Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Modesty: Skoncila mi sezona a tedka budu mit zase cas to davat...premyslim  v cem se vosirat? ESO, SotA, WoW nebo Vanguard emulator:DD V cem se vosirate? Asi nema cenu kuli tomu delat vlakno-...
    Listopad 10, 2019, 09:53:04 dopoledne
  • sithard: taky jsem decriptoval na prvni dobrou :D jinak ta grafika je fakt nadherna, jen me mrzi ze online verze nema i solo/friend session jako gta 5
    Listopad 07, 2019, 06:52:58 odpoledne
  • pavlli: Tak kdo uz hraje RD2 na PC? Musim zaklepat, zatim se mi vsechny errory a pada vyhybaji a je to skvela vec :-D
    Listopad 07, 2019, 11:03:25 dopoledne
  • Wonsi: Hnus. POřád dokola to sáme. Warcraft už nemá co nabídnout. Lore zemřelo s Lich kingem.
    Listopad 05, 2019, 06:41:31 dopoledne
  • Pivas: Video k 25 letum Warcraftu  [odkaz]
    Listopad 04, 2019, 07:43:34 odpoledne
  • Stirius: Jop, ale tak 2021 - 2022...
    Listopad 04, 2019, 02:14:26 odpoledne
  • Modesty: To Diablo 4 vypaa slusně
    Listopad 03, 2019, 01:03:40 odpoledne
  • Stirius: Tak co, ještě paříte wowko? Já tak nějak pořád nonstop pařím KeenGamer, hrozná závislost a nic moc zábava, eh... :-)
    Listopad 03, 2019, 12:40:59 dopoledne
  • Stirius: Neblíží se zima a vánoce? :)
    Říjen 30, 2019, 12:21:42 dopoledne
  • rodier: KURVA VYCHAZI MOC HER..   VYSLO NOVE CODKO, DO TOHO VYCHAZI DEATH STRANDING, POTOM RDR2 NA PC, POTOM NOVE STAR WARS.. KURVA KURVA
    Říjen 29, 2019, 10:32:16 odpoledne
  • Modesty: Polkni taťku a pak di na mamku
    Říjen 29, 2019, 04:33:34 odpoledne
  • Stirius: Utři si semeno z klávesnice :-D
    Říjen 28, 2019, 07:43:50 odpoledne
  • rodier: Tak do pice bojjani piste neco !
    Říjen 28, 2019, 12:47:55 odpoledne
  • rodier: CN remaster  [odkaz]
    Říjen 24, 2019, 07:38:25 odpoledne
  • rodier: Za me vzit PS2 vylepsit grafiku, zmensit grind, predelat zbrane vojaku a vydat to jako 2.5 :D
    Říjen 22, 2019, 10:42:11 odpoledne
  • rodier: PS3 nikdy nebude. Ted naposled vyhodili vetsinu lidi z Daybreak a tenhle post je jen snaha o zvednuti ceny nez pujdou uplne do prdele :D  sotva udeali PSA kterou asi taky nikdo nehraje..
    Říjen 22, 2019, 10:41:23 odpoledne
  • sithard: Planetside 3 potvrzeno [odkaz]
    Říjen 22, 2019, 09:33:14 odpoledne
  • rodier: V  Humble Monthly je ted Call of Duty WW2, Spyro Trilogie a Crash Trilogie .. zacalujete 12e dostanete 3 hry na steam..  + dalsi 4 neohlasene 1.11. potom to zas zrusite.. vplati se
    Říjen 21, 2019, 07:05:31 odpoledne
  • rodier: FIFA 20 za 690 na ps4 [odkaz]
    Říjen 19, 2019, 10:29:34 dopoledne
  • Amaunet Phoenix: Division 2 GOLD -70% ( D2+Season pass ). S -20% za Ubisoft body .. 24€
    Říjen 18, 2019, 05:09:35 dopoledne

* Kalendář

Listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:The Secret World od M.C/Sugest
[Listopad 11, 2019, 12:42:19 odpoledne]

Re:Shroud of the Avatar od M.C/Sugest
[Listopad 11, 2019, 12:41:19 odpoledne]

Re:Shroud of the Avatar od Johny B
[Listopad 11, 2019, 10:00:43 dopoledne]

Re:Shroud of the Avatar od M.C/Sugest
[Listopad 10, 2019, 09:08:02 odpoledne]

Re:Shroud of the Avatar od Derfel
[Listopad 10, 2019, 12:41:53 odpoledne]

Re:Shroud of the Avatar od Modesty
[Listopad 10, 2019, 10:04:54 dopoledne]

Re:Komplet PC - osobní odběr Sušice od M.C/Sugest
[Listopad 05, 2019, 03:54:09 odpoledne]

Re:Komplet PC - osobní odběr Sušice od Modesty
[Listopad 05, 2019, 03:15:59 odpoledne]

Re:Komplet PC - osobní odběr Sušice od M.C/Sugest
[Listopad 05, 2019, 01:33:56 odpoledne]

Komplet PC - osobní odběr Sušice od M.C/Sugest
[Listopad 05, 2019, 12:14:54 odpoledne]

Re:Star Citizen od Gandalf
[Listopad 04, 2019, 07:07:19 dopoledne]

Re:Star Citizen od M.C/Sugest
[Listopad 01, 2019, 09:02:06 dopoledne]

Re:The Outer Worlds - No Man Sky RPG?! od Amaunet Phoenix
[Říjen 30, 2019, 10:47:45 odpoledne]

Re:Star Citizen od Amaunet Phoenix
[Říjen 30, 2019, 10:42:39 odpoledne]

Re:The Outer Worlds - No Man Sky RPG?! od Muminnek
[Říjen 30, 2019, 09:10:55 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 40
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 1
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 502
  • stats Celkem příspěvků: 56 385
  • stats Celkem témat: 2 420
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: Chování a pravidla v SW  (Přečteno 7781 krát)

plus minus reset
Duben 15, 2012, 06:04:48 odpoledne
Odpověď #15
  • Host

Hele, mě je to celku šumák. Nemá cenu řešit takovéhle blbosti. Co se týče vylévání ega, to děláš ty Uruno. Ty máš postoj vůči ostatní...stylu "Já jsem starší, chytřejší a mám vždy pravdu."

Co se týče těch oprav; nejsem hard-core hráč, ale casual. Nemám čas X hodin dělat daily mise, abych pak mohl utrácet statisíce za opravy. A znovu upozorňuji. Já projevil názor, že v této sestavě to nedáme a TY ses do mě opřel. Takže brr.

Kdyby ses tak nepovyšoval, nejednali by s Tebou lidi tím. Já celý život s každým jednám tak, jak jedná někdo se mnou. Takže ty po mě chlebem, já po Tobě taky. Je vidět, že neumíš věci řešit racionálně, ale vyhroceně. Ale jak jsem již zmínil, je to tvůj problém.

Kdo se mnou vycházet chce, vychází a cestu si najde. Kdo ne, tak ne, nepotřebuji vycházet s každým. Poznal jsem tu nemálo solidních lidí. Ty máš vůči mě prostě averzi, ale to je tvůj problém a mě osobně to netrápí.

A co se týče tvojí asertivity; to máš, jako když ředitel firmy rozdá akce a někdo mu řekne opačný názor, že s tím nesouhlasí. Takže ho ihned vyhodí. To není asertivita, ale vyhrocené chování. A pokud už chceš poukazovat na to, jak seš strašně starší a kdoví co si, uvažuj nejdříve nad svým chováním.
« Poslední změna: Duben 15, 2012, 06:14:06 odpoledne od jasonprescott »

Duben 15, 2012, 06:26:03 odpoledne
Odpověď #16
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Pohlaví: Mužské
  • Nick: Gandik,Gandas,Gandalf atd. podle toho co je volny

pred nejakou dobou jsem chtel vykopnout aldu nakonec sem si rekl ze pockam a uvidime co z nej vyleze no naucili sme se s nim casem zit a jestli muzu mluvit za sebe kdyby ted odesel tak by mi v gilde chybjel a kdyby ho nekdo vyhodil branil bych ho.

Prudenc je sebestredny clovek a vim to o nem delsi dobu chtel jsem mu dat varovani , zostrit pravidla [aby ho mohl v pripade ze se nevspamatuje a nezacne se trochu chovat s ohledem na ostatni a ne jen na sebe vyhodit v podstate kdokoli z oficeru z aporuseni pravidel]  a pockat co ukaze cas.

nebudu tu komentovat cos udelal asi ste se zase pohadalo ci co ...

pokud ho budou lidi z gildy chtit vzit zpatky a postavi se za nej,  jsem ochotnej ho vzit spatky a pockat ci se opravdu nezacne chovat rozume  s tim ze pri poruseni pravidel dalsi varovani  a moznost navratu uz nedostane.

pokud ho nikdo z gildy nebude postradat tak to zustane jak je.

gilda potrebuje lidi a i kdyz se mi jeho pristup nelibi prekousnu to bo sam vis ze je nas v gilde malo ale nadruhou stranu uz vic nechci aby lidi kvuli jednomu cloveku chteli odchazet ci prestat hrat swtor. at uz se predunce prijme z5 nebo ne uz bych v gilde takovy problemy resit nechtel

co se tyce instalatera ma pravdu jeden clovek at offficer nebo guildmaster by nemel vyhodit cloveka bez souhlasu ostatnich officeru pokud nejde o poruseni pravidel. . je pravda ze se me uruna ptal na muj nazor a ja mu rekl ze by me v gilde necchybjel ale neci aby s nim odchazel nekdo dalsi a proto se optam na nazor ostatnich.a take sem sepsal do oznameni v gilde to co sem napsal.

ps: me rozhodnuti nema s tim co rikal nerikal o wipovani na poslednim bosovy nic spolecneho ja sem tehdy na progresovani taky nemel chut.. proste se mi nelibi jeho sobeckej pristup v mnoha jinych pripadech a to je vse.

Duben 15, 2012, 06:45:53 odpoledne
Odpověď #17
  • Host

Tak co podle tebe znamená sebestředný, hm? Chodil jsem na opsky a podobný blbosti i když jsem neměl moc čas nebo jsem nemohl z jiných důvodů. Teď konkrétně nic proti nikomu, ale není podle tebe sobecké, aby si někdo, kdo už má Rakata botky vzal další do off-specu, když je O'mial potřeboval do maina? Kdo u toho byl, pochopí. Když někdo něco potřeboval, tak jsem taky vyhověl. Ať už co se tejče hry, tak co se tejče různých SMS apod., viďte, a to je taky podle tebe sebestředné? Samozřejmě nemusíš své důvody obhajovat, ale když už řekneš takovouhle věc, tak to aspoň upřesni. Dost mě to uráží, když to vezmem takhle. Ale neurazí dost, to by ses musel hodně snažit. Ano, Gandi je aspoň objektivní. No, co se týče obecného pohledu na lidi v G, kromě Uru, a to jen z důvodu, jak tuto věc vyhrotil, protože, znovu se, ač nerad zopakuji, on zaútočil na mě první; já se pak jen hájil. Tak proti nikomu nic nemám.

A ano, jsou tu lidi, kteří mi dost často lezou na nervy, ale mám potřebu kvůli tomu dělat scény? Ne, já to umím vstřebat a nemusím být ničím otcem...

Duben 15, 2012, 06:52:13 odpoledne
Odpověď #18
  • Host

Nuda! +1 za posty TM. Jsme lidi a jsme nějací a jediný, co se s tím dá dělat, je smířit se s tím.

Osobně si myslím, že o tom, kdo je Boiian a kdo ne, nerozhoduje komunita, ale hráč sám. Ti, kdo nejsou Boiiani, tu nevydrží a sami odejdou, ti, kdo jsou, vydrží.

Vyserte se na pravidla a hrajte podle chuti. Když mě bude někdo nadávat, že jsem lama a debil, tak se na něj vyseru a budu ho ignorovat. Ani čůrek energie bych mu nevěnoval, takže tu neschopnost jiných neschovávejte za pravidla. Boiian si s překážkou vždycky poradí, pokud bude chtít.

Duben 15, 2012, 06:56:59 odpoledne
Odpověď #19
  • Host

Nuda! +1 za posty TM. Jsme lidi a jsme nějací a jediný, co se s tím dá dělat, je smířit se s tím.

Osobně si myslím, že o tom, kdo je Boiian a kdo ne, nerozhoduje komunita, ale hráč sám. Ti, kdo nejsou Boiiani, tu nevydrží a sami odejdou, ti, kdo jsou, vydrží.

Vyserte se na pravidla a hrajte podle chuti. Když mě bude někdo nadávat, že jsem lama a debil, tak se na něj vyseru a budu ho ignorovat. Ani čůrek energie bych mu nevěnoval, takže tu neschopnost jiných neschovávejte za pravidla. Boiian si s překážkou vždycky poradí, pokud bude chtít.

To je slovo, kdyby to byly něco jako warmoney, hned tak máš sumičku :-))) v žádné gildě, větší, ne jen kruh přátel, co spolu hrají X let, si nesednou všichni lidi. Je to stejné jako v zaměstnání. Chci vidět, ve kterém se všichni mají rádi. Snad jen tam se to dá říci, kde se umí lidi dobře přetvařovat. :)

Duben 15, 2012, 07:01:05 odpoledne
Odpověď #20
  • Boiians člen
  • Rekrut
  • Hra: SWTOR
  • Nick: Alderanis

hele panove mě to tu připada jak kdybyste se rvali o hračku a řvali na sebe kdo ho ma většiho podle mě to nema smysl, nikdo neni dokonalej.Nevim co ste si řekli nebo ne spravně byste si měli podat ruce skoncovat s hadkama budezacema a spol sice tu nemam moc velky slovo spis asi žadny sem ukecanej vic jak palackej sem cholerickej sprosťak kterej se da uklidnit tak laskavě vemte na vědomi že jednou sme gilda tak bysme se sakra taky tak mohli kunik chovat a TO JE ROZKAZ PANOVE!!!! To že tu se mnou lidi dokažou nějak srovnat taky znamena to že se musime v lewdasčem tolerovat. I Instalater si dokazal nevim s kym dat dokupy to jak se nedavno rafly tak doufam že tu po sobě nebudou lidi furt vyjiždět jak ženska co ma kramy. To že uruna přitah z prace strhanej jak prase je jedna věc což by se nemělo brat ani tak ani tak prostě nesmi se to přehanět a převyšovat do extremu, chapu že byl utahanej, něco se tu psalo o soa na hard jako ja sam sem uznal že ten den moc dmg nebyla a věděl sem že davat soa no ... většina se usnesla ho dat radši jindy at tam zbytečně nelehnem neni to duvod se zbytečně hadat a dělat pak kvuli tomu zle.Takže pokud se sem johny vrati doufam že bude vic tolerantni vuči jinejm lidem a zase jiny lidi vuči němu už v topiku kde sem psal o trestani za sprosty slova pokutama, nemělo to ani vyznět jako buzerace spíš jako takovej navrh k tomu aby se tu lidi chovali slušně my tohle vedly na UO a šlo to v pohodě, každej někdy bouchne a hazi šutry pomalu kolem sebe, pokud neni totalně splachovaci takže doufam že chytnete krapet moudrosti a nechate kravin. 

Duben 15, 2012, 07:02:34 odpoledne
Odpověď #21
  • Boiians člen
  • Válečník

skoro kazdej je sobeckej vice mene nekteri vic nekteri min sme lidi a kazdej ma nejakou vadu ja sem sobec taky a klidne to o sobje reknu .

nechtel jsem bejt GM nejradsi bych si v klidu rad hral dal a nemusel resit takovy veci ale jednou me o to sendman pozadal tak se snazim to delat .

at se mi to libi nebo ne musim reagovat na guidlovni problemy a k tomu patri i tyhle nepekne veci , ja sam sem si na tebe uz zvykl a v gilde bych te  mel dal kdyz uz nebodou zadne hadky a dalsi veci na ktere uru upozornoval ale uruna je officer a v boiians uz nejakej casek taky je a pokud te v gilde nesnese anikdo se za tebe nepostavi tak to hold takhle zustane i kdyz se mi to co udelal nelibi,mel sem te vyhodit/nechat v gilde ja po rozhodnuti vetsiny officeru.

tobje radim aby jsi se uklidnil,prestal se vztekat uznal svoje chyby a pokusil se s urunou udobrit. pokud tedy chces s nama hrat dal..

Duben 15, 2012, 07:58:43 odpoledne
Odpověď #22
  • Host

Klidnej jsem. Nesnáším, když se do mě někdo obouvá. Problémy jsou od toho, aby se řešili. Ne, abychom někomu nasypali popel na hlavu a šli dál. Takže se hájím. A chyby to stejné, když někdo něco má, má s tím přijít.

Duben 15, 2012, 08:15:47 odpoledne
Odpověď #23
  • Boiians člen
  • Válečník

hele kdyz se spolu usmirite abych si misto reseni takovych veci mohl v klidu a pohode hrat tak vam oboum na srazu koupim pivo  :cool:

Duben 15, 2012, 08:18:44 odpoledne
Odpověď #24
  • Host

Bude sraz, jo? No, dík, pivo nepiju, ale můžem vybrat něco cenově srovnatelného. Tak návrh beru, jen druhá strana stále brojí pro ti mě a hledá, jak se mě zbavit  :rolleyes: smajl asi není mrkací, ale je jich tu moc, bych to hledal týden, tak prostě *wink* :)

Duben 15, 2012, 08:29:39 odpoledne
Odpověď #25
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Hra: DF
  • Nick: Uruna Darkness

v ramci zachovani klidu v guilde klidne naberte Prudence zpet pod podminkou ze se bude chovat slusne a nebudou na TS zadne dalsi hadky ci kvuli nemu nebudou chtit jit ostatni ops ..... proste co se tu posledni dobou delo zacinalo byt nepripustne a muselo se to zacit resit a resit se to zacalo za coz jsem rad, doufam ze si nekteri lide vzali z toho ponauceni a ve SWTOR sekci nachvili zavladne klid a mir  ...... jezisi to je blabol  :tongue: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ... Amen
někdy je lepší chovat se jako Rodier ... než se hádat s debilem

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS