Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • rodier: FIFA 20 za 690 na ps4 [odkaz]
    Říjen 19, 2019, 10:29:34 dopoledne
  • Amaunet Phoenix: Division 2 GOLD -70% ( D2+Season pass ). S -20% za Ubisoft body .. 24€
    Říjen 18, 2019, 05:09:35 dopoledne
  • M.C/Sugest: Aliančáci hrají na Golemagu, Horda na Ganglingu.
    Září 26, 2019, 10:27:23 odpoledne
  • Gandalf: hreajete wowko seci na stejnem serveru ? a na kterym ?
    Září 26, 2019, 07:18:59 odpoledne
  • rodier: Sheepo stejne to TESo zacina az na 50 tce.. do te doby jedes solo.
    Září 26, 2019, 02:47:28 dopoledne
  • Stirius: Mrkněte forum, šoupl jsem tam info o novém shopu se slevama
    Září 19, 2019, 04:25:44 odpoledne
  • Stirius: Jdu do toho. Gears 5 nebo Hellblade: Senua's Sacrifice vypadá kurevsky dobře za ty prachy
    Září 18, 2019, 07:58:01 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: Microsoft store akce ... game pass 1€ na měsíc. Poté upgrade na game pass ultimate za 2€ měsíc + měsíc zdarma. => 3 měsíce hraní za celkem 3€ :D
    Září 18, 2019, 12:06:31 odpoledne
  • Sheepa: Vám to trvá, to je hrozný, zabít 2 bosse :D
    Září 17, 2019, 08:46:56 dopoledne
  • M.C/Sugest: Jo, můžeš jít sám ESO, nebo se přidat ke zbytku asi osmi Boiianů a jít si dát z nostalgie WoWko :)
    Září 10, 2019, 09:29:31 odpoledne
  • Stirius: Jo bývají. Ale můžeš ESO jít ;)
    Září 10, 2019, 03:23:56 odpoledne
  • Palias: WOW classic. To se teda jede hodně retro linka. Býváte na discord? Stavil bych se na pokec!
    Září 10, 2019, 01:21:41 dopoledne
  • Gandalf: Na servery World of Warcraft cílily DDoS útoky, někteří hráči si nezahráli celý víkend
    Září 10, 2019, 01:06:53 dopoledne
  • Sheepa: Po WoWku by měli jít hrát TESo, ta většina. Já si dodělávám věci do práce a pak se přidám.
    Září 07, 2019, 10:35:50 dopoledne
  • M.C/Sugest: AA jsem nehrál, ale vždycky mě to zajímalo. Jen jsem měl pocit, že to je hra, do které se špatně naskakuje později. AAU bych si docela skusil, ale uvidíme jak to tou dovou bude s WoWkem, zatím mě překvapivě moc baví :)
    Září 06, 2019, 11:19:00 odpoledne
  • Muminnek: tak jak, doděláte WoW C, skočíte do TESO a nakonec pak AAU?  :smiley:
    Září 06, 2019, 05:52:10 odpoledne
  • Stirius: Derfe já vím, včera jsem s klukama šel dungy a pár věcí
    Září 05, 2019, 01:55:56 odpoledne
  • Derfel: Raidit ne řadit :)
    Září 05, 2019, 08:22:25 dopoledne
  • Derfel: Stirius potřebuješ co 160 to je top lvl equipu tak můžeš začít snama běhat trials .Koukej na rozpis nadiscordu vypisuje se tam kdy se půjde řadit.
    Září 05, 2019, 08:21:48 dopoledne
  • Wonsi: 43! :) Ale už to nebudu hrotit a pojedu spíše pomaleji, ikdyž zítra máme volno, tak to asi zase potáhnu :D
    Září 05, 2019, 06:38:14 dopoledne

* Kalendář

Říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:Archeage Unchained od rodier
[Dnes v 03:52:19 odpoledne]

Re:Filmy (3D, Blu-Ray, Trháky, Doporučení) od M.C/Sugest
[Dnes v 10:38:47 dopoledne]

Re:Nalim27 od Stirius
[Říjen 19, 2019, 06:36:19 odpoledne]

Re:Archeage Unchained od Nalim27
[Říjen 19, 2019, 05:11:56 odpoledne]

[Říjen 19, 2019, 04:34:35 odpoledne]

Re:Nalim27 od Nalim27
[Říjen 19, 2019, 10:53:25 dopoledne]

Re:Nalim27 od Stirius
[Říjen 19, 2019, 02:47:56 dopoledne]

Re:Archeage Unchained od Stirius
[Říjen 19, 2019, 02:45:42 dopoledne]

Re:Archeage Unchained od Stirius
[Říjen 19, 2019, 02:45:05 dopoledne]

Re:Wow Classic - 1.13.1 - je to tu! od rodier
[Říjen 19, 2019, 01:25:09 dopoledne]

[Říjen 19, 2019, 01:19:05 dopoledne]

Re:Archeage Unchained od Nalim27
[Říjen 18, 2019, 07:19:17 odpoledne]

Nalim27 od Nalim27
[Říjen 18, 2019, 07:10:13 odpoledne]

Re:Wow Classic - 1.13.1 - je to tu! od M.C/Sugest
[Říjen 18, 2019, 01:56:54 odpoledne]

Re:Archeage Unchained od M.C/Sugest
[Říjen 18, 2019, 08:32:04 dopoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 54
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 5
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 502
  • stats Celkem příspěvků: 56 337
  • stats Celkem témat: 2 416
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: Space Engineers  (Přečteno 14356 krát)

plus minus reset
Září 08, 2016, 10:31:02 dopoledne
Odpověď #60
  • Boiians člen
  • Veterán
  • Pohlaví: Mužské

co se tyce sbirani rudy ono to nejak  funguje i samo s obyc vrtackou  s vrtaci lodi je to samozdrejmost
pokud je malej inventar a vrtam tam kde sou dve surioviny na rozhrani stejne zbiram jen jednu
a jakakoli automatika uz pomalu tu hru dostava do faze creative :)) ale to je muj nazor

2rodier promin videl sem to jako uzivatel  vim ze tomu  nerozumim :)

Květen 09, 2019, 11:34:14 dopoledne
Odpověď #61
  • Boiians člen
  • Učeň
  • Nick: TekLord Harkonen

Zdarec,
hraje to ještě někdo, sleduje někdo změny? Uvažuju, že si ji pořídím, ale stále nejsem rozhodnutej...

Květen 13, 2019, 10:14:06 dopoledne
Odpověď #62
  • Boiians člen
  • Učeň

já to hrál jako single cca před měsícem a mám z toho takové rozporuplné pocity

na jednu stranu to co je ve hře víceméně funguje (teda kromě pozemních vozidel)
takže začnes s holým zadkem na planetě a postupně postavíš první základnu, pomoci pistonů a rotorů uděláš nějaký automatický důl (to je super protože ve většině her takhle funkční pistony a rotory nejsou)
pak postavíš průzkumné vozidlo a zjistíš že jim to fůbec nefunguje (např. zabrzdíš a vozidlo udělá salto)
takže postavíš průzkumné letadlo/vznášedlo/vrtulník (težko říct jak to nazvat, nejpodobnější je to vrtulníku, jen to nemá vrtuli) a následně těžební verzi téhož
pak expanduješ do vesmíru, kde postavíš vesmírnou základnu a těžební loď, zjištíš že těžební loď funguje ve vesmíru tak 10x líp než na planetě, takže ten čas co jsi strávil na planetě byl zbytečný, ale to vlastně nevadí, protože to byla zábava
postavíš stíhačku proti AI lodím, zjištíš že je na hovno (ta stíhačka)
strávíš spoustu času hledáním uranu (celkem nuda)
najdeš uran, konečně postavíš pořádnou bitevní loď a zjištíš že AI lodě najednou nemají vůbec šanci se proti tobě postavit
až po sem to byla slušná zábava

no a to je vlastně konec, ve hře pak už není co dělat, ještě chvilku můžeš vylepšovat základnu, těžební loď, bitevní loď, ale to je asi tak všechno, je to jako by autoři vytvořili vesmírný/stavební simulátor, ale zapomněli udělat vlastní hru, takže když konečně můžes postavit vše co hra nabízí, tak vlastně už není důvod to dál hrát

pak můžeš jít do multiplayeru, ale ten podle příspěvků na fórech stále nefunguje na 100 procent, ale nehrál jsem ho, takže nedokážu posoudit,
jen mě příjde, že by to chtělo víc lidí než normálně, aby se zformovali aspoň 2 skupiny, co by proti sobě bojovaly, když jsou všichni online

Květen 13, 2019, 05:33:33 odpoledne
Odpověď #63
  • Boiians člen
  • Učeň
  • Nick: TekLord Harkonen

Díky za info, nakonec jsem se rozhodl pro ten ARK SE a zatím dobrý.

Květen 13, 2019, 06:44:52 odpoledne
Odpověď #64
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

A co No man's sky?? Po plno updatech?

Květen 16, 2019, 08:32:11 dopoledne
Odpověď #65
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Tanky, Strilecky, a obcas nejake to (mmo)RPG
  • Nick: rodier

lol koukam tu to žije.. taky mě před týdnem napadlo SE znova nainstalovat.
kámoš má server, začali jsme před pár dny.. on to umí já a ještě jeden moc ne :D
jestli se chcete přidat IP je 145.239.18.254:27015
je ale potřeba se přidat do této steam skupiny https://steamcommunity.com/groups/Grolldir
bohužel ten hosting kde to je neumí SE zaheslovat tak to je dělaný takhle.

btw začali jsme na Měsíci. 

Odeslano z pomale plecky v zatuchlem kumbale.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

"Můj život sice nestojí za nic, ale aspoň můžu srát lidi kolem sebe"

Květen 16, 2019, 08:34:07 dopoledne
Odpověď #66
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda

A co No man's sky?? Po plno updatech?
No man sky je skvělá dobrodružná hra.. ale pořád je to spíš singlovka.  hra o exploraci a trošku vesmírnýho boje.. 
+ jak tam sou ty mise kde prostě sbráš lodě do flotily máš lodě různých funkcí a posíláš je do boje.. ale sám se jich moc neúčastníš což je škoda
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

Květen 16, 2019, 08:42:18 dopoledne
Odpověď #67
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda

teklorde ark už je mrtvá hra :)  to už raději ten conan exiles..
SEčko je právě hra hlavně o multiplayeru.. je to sandbox.. huhla absolutně nepochopil o čem ta hra je.
Jedině v SE najdeš nejlepší možnou simulaci fyziky ve vesmíru, nulový gravitace, různých tahů atd.
Víš kolikrát jsem se rozmlátil o planetu než jsem po prvé přistál? Fyzika a gravitace jsou svině.

SE je prostě hra o které je potřeba si něco přečíst a potom ji ihrát.  A pokud ji člověk nerozumí tak nehrát sám. Protože je prostě těžká.
Vůbec to není žádnej bojovej simulátor - většina lidí hraje s NPC off.  Je to hra o challengi bejt schopnej postavit funkční loď se kterou se někam dostaneš a můžeš něco prozkoumat.

@huhla - start na Zemi je lehčí protože se nemusíš starat o vzduch, ale  zase tam máš gravitaci k překonání, takže je mnohem lepší startovat třeba z Měsíce. Doporučil bych ti hru Empyrion Galactic Survival - výborná věc. Existuje již několik let a pořád má aktivní vývoj kdy už vývojáří xkrát hru od základu předělali včetně lepší grafiky.
Nemá to tak propracovanou simulaci letu, žádnou simulaci gravitace atd..  ale na druhou stranu tě to bude huhlo bavit, protože to neni tak na dlouho, loď si  uděláš celkem rychle a naopak boj je tam hodně dobrej.. zvlášť když dojdeš na server kde hraje třeba 100 lidí. 
Bojuješ o přežití už na základní planetě kde jsou různý potvory :)  a vše je plně funkční a samozřejmě jde to hrát i single nebo v coopu.

Já to hrál naposled v patchi 6.x a už je 8.x a vím že to celé překopali a taky zvažuju kdy si na to najdu čas se to znova celé učit od začátku :)

https://store.steampowered.com/app/383120/Empyrion__Galactic_Survival/

« Poslední změna: Květen 16, 2019, 08:53:07 dopoledne od rodier »
----

Květen 16, 2019, 08:57:56 odpoledne
Odpověď #68
  • Boiians člen
  • Učeň

SE jsou super. Dají se tam stavět neuvěřitelné věci.

Ty auta uz taky nejsou tak skákavý jak kdysi.
Málo PvE se dá dohnat addonama co zavaděj policii a piraty. Nebo omezene suroviny (na asteroidech jen iron a led, uran jen na alien planetě, platina jen na Marsu)
Je fakt, že PvP je hlavně online vs offline. A vyhrajou ti online něco na planetě neubráníš, podkopad se dá vše. Nejbezpečnější je Jumpnout někam mimo a nevytahovat anteny.

Ale dal bych nějaké online PvP mezi Boiiany. Nebo jen bitvu s přednastavenými loděmi.

Květen 20, 2019, 09:29:39 dopoledne
Odpověď #69
  • Boiians člen
  • Učeň

@rodier - empryrion znám, taky celkem ujde

SE - začínal jsem na planetě, ale ne na zemi, takže kyslík jsem stále řešil (i když všude bylo plno sněhu, tak to nebylo nic náročného)

možná to moje hodnocení vyznělo zbytečně negativně, protože mě znechutil ten konec (nebo spíš jeho absence), ale samotné stavění/přežití/obtížnost bylo OK
A určitě bych doporučil si nic předem nestudovat (při hraní mě to na začátku dávalo tipy co mám udělat/postavit), protože postupné odemykání a přicházení na to co, jak a s čím použít bylo to nejzábavnější co hra nabízela,
proto mi stále vrtá hlavou ten multiplayer, jako hrát to ve 2-3 lidech, když všichni logují stejně a společně staví od nuly je určitě závava (stejně jako sousta her co hrajete ve stabilní minipartě), ale připojením se k partě co už má hotovo, se připravíte o to nejzábavnější co hra nabízí

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS