Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Sheepa: Asi tak, já svých peněz za F76 vůbec nelituji.
    Prosinec 09, 2019, 02:09:45 odpoledne
  • Gandalf: ja nevim jako no ja jsem si fallout 76 asi mesic docela uzival. za ty penize pohoda
    Prosinec 02, 2019, 08:34:36 odpoledne
  • M.C/Sugest: Jo, taky mě to pobavilo :)
    Listopad 29, 2019, 03:49:08 odpoledne
  • Muminnek: Fallout 76 – It’s 19.99 but don’t buy it :)
    Listopad 29, 2019, 11:11:49 dopoledne
  • M.C/Sugest: Black Friday mmo slevy : [odkaz]
    Listopad 27, 2019, 05:51:12 odpoledne
  • Modesty: Nevi někdo jak je hrateklnej ten EA Dark and Light ?
    Listopad 25, 2019, 04:39:12 odpoledne
  • Wonsi: Co vím, tak by mělo být zapnuté celou dobu, takže i u hraní. Ale nezjišťoval jsem, prostě to zapnu a hraju.
    Listopad 25, 2019, 04:35:23 odpoledne
  • Gowenna: niekde som cital, ze vpn treba len pri napojeni, pocas samotneho hrania nie, je to pravda?
    Listopad 25, 2019, 01:28:25 odpoledne
  • Wonsi: jj používám Exitlag. :)
    Listopad 25, 2019, 12:44:38 odpoledne
  • Gowenna: treba:)
    Listopad 25, 2019, 11:14:24 dopoledne
  • Gowenna: treba na ten lost ark vpn?
    Listopad 25, 2019, 08:46:29 dopoledne
  • Wonsi: Thantica - no asi si ještě počkáš, ale zase chápu. Já si to chci odzkoušet, ať vím, zda to pak hrát. Každopádně za mě zatím super!!
    Listopad 24, 2019, 02:58:25 odpoledne
  • Thantica: Zdar. Uvažoval jsem o tom RU Lost Arku, ale pořád doufám, že to vyjde i pro west a chtěl bych si ponechat ten pocit novoty do releasu... Takže zatím ne, ale do budoucna uvidím. Dost se na to těším.
    Listopad 24, 2019, 11:20:25 dopoledne
  • Wonsi: Zdar, nezkoušíte někdo ten Lost Ark online na RU OBT serveru ? Musím říct, že je to fakt super!
    Listopad 23, 2019, 12:39:47 odpoledne
  • Modesty: Ja si tu VR snad koupim ty vole
    Listopad 22, 2019, 10:06:55 dopoledne
  • Modesty: Nikdy bych nevěřil že to ještě někdy vyjde
    Listopad 22, 2019, 10:02:43 dopoledne
  • Modesty: Ty vole ten novej Half Life vypada masakrálně
    Listopad 22, 2019, 10:01:43 dopoledne
  • Gandalf: ja dohral story v rdr2 uz davno na xboxu, takye ted na pc veryzi hraji v podstate jen ten online mod,kde uz mam skoro level 90
    Listopad 21, 2019, 10:24:07 dopoledne
  • Modesty: Skoncila mi sezona a tedka budu mit zase cas to davat...premyslim  v cem se vosirat? ESO, SotA, WoW nebo Vanguard emulator:DD V cem se vosirate? Asi nema cenu kuli tomu delat vlakno-...
    Listopad 10, 2019, 09:53:04 dopoledne
  • sithard: taky jsem decriptoval na prvni dobrou :D jinak ta grafika je fakt nadherna, jen me mrzi ze online verze nema i solo/friend session jako gta 5
    Listopad 07, 2019, 06:52:58 odpoledne

* Kalendář

Prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:Divinity - Original Sin od Amaunet Phoenix
[Prosinec 05, 2019, 03:51:37 odpoledne]

Re:Divinity - Original Sin od huhla
[Prosinec 05, 2019, 09:17:05 dopoledne]

Re:Divinity - Original Sin od Stirius
[Prosinec 04, 2019, 11:56:00 odpoledne]

Re:Divinity - Original Sin od Modesty
[Prosinec 04, 2019, 12:46:12 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od rodier
[Prosinec 03, 2019, 07:10:53 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od Gowenna
[Prosinec 01, 2019, 07:25:04 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 28, 2019, 09:45:23 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od Stirius
[Listopad 28, 2019, 03:46:14 odpoledne]

Re:Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 28, 2019, 10:57:22 dopoledne]

Re:Wild Terra Online od Gowenna
[Listopad 28, 2019, 10:37:51 dopoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od Stirius
[Listopad 28, 2019, 12:27:35 dopoledne]

Re:Wild Terra Online od Stirius
[Listopad 28, 2019, 12:26:04 dopoledne]

Wild Terra Online od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 06:30:55 odpoledne]

Outlaws of the Old West od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 06:14:01 odpoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od M.C/Sugest
[Listopad 27, 2019, 05:51:07 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 45
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 2
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 503
  • stats Celkem příspěvků: 56 421
  • stats Celkem témat: 2 423
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: World of Warcraft: Warlords of Draenor  (Přečteno 10998 krát)

plus minus reset
Duben 08, 2014, 10:33:19 dopoledne
Odpověď #15
  • Boiians člen
  • Veterán
  • Pohlaví: Mužské
  • Hra: War Thunder, Blizzard, DayZ
  • Nick: guuk, guuker

Nevím jak to funguje aktuálně ale chybí mi v té hře něco na způsob Castle Siege nebo prostě nějaký dobývání, který by znatelně ovlivňovalo držitele (clan), samozřejmě mimo arénky. A znatelně myslím opravdu nějak aby každej clan chtěl mít takovou věc.

To jo, ono by to teoreticky pak mohlo vzejit z toho garrisonu. Ale špatný by to nebylo. Hodit tam nějakou lepší fyziku aby bylo vidět jak se hroutí hradby atd.

Mě osobně by se líbili ve hře dvě věci a to kolize mezi postavama do pvp  (to znamená že uprostřed stormwindu by to bylo vypnuté aby se tam dalo hýbat ale do pvp bych to zavedl) a ragdoll fyziku  :-D
steam: guuk
battlenet: guuk#2201

Duben 08, 2014, 11:43:04 dopoledne
Odpověď #16
  • Boiians člen
  • Válečník

ragdoll teda nevím.. kolize by nemusela být špatná. Ale jak říkám, jako u každé novější MMO mě tam vadí jak je to víc a víc směřování pro solo hráče.

Srpen 20, 2014, 02:07:19 odpoledne
Odpověď #17
  • Boiians člen
  • Veterán

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TLzhlsEFcVQ" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=TLzhlsEFcVQ</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iS6wRktWyoI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=iS6wRktWyoI</a>

No předpokládám že to už každej viděl ale i tak to sem hodím  :-D

Jinak kdo toho jde ? já už mam předplacíno a rozhodně do toho jdu. Změny se mi ohromně líbí.

Srpen 20, 2014, 03:14:32 odpoledne
Odpověď #18
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Nick: Sveterka

vcera probehla s vedoucim WoW takova konverzace jestli by mohl vznikout WoW2 a on rikal ze se nicemu nebrani. otazka na vas myslite ze by to znicilo WoW jako takove? ze by dojnou kravu blizardu znicili a riskovali by ze WoW2 bude jeste vic casual nez je ted jednicka?

Srpen 20, 2014, 03:54:19 odpoledne
Odpověď #19
  • Boiians člen
  • Veterán

vcera probehla s vedoucim WoW takova konverzace jestli by mohl vznikout WoW2 a on rikal ze se nicemu nebrani. otazka na vas myslite ze by to znicilo WoW jako takove? ze by dojnou kravu blizardu znicili a riskovali by ze WoW2 bude jeste vic casual nez je ted jednicka?

osobně si myslím že "WoW2" nikdy nevznikne. O WoW1 se budou stále starat, pořád patchovat, pořád vydávat datadisky dokud to budou lidi hrát a dokud jim to lidi zaplatí. Loru a námětu na datadisky je ještě habaděj takže bych v tom problém neviděl. Dokonce jsem dneska někde četl nějakej rozhovor že blizzard si je téměř jistý, že v dalším datadisku budou buď nové rasy nebo classy.
Až to bude hrát hodně málo lidí tak přejdou na f2p a zase nasbíraj lidi. WoW tu bude ještě hodně dlouho.
Dokonce prý i projekt Titan, který měl být další mmorpg od blizzardu se prý přeorientoval na nějakou střílečku a nakonec z toho teda mmorpg nebude. Což jenom potvrzuje co jsem psal na začátku.

Srpen 20, 2014, 04:39:23 odpoledne
Odpověď #20
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Nick: Babun, McMagic

WoW2 jen tak nebude:
1. by nedosáhlo už takového úspěchu jako WoW1.
2. by to blizzardu jen uškodilo.

Když už tak úplně jinou MMO, ale blizzard už nemá dech na to udělat MMO hru pro dnešní rozmazlenou mládež - respektive nikdo - vývojáři lidi už tak rozmlsaly, že je skoro nemožné udělat něco co by změnilo online svět jako kdysi dávno WoW.
Pokud by WoW skončilo - tak lidi budou skákat z jedné MMO na druhou a u ani jedné nebudou spokojeni.
Podle mě je už MMO žánr mrtvej (dosáhlo maxima) tak jak ho definovalo WoW (rozuměj vzdalo vše nej a spojilo do hratelného celku).
Chce to něco nového, ale co? To budeme vědět až s tím někdo přijde a nebude se držet zaběhnutého layoutu.

Srpen 20, 2014, 05:30:59 odpoledne
Odpověď #21
  • Boiians člen
  • Legenda

WoW2 jen tak nebude:
1. by nedosáhlo už takového úspěchu jako WoW1.
2. by to blizzardu jen uškodilo.

Když už tak úplně jinou MMO, ale blizzard už nemá dech na to udělat MMO hru pro dnešní rozmazlenou mládež - respektive nikdo - vývojáři lidi už tak rozmlsaly, že je skoro nemožné udělat něco co by změnilo online svět jako kdysi dávno WoW.
Pokud by WoW skončilo - tak lidi budou skákat z jedné MMO na druhou a u ani jedné nebudou spokojeni.
Podle mě je už MMO žánr mrtvej (dosáhlo maxima) tak jak ho definovalo WoW (rozuměj vzdalo vše nej a spojilo do hratelného celku).
Chce to něco nového, ale co? To budeme vědět až s tím někdo přijde a nebude se držet zaběhnutého layoutu.

porad maji project titan (ano vim 2* rebootovanej:D) a prichazi oculus rift a kdyz se vyjebou na ty zasrane konzole tak to nedopadne jako D3 :-)

Srpen 21, 2014, 07:56:24 dopoledne
Odpověď #22
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Guild Wars 2
  • Nick: Ghrazdul

Kdyby někdo sháněl guildu, tak napište. Berem zatím každou classu. Raidujem primárně o víkendu. Teď před datadiskem už ale neraidujem.

Srpen 21, 2014, 08:54:14 dopoledne
Odpověď #23
  • Boiians člen
  • Veterán

Nápodobně u nás, taky furt nabíráme i když jsme spíš guilda lidí co se znají osobně a hrajou si tak nějak ve svém kruhu ale není problém s kýmkoliv kdo je v pohodě. Vyjimečný jsme hlavně tím že nejsme na už tak profláklým serveru Drakthul ale na Dragonmawu :)

for the horde !

Srpen 21, 2014, 09:02:05 dopoledne
Odpověď #24
  • Boiians člen
  • Legenda

Ja planuju do datadisku jit. Nevim kdy koupim preorder, ale urcite koupim, uz jen kvuli tomu 90lvl boostu. Jeste musim popremyslet na jakou postavu to vyuziju. Nicmene jsem na serveru Burning Blade a mam tam aktualne dve 90tky, Priesta a Monka u aliku.

Srpen 21, 2014, 09:02:37 dopoledne
Odpověď #25
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Guild Wars 2
  • Nick: Ghrazdul

Nápodobně u nás, taky furt nabíráme i když jsme spíš guilda lidí co se znají osobně a hrajou si tak nějak ve svém kruhu ale není problém s kýmkoliv kdo je v pohodě. Vyjimečný jsme hlavně tím že nejsme na už tak profláklým serveru Drakthul ale na Dragonmawu :)

for the horde !

Tak ono na serveru ani nezáleží.

Srpen 21, 2014, 09:20:45 dopoledne
Odpověď #26
  • Boiians člen
  • Veterán

Tak ono na serveru ani nezáleží.

Už moc ne ale myslím si nemůžeš být v guildě která je na jiném serveru. Já jsem hlavně na Dragonmawu z toho důvodu že tam hraju odjakživa, je to medium server takže se tam dobře expí a nemam moc rád čecháčky jako takový a těch je Drakthul plnej. Občas se fakt chováme jak blbci v těch hrách a docela mě to mrzí že podle toho ten server má taky takovou pověst. Nedávno v raidu finderu nám to našlo asi 5 lidi z drakthulu a to bylo peklo co to bylo za lidi. Dopadlo to tak že se všechny kickli protože tam schválně dělali vše proto abychom wipovali a samozřejmě pak nadávali česky a nezmohli se na jedinou kloudnou anglickou větu. Kickli se, pak vznikla debata jak je Drakthul snad nejhorší server vůbec plnej malejch děcek a šlo se dál. Já sem ani nepípnul. Samozřejmě to mohla být vyjimka ale s takovýma názorama se potýkám docela často. Nevím jestli tomu Drakthulu kazí pověst jenom češi. Kdo tam ještě hodně hraje ? Rusové tam jsou taky ?

Srpen 21, 2014, 09:22:27 dopoledne
Odpověď #27
  • Boiians člen
  • Veterán

Ja planuju do datadisku jit. Nevim kdy koupim preorder, ale urcite koupim, uz jen kvuli tomu 90lvl boostu. Jeste musim popremyslet na jakou postavu to vyuziju. Nicmene jsem na serveru Burning Blade a mam tam aktualne dve 90tky, Priesta a Monka u aliku.

Já už ho mam koupenej a boost jsem využil na locka. A je mi to na prd protože ho stejně vůbec nehraju a z 99% času jsem stejně na Death Knightovi. Strašnej žrout času hrát víc jak jednu postavu :-D

Srpen 21, 2014, 10:06:29 dopoledne
Odpověď #28
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: League of Legends

blizzu dochází dech jo ? :) D3 úspěch jak prase, 15 milionu prodanejch (asitak 15 miliard Kč bez datadisku takže možná taky dvojnásobek) heartsone 10milionu lidí, finance netušim ale úspěch jak prase, 4 datadsiky do wow si každej koupilo k 10 milionum lidí a ještě zaplatilo nějakej ten poplatek  a tady to vypadá jako by byli na pokraji bankrotu :)

nemyslim si že by blizz plánoval zavřít krám a v podstatě na vrcholu propouštět stovky/tisíce developerů,podle mě na wow 2 dělaj a čekal bych ho tak 2020

Srpen 21, 2014, 10:24:54 dopoledne
Odpověď #29
  • Boiians člen
  • Legenda

blizzu dochází dech jo ? :) D3 úspěch jak prase, 15 milionu prodanejch (asitak 15 miliard Kč bez datadisku takže možná taky dvojnásobek) heartsone 10milionu lidí, finance netušim ale úspěch jak prase, 4 datadsiky do wow si každej koupilo k 10 milionum lidí a ještě zaplatilo nějakej ten poplatek  a tady to vypadá jako by byli na pokraji bankrotu :)

nemyslim si že by blizz plánoval zavřít krám a v podstatě na vrcholu propouštět stovky/tisíce developerů,podle mě na wow 2 dělaj a čekal bych ho tak 2020

a Podívej kolik lidi hraje D3 teď kdyby lidi věděli jak dopadne tak maji a půlku menší prodeje nemůžeš popřít ze to byla vyjebavka s hráči a od startu věděli že to půjde na konzole.... A wowko si koupi 10M hráčů ale dalsi měsíc to spadne na 5-6 zase. A ano dochází mu dech řekni mi jedine nebe lore co mají já ti to řeknu presne ZADNE....

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS