se spíše díval na hodnocení třeba na mmorpg (user rating) či podobně zaměřené weby.

Mě ta hra nijak neurazila (a pořád to berz jako dobrou investici peněz (cena/zábava - měsíc) a určitě JC dojedu až na max lv + průzkum všech planet - co pak bude dál ukáže čas.

Zatím si to jedu pomalu (třeba tam den dva ani nejsem) a nijak to nehrotím - abych se hnal na max lv a začal řešit raidy či honbu za eqp (tady si počkám jakou zvolí cestu updatu - pokud to bude jako wow za měsíc/dva vše těžce získatelné je najednou easy - tak mě do raidu nikdo nedostane;) )

Prosinec 29, 2011, 02:27:34 odpoledne
Odpověď #288
  • Boiians člen
  • Legenda

Podle mě je to dobrej přůřez, jsou tam jak absolutně negativní, tak absolutně pozitivní hodnocení, každej si tam svoje najde. Někdo tomu dává 0, protože to je kopie WoW, někdo tomu dává 10, protože to je kopie WoW. Pak si každej musí říct, jestli se s tím hodnocením ztotožňuje nebo ne.

Naopak si myslim, že čím míň ten web bude zaměřenej na určitý publikum, tim líp. Aby to pak nedopadlo jak hodnocení televizních seriálů, kde většinou hodnotí jenom ti co ten seriál sledují, tedy se jim líbí a dávají ve směs jenom hodnocení 8-10 ať je to cokoliv.

Prosinec 29, 2011, 04:35:42 odpoledne
Odpověď #289
  • Host

no tak sem momentalne na 43 lvlu, a dungy zacinaj byt zajmave a clovek obcas narazi i na logicky orisek :-) + co kluci rikaj na 50 co behaj ted heroic mody tak je to prej docela hard. sem docela zvedavej na ty raidy ale to si jeste pockame nez se nas v guilde sleze 16 :-P

Prosinec 31, 2011, 10:20:48 dopoledne
Odpověď #290
  • Host

co kuci, vy vobec nehrate pvp? este som nestretol jedineho Boiiana vo warzone, a ze sa riadne pozeram :)

Prosinec 31, 2011, 12:28:37 odpoledne
Odpověď #291
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

no tak sem momentalne na 43 lvlu, a dungy zacinaj byt zajmave a clovek obcas narazi i na logicky orisek :-) + co kluci rikaj na 50 co behaj ted heroic mody tak je to prej docela hard. sem docela zvedavej na ty raidy ale to si jeste pockame nez se nas v guilde sleze 16 :-P

A ty nejsi v Boiians?

Prosinec 31, 2011, 06:52:04 odpoledne
Odpověď #292
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Hra: Všelicos
  • Nick: Killmore

co kuci, vy vobec nehrate pvp? este som nestretol jedineho Boiiana vo warzone, a ze sa riadne pozeram :)
Ja sem potkal par Boiianu ( ono to bude tim ze me Qs krom main linie moc nevoni tak valim jen pvp na xp flow) a cekal jsem vetsi pvp veterany napriklad dnesni Sugestuv styl vyprovokuju 1v1, na pulce hp zjistim ze protivnik ma furt plno, tak zdrhnu pro posily, me fakt pobavil .) (nic ve zlym ono se to i tak ma hrat .). Já osobně jak vidim Boiian tak se snazim drazdit, co to jen jde .)
Co me teda stve je naprosta nevyvazenost class vs battlefieldy paradoxne nejvic vyvazeny me prijde huttbal, kde to neni tolik o setupu, ale spis o tom jestli ssebou clovek ma aspon dva lidi co vi jak hodit mic. Jo a taky samozrejme lidi.

Jinak samozrejme uber fail je ze neni nejaky debuff na healm, pure dmg class de facto nema sanci sundat nic, co se umi healovat a pritom to vali solidni damaz

A nakonec vsechno nejlepsi do konce letosniho a celeho pristiho roku přeju

Leden 01, 2012, 01:11:35 dopoledne
Odpověď #293
  • Moderátor
  • Legenda

napriklad dnesni Sugestuv styl vyprovokuju 1v1, na pulce hp zjistim ze protivnik ma furt plno, tak zdrhnu pro posily, me fakt pobavil .) (nic ve zlym ono se to i tak ma hrat .)

Byť to zní jako rozumné řešení, tak nevím o čem konkrétně mluvíš :)

Btw tahle hra neni moc o opravdovém PvP. PvP je tady taková minihra ..každej tu más x stunů, nikdo nikdy o nic nepřijde. PvP hra je EvE, UO, DF.

Leden 01, 2012, 11:09:36 dopoledne
Odpověď #294
  • Boiians člen
  • Válečník

napriklad dnesni Sugestuv styl vyprovokuju 1v1, na pulce hp zjistim ze protivnik ma furt plno, tak zdrhnu pro posily, me fakt pobavil .) (nic ve zlym ono se to i tak ma hrat .)

Byť to zní jako rozumné řešení, tak nevím o čem konkrétně mluvíš :)
Tak to já jsem si říkal, že když si tam dráždil sith wariora s nickem Killmore, že víš koho dráždíš .)

Btw tahle hra neni moc o opravdovém PvP. PvP je tady taková minihra ..každej tu más x stunů, nikdo nikdy o nic nepřijde. PvP hra je EvE, UO, DF.
Na druhou stranu v tomhle se dá vybudovat competetive pvp to ve hrách kde v pvp když umřeš tak přijdeš o všechno co máš u sebe jde blbě, ale souhlasím že to chvění v zátylku s myšlenkou toho, že si de facto neseš u sebe teďka všechno cenné a může přikvačit kdokoliv a zfarmit tě jen tak něco netrumfne

Leden 01, 2012, 02:42:26 odpoledne
Odpověď #295
  • Boiians člen
  • Učeň

Tak ono spíš nejde ani o to že když tě někdo sejme tak o všechno přijdeš(i když je to velice adrenalinový stimul) ale o to že např. v DF maj všichni stejnou startovací pozici a je už jen na nich co s tim provedou nebo neprovedou (rozuměj záleží jen na jejich hernim umění jestli budou dobří či nebudou). Nehrál jsem EVE a UO jen chvilku na neofiku takže jsem nehrál za všechny postavy tudiž nemohu posoudit balanc jednotlivých klas.

Posuzovat pvp ve hrách kde není udělanej balanc postav je trochu zcestné. Máš akorát dvě možnosti :

1) Uděláš si čistě pvp postavu ve hře která není primárně určená k pvp hraní a budeš většinu populace serveru ovnit a honit si triko jakej seš borec ale jinak budeš k prdu.
 2) Uděláš si postavu na pve a budeš platnej člen pro raid a každej "pvp hrač" ti dá nahubu.

Z toho plyne akorát jedno poučení - Pokud chceš zažít opravdový pvp ktere stojí na tvých schopnostech tak si najdi hru kde bude záležet pouze jen a jen na tobě.

Leden 01, 2012, 03:43:35 odpoledne
Odpověď #296
  • Moderátor
  • Legenda

Pekny stats guilde pro assasina a sorcerera ( tedy i pro shadowa a sage )

http://www.swtorstrategyguide.net/swtor-sith-inquisitor-stats-guide/

Leden 01, 2012, 04:43:06 odpoledne
Odpověď #297
  • Host

Na druhou stranu v tomhle se dá vybudovat competetive pvp to ve hrách kde v pvp když umřeš tak přijdeš o všechno co máš u sebe jde blbě

Asi nevim co je competetive PvP. 

Ja vzdycky kdyz hraju tady ty WoWlike spoustece instanci, tak vidim jen chaos. PvP 15 vs 15, coz mi z hlediska toho, co znam z EvE prijde jako 1 vs 1, protoze tam mass PvP znamena 1000-1500 lidi v jednom klubku, a bitva 200 vs 200 je sarvatka mensich rozmeru. A i v tech par lidech nejsou schopni zvladnout zakladni veci, jako healovani nebo focus na jeden target. A i v 15 lidech, kdyz nemaji o co prijit si dokazi nadavat do lam/looseru, mnohdy i mnohem hur.  To ma byt  competetive PvP? :smiley:

Ja jen, ze jsem zvyklej, ze je nas teamspeaku 200 ze vsech koutu sveta. Ale kazdej dela, co leader rekne. A kdo nedela, tak zpravidla hodne rychle chcipne. A ono po par zkusenostech si clovek rozmysli, jestli bude davat pozor. V opacnym pripade totiz muzu vzit 100-300 Kc (vetsinou cena lodi, ktery litam) a jit je splachnout do zachodu. Ve vysledku na tom totiz budu stejne a jeste usetrim cas.

Jeste bych rad podotknul jeden zasadni detail. V hrach jako EvE neni PvP jen zabava pro zkraceni dlouhe chvile. Tam je to nastroj k projekci politicke sily. Valka neni honeni si nejakych ranku. Je to boj o uzemi, o kontrolu nad nerostnym bohatstvim ve vesmiru, o totalni zniceni nepritele.  Nejlip tak, ze uz nebude do hry vubec logovat a pujde hrat neco jineho. Zabrani jeho stanic, systemu, planet, zniceni infrastruktury zpravidla za nekolik milionu ci desitek milionu Kc.

Leden 01, 2012, 05:55:56 odpoledne
Odpověď #298
  • Boiians člen
  • Válečník

Na druhou stranu v tomhle se dá vybudovat competetive pvp to ve hrách kde v pvp když umřeš tak přijdeš o všechno co máš u sebe jde blbě

Asi nevim co je competetive PvP. 

Ja vzdycky kdyz hraju tady ty WoWlike spoustece instanci, tak vidim jen chaos. PvP 15 vs 15, coz mi z hlediska toho, co znam z EvE prijde jako 1 vs 1, protoze tam mass PvP znamena 1000-1500 lidi v jednom klubku, a bitva 200 vs 200 je sarvatka mensich rozmeru. A i v tech par lidech nejsou schopni zvladnout zakladni veci, jako healovani nebo focus na jeden target. A i v 15 lidech, kdyz nemaji o co prijit si dokazi nadavat do lam/looseru, mnohdy i mnohem hur.  To ma byt  competetive PvP? :smiley:

Ja jen, ze jsem zvyklej, ze je nas teamspeaku 200 ze vsech koutu sveta. Ale kazdej dela, co leader rekne. A kdo nedela, tak zpravidla hodne rychle chcipne. A ono po par zkusenostech si clovek rozmysli, jestli bude davat pozor. V opacnym pripade totiz muzu vzit 100-300 Kc (vetsinou cena lodi, ktery litam) a jit je splachnout do zachodu. Ve vysledku na tom totiz budu stejne a jeste usetrim cas.

Jeste bych rad podotknul jeden zasadni detail. V hrach jako EvE neni PvP jen zabava pro zkraceni dlouhe chvile. Tam je to nastroj k projekci politicke sily. Valka neni honeni si nejakych ranku. Je to boj o uzemi, o kontrolu nad nerostnym bohatstvim ve vesmiru, o totalni zniceni nepritele.  Nejlip tak, ze uz nebude do hry vubec logovat a pujde hrat neco jineho. Zabrani jeho stanic, systemu, planet, zniceni infrastruktury zpravidla za nekolik milionu ci desitek milionu Kc.

Competetive pvp je takove pvp, kde se da soutezit o realne penize tedy zucastnovat se progamingove competetive sceny
Zde to jde , protoze prohra neznamena devastaci postavy a hrac je okamzite pripraven se svym teamem na dalsi zapas, je jasne a lehke urcit viteze protoze se standartne hraje podle jasnych cilu (vetsinou anihilace opozicniho teamu), tedy zrovna EvE to nebude .). Standartne jsou proti sobe dva male teamy 3v3 / 5v5 / 10v10 v TOR 8v8

U EVE se dá na hru a PVP nahlížet dvěma jednoduchými pohledy já se s roční zkušenností kloním spíše k druhé variantě ale chápu i o co se opírá první tvrzení  :
1/  V EVE PvP není, protože nikdy nejsou proti dva teamy se stejnou výchozí pozicí, ale v EVE je přítomna přímo reálná válka kde nezáleží tolik na individuálním skillu všech zůčastněných jako na skillu velení a "tupých" číslech
2/ V EVE PVP je obsaženo jako základní princip hry s vrcholem v large-scale válkách

anyway v EVE PVP soutež uděláš jen težko (teda myšleno, aby všichni měli stejné nejen fity ale i skilly.) a rád bych dodal, že toto vlákno je k SWTOR .)

Leden 01, 2012, 06:29:47 odpoledne
Odpověď #299
  • Boiians člen
  • Legenda

Podle mě se pod pojmem "competetive PvP" většinou ukrývají hry, kde každý má ze startu stejnou výchozí pozici, tedy Starcraft, Couter Strike, DotA atp. Tam jde vyloženě o to, jak dobře to člověk hraje v tu danou chvílí, a není to o tom, kolik kdo nagrindoval instancí za poslední rok. V takovejch hrách vlastně ani nic jinýho kromě PvP není a snese to srovnání třeba s šachama nebo basketbalem, prostě rovný podmínky pro všechny a jde jenom to, jak to člověk zahraje. Proč by někdo něco takovýho hledal v MMO hře je mi fakt záhadou, přeci v těchto hrách jde o vývoj postavy, vývoj celýho toho světa, politiku a už z postaty věci by mělo záležet na tom, kolik tomu kdo věnoval času.

World of Warcraft celkem úspěšně ukázal, jakej fail je kombinace MMO a programingu, tyhle hry na to rozhodně nejsou připravený a ani se o tom myslím nesnaží. Ve hrách jako je SWTOR nebo WoW je PvP jenom takovej bonus ve formě splachovacích miniher no a ve hrách jako je EvE nebo Darkfall je PvP zase důležitou součástí komplexního celku, že je absolutní nesmysl pořádat nějaký vymyšlený turnaje. Tam jde prakticky o simulaci války, mocenských bojů a politiky. Poslat proti sobě 5 pěšáků z jedný strany a 5 z druhý je blbost, to prostě nesvědčí o tom jak kdo umí tu hru hrát.

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS