Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Sheepa: [odkaz]
    Srpen 21, 2019, 07:37:56 odpoledne
  • Sheepa: Rodier nam vycestoval a už se stal IRL streamerem. :D :D
    Srpen 21, 2019, 07:37:53 odpoledne
  • Derfel: Nema nekdo aktivacni klic pro windows 10 ?
    Srpen 21, 2019, 01:23:25 odpoledne
  • Pethaj: páči sa mi na tom Archeage, že odpočet už skončil predvčerom ale stále tam nič neni :D
    Srpen 21, 2019, 11:55:08 dopoledne
  • Johny B: ajo, loďky byly fajn, u toho sem vydržel myslím aspoň 2 měsíce když to bylo nový :)
    Srpen 19, 2019, 02:37:46 odpoledne
  • Gowenna: ArcheAge reboot:)
    Srpen 19, 2019, 12:48:53 odpoledne
  • Johny B: a jak se to jmenuje? Vidím tam jen odpočet čehosi od Trionu, asi sem slepej ale fakt nevím na co mám těch 7h čekat :p
    Srpen 19, 2019, 11:56:47 dopoledne
  • Gowenna: som zvedavy co z toho vypadne - co sa pise je, ze mozno to bude bezat na mesacnych platbach a shop bude len kozmeticky - podla mna dalsia hra ktorej uskodil jej vlastny hype:) ale v podstate ma vsetko co clovek moze chciet
    Srpen 19, 2019, 10:43:36 dopoledne
  • Gowenna: [odkaz]
    Srpen 19, 2019, 10:41:43 dopoledne
  • M.C/Sugest: Dobré ráno :)
    Srpen 19, 2019, 08:57:13 dopoledne
  • Sheepa: kua ta auto korekce na telefonu. :D
    Srpen 18, 2019, 02:29:41 odpoledne
  • Sheepa: Rode, jsi vycestoval ven jo? Já tu drtím modely a najednou na mě vyskočí od Roda nějaká tobogán. :D
    Srpen 18, 2019, 02:29:21 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: Je to stále o exploraci, jen po cestě lze kutit víc a víc rozličných činností.
    Srpen 17, 2019, 09:56:18 odpoledne
  • rodier: Ale Amau vysvetli co tam do te hry pridali jako konkretne..   Next Update byl sice fajn ale taky realne k hovnu..  proste tam neni RPG.. nejsou tam cisla..  kcemu si postavit bazi? max ses mohla teleportovat na stanici..  chybeli me tam zakladni herni mechaniky..  porad je to jen o exploraci.. nebo se to ted zmenilo?
    Srpen 17, 2019, 09:11:35 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: NO už vyšli patche řešící časté pády, hlavně v Nexusu. Včera jsem tam taky uvízla :D Jinak super :D
    Srpen 16, 2019, 04:47:40 dopoledne
  • rodier: Tak co Amu aky to je?
    Srpen 15, 2019, 07:42:13 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: čekám na to :D
    Srpen 12, 2019, 08:53:19 odpoledne
  • rodier: Tesite se na update No Man Sky ?  za 2. dny - pridaj VR a podporu pro 32 lidi mp
    Srpen 12, 2019, 12:35:52 dopoledne
  • M.C/Sugest: Jo, to já ti taky pokrytecky gratuluji k tomu že jsi starší :)
    Srpen 09, 2019, 08:57:26 odpoledne
  • Sheepa: Děkuji, jsem tu nekoukal 2 dny, pozdě, ale přece. :D
    Srpen 09, 2019, 07:57:56 odpoledne

* Kalendář

Srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Birthdays
sithard (32)

* Poslední příspěvky

Re:Gloria Victis od M.C/Sugest
[Dnes v 11:32:46 dopoledne]

Re:Warhammer: Vermintide 2 od M.C/Sugest
[Dnes v 10:24:19 dopoledne]

Re:Fallout 76 od Sheepa
[Srpen 21, 2019, 03:35:26 odpoledne]

Re:Fallout 76 od M.C/Sugest
[Srpen 21, 2019, 09:42:24 dopoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Modesty
[Srpen 21, 2019, 09:24:59 dopoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od M.C/Sugest
[Srpen 21, 2019, 08:13:17 dopoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Modesty
[Srpen 21, 2019, 07:45:41 dopoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Stirius
[Srpen 20, 2019, 11:35:48 odpoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Babun
[Srpen 20, 2019, 11:16:22 odpoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od M.C/Sugest
[Srpen 20, 2019, 10:28:53 odpoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Gowenna
[Srpen 20, 2019, 08:29:31 odpoledne]

Re:Chronicles of Spellborn - Reborn od Duratec92
[Srpen 20, 2019, 07:06:57 odpoledne]

Chronicles of Spellborn - Reborn od M.C/Sugest
[Srpen 20, 2019, 02:47:17 odpoledne]

Re:TESO 2019 od Derfel
[Srpen 19, 2019, 03:12:28 odpoledne]

Re:Legends of Aria od Stirius
[Srpen 17, 2019, 10:15:08 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 80
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 4
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 488
  • stats Celkem příspěvků: 56 174
  • stats Celkem témat: 2 409
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: Skyforge  (Přečteno 6132 krát)

plus minus reset
Srpen 24, 2015, 10:31:55 dopoledne
Odpověď #30
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Pohlaví: Mužské
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

No kurva. Se dívám na svůj profil (mají web jak facebook, kde můžeš všechno sledovat, psát rovnou i chat do guildy apod.) a ukazuje to 66 hodin odehraných. Jako určitě jsem to x hodin měl zaplé jen tak. Ale 60 hod tam asi bude :-). Teď jsem tomu přes víkend pořádně dal, po x měsících fakt propařený víkend.

Blížím se asi 10k prestige a teprve teď vlastně začínám být trošku mimo newbie klasifikaci a postupně vše chápat a mít vybavené. A to, že až na 30k jsou pak divine formy a božská převtělení a to, že až od 68k je hight end obsah a raidy, no masakr teda. Pokud mě to bude bavit, tak to mám na rok co dělat. A to mám premko, kde je +50% expů...

Srpen 30, 2015, 09:26:08 odpoledne
Odpověď #31
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Tanky, Strilecky, a obcas nejake to (mmo)RPG
  • Nick: rodier

Vsecko tohle kurvi 2 veci
1. je to klikfest,  nechci si znicit mys a mit karpalni tunel (coz uz jsem skoro mel po par zonach)  udelat novej combat jo.. ale takovouhle klikaci debilitu kde si musim jeste hlidat jestli sem klik 2x levym abych moh dat jednou pravym?

2. absolutne se vysrali na itemizaci, coz je sice nejtezsi vec ve hre, ale zaroven nejdulezitejsi, opet design ve stylu superman her = to nikdy neuspeje.
Odeslano z pomale plecky v zatuchlem kumbale.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

"Můj život sice nestojí za nic, ale aspoň můžu srát lidi kolem sebe"

Říjen 26, 2015, 08:31:02 dopoledne
Odpověď #32
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: League of Legends

Stirius to chválil koncem strpna na srazu,já si to stáhnul ale pořádně to začal hrát až nedávno a baví mě to. Začátek je troche zmatenej, třeba Cryomance což je čistokrevnej Frost mág si zvedá damage přes Strength,což je prostě divný.

Platební model se na jednu stranu zdá OK, jde to prostě vklidu normálně hrát zadarmo, nadruhou stranu ty placený packy jsou enromní výhoda. S tim haloweenským packem dostanete za $13 8000KS “Replicatoru” což znamená 600 000 “sparku”, to je prostě hodně.

Ale jako ve všech podobnejch hrách, člověk nesmí koukat nalevo napravo kdo je lepší než já a brečet na foru kvůli p2w a hrát si to svoje.
Je to plnohodnotná hra, žádnej early access kde by si člověk říkal že tam nějaký ten obsah přidají atd,je tam mrtě instancí, 13 class atd,je tam toho hodně.

Nechápu proč mi všechny „group“ instance od začátku píšou že námám nárok na reward protože „your prestige is too high“ ? Já mám 2,5k prestige, kolem běhaj lidi se 60k.

Říjen 26, 2015, 09:24:06 dopoledne
Odpověď #33
  • Boiians Leader
  • Legenda

Tam ty staty fungují dost jinak. Každý dělá něco jiného, viděl jsem takovou tabulku, která to řešila. Zároveň hodně udělají prsteny atd. Tam musíš jet pouze na určité dva staty a zbytek ignorovat. No pro nováčky je to docela chaos, to každopádně.

600k není zase tak moc a tak nutné. S penězma tam problém ve hře moc není.

Abys byl bohem, potřebuješ nějak 31,5k prestige. Tam je i první raid. Další raidy a možnost nějaký utra instancí je od 60k, což je MASAKR. Já mám kolem 13k nebo kolik, ale už jsem dlouho nehrál. Tam se spíš vyplatí platit za ty bonus expy, to je daleko zásadnější jak peníze.

Reward nedostaneš, pokud jedeš instu na nějakuo low obtížnost. Když to spouštíš, musíš se podívat, co tam je za obtížnost, případně pak i v ní se dá myslím tabulátorem mrknout. Oni možná jezdí jen speedruny, ale tam většinou jde o odměny tipu tablet apod. za dojití.

Asi tak do 8-9k se vyplatí hrát ty open world instance. Je tam dost expů i equipu.

Asi to zase zapnu, počítám, že budu vyhozený z toho eu klanu :-). Já hrál o víkendu asi 6 hodin zase ESO, je to fajn, jakž takž baví, ale ty krávo, za 6 hodin udělat 20% nebo míň na Vet 4? A lidi mají buildy na champions pointy, kde říkají, že jich chce aspoň 200. Mám asi 16 bodů a jsou jen za hotové questy s různými chary. NASRAT. To je na udělání 5 charů a hraní s nima veteránské mapy. A kdybych šel do pvp, tak jsem v prdeli.

Btw. Skyforge - pve super, pvp KATASTROFA a to mě tam tam hrozně sere, to pvp. Nevím, jak pak boje guild vs guild, ale to je až dál.

Říjen 26, 2015, 09:44:28 dopoledne
Odpověď #34
  • Boiians člen
  • Legenda

Reward nedostaneš, pokud jedeš instu na nějakuo low obtížnost. Když to spouštíš, musíš se podívat, co tam je za obtížnost, případně pak i v ní se dá myslím tabulátorem mrknout. Oni možná jezdí jen speedruny, ale tam většinou jde o odměny tipu tablet apod. za dojití.

Asi tak do 8-9k se vyplatí hrát ty open world instance. Je tam dost expů i equipu.

Hele ale jak zapnu vyšší obtížnost? Je to takový zmatený. Když dávám na tu “squad” instance pro 3, na globusu kliknu, dam solo, a nalevo můžu vybrat obtížnost. Ale u “group finder” to neni, je tam jen “join”. U “Group” což jsou ty 5man, tam není žádná volba vůbec. Můžu jít solo –jen čudlík join, nebo “group finder” taky jen join.

Já si ty solo mapy prošel, ale opakovaně je nechodim, chodim ty 3 man squad,mě to baví víc chodit v partě dungeony, než solovat questy.
PvP nekomentuju,třeba to bude lepší později,jsem noob

Říjen 26, 2015, 09:50:16 dopoledne
Odpověď #35
  • Boiians Leader
  • Legenda

Nevím, asi tě to hází k lidem, co mají málo prestige a tebe to pak neohodnotí. Je možné, že na tvé úrovni hraje málo lidí a pak to musí takto dávat dohromady, těžko říct. Ono jsou tam po určitých levelech vždycky nové mapy od určité PP, tak tam by se ti to nemělo stát.

Listopad 12, 2015, 12:48:10 odpoledne
Odpověď #36
  • Boiians člen
  • Legenda

Furt to hraju, ikdyž mi odešel disk a přišel jsem o všechny hry,což je na 3mb/s internet katastrofa, tak to byla hned 3tí hra po hearthstone co jsem zase stáhnul.

Mě je jasný že to někdo odsoudí jako koridorovku,grindovačku a bůhví co,ale tohle je fakt naprosto AAA onlinovka  a takový nevycházej každej měsíc.
13 class,pokud jste ten altoidní typ tak ke každé další se dostanete za týden-dva přičemž tu stávající nestihnete namaxovat a staty vám zůstávají z postavy na psotavu,dokonce když nějakou postavu namaxujete tak dostanete pasivku té classy ketrou můžete používat s ostatníma classama

Chodit se daj “squad” dungy pro 3lidi který nepotřebujou tank/healer/dps trojici, takže to ocejpá a žádný fronty, dungy jsou na cca 20min přičemž 15minut z toho strávíte na bossfightech.

Zkuste si to,je to zadarmo a stojí to za to

Listopad 12, 2015, 01:11:59 odpoledne
Odpověď #37
  • Boiians Leader
  • Legenda

Kolik máš pp?

Send from phone

Listopad 12, 2015, 01:42:56 odpoledne
Odpověď #38
  • Boiians člen
  • Legenda

5,5k..A to mám nahráno jak ty, přes 60hodin :)

Listopad 12, 2015, 02:35:15 odpoledne
Odpověď #39
  • Boiians člen
  • Veterán

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dWYi5U8kBJw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=dWYi5U8kBJw</a>

Listopad 12, 2015, 03:01:21 odpoledne
Odpověď #40
  • Boiians Leader
  • Legenda

5,5k..A to mám nahráno jak ty, přes 60hodin :)
Já to jel s bonusem zaplym

Send from phone

Listopad 12, 2015, 09:09:24 odpoledne
Odpověď #41
  • Boiians člen
  • Veterán

tohle je fakt naprosto AAA onlinovka  a takový nevycházej každej měsíc.

Tohle je AAA onlinovka?, který nevycházej každej měsíc?  FCPLM

Tak teď vyšla tahle AAA teda, Dragomon Hunter
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ef_mwqjq6cE" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=ef_mwqjq6cE</a>

Pikachu monster hunter :D Lídí jak sraček tam je, sem pomalu jinde neviděl takovou koncentraci lidí na jednom malým místě

To je všechno stejný tyhle hry jako Dragon nest, C9, Vindictus atp., s tím rozdílem, že u těhle ostatních her si můžeš na začátku zvolit classu a nemusíš kvuli tomu grindovat jak kkt. To mělo vycházet všechno v obráceným pořadí,ty hry. Před pěti lety tyhle action combat arenovky, pak až Tera, Blade and Soul, Black desert. Za chvíli vyjde Black desert a pak až teprve Blade and Soul, který dělaj 2x tak dlouho aspoń.  'vom' A KUF2, to vyjde taky tak po 7 letech, v Evropě tak 2017, lidi si to párkrát zahrajou a půjdou do řiti. To mi radši mohli dát ty míče za vývoj, ušetřit si čas, a řek bych jim rovnou, že to bude stát za hovno :D

Teď zas hraju GW2 a Fallen Earth, a ty mohli vyjít v klidu až po těhle. To jsou podle mě celkem nedoceněný AAA mmo.

V GW2 je dobrý, že je tam všude dost lidí na coop, a ty eventy. FE mě baví mnohem víc, ale zas si tam přijdu celkem sám. Tedy na začátku.

Právě by stačilo, kdyby nevycházely každej měsíc tyhle únavně repetitivní combat arénovky, a bylo pár komplexních her s velkou komunitou. Dřív byl v mmo nudnej boj a všechno ostatní tak nějak šlo. Dneska je to přesně naopak. Akční boj, kterej je v konečným důsledku stejně nudnej a zbytek hry je většinou ještě víc na hovno než za mlada :D

Srpen 13, 2019, 10:22:51 odpoledne
Odpověď #42
  • Boiians člen
  • Legenda

Tak na mě v podcastu Massively vyskočilo tohle mmo, o kterém jsem nikdy předtím neslyšel.
Dal jsem si prologue a ten mě pobavil, byl svižnej a hned mě v něm zabili a pohodili na hromadu mrtvol :)
Myslel jsem, že mě bude vadit mix fantasy a scifi, ale so far se mi to vlastně dost líbí.
Nicméně, po odehraných dvaceti minutách těžko soudit co bude dát. Minimálně mě to ale celých prvních 20 minut bavilo :)

Srpen 14, 2019, 09:56:19 dopoledne
Odpověď #43
  • Boiians člen
  • Veterán

ja som to hral ked to vyslo - graficky to je celkom ok, stylovo to je skor take akcne rpg MMO, velke vybuchy, vsetko blika a svieti, same comba a pod - trochu nieco ako BDO, len mi prislo ze tam toho nebolo az tak vela co robit, ale tak uz je to par rokov co to je vonku tak pravdepodobne tam co-to pridali

ak sa vam pracia hry kde sa skoro ako demigod a sekate tony nepriatelov mega super uber skillmi tak potom odporucam vyskusat

Srpen 14, 2019, 10:02:47 dopoledne
Odpověď #44
  • Boiians Leader
  • Legenda

Ve své době to bylo dobré, ale NEUVĚŘITELNÝ grind v pozdější fázi.

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS