Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Mag1cWalker: ahoy, Nenasel by jse tu nekde friend key pro Dota underlords?
    Červen 20, 2019, 04:20:42 odpoledne
  • Gandalf: sakra a ja uz si to koupil :)
    Červen 19, 2019, 08:40:42 odpoledne
  • Modesty: Sorry spletl jsem si to s Destiny 2 :DD
    Červen 19, 2019, 05:32:11 odpoledne
  • Modesty: Gande mam a za me pecka
    Červen 19, 2019, 05:31:31 odpoledne
  • Gandalf: premejslim o koupi division 2. hral jste to nekdo? jednicka me trochu bavila ale nic moc...
    Červen 19, 2019, 05:14:51 odpoledne
  • Zikk: To asi jo, ale tak kdyby někdo věděl o něčem must have. Já tam dost her co jsou Nintendo exclusive ani neznám :) Ještě teda počítám s Fortnite, Smite a Paladins. Tak to snad chvíli vydrží
    Červen 18, 2019, 05:51:59 dopoledne
  • Stirius: Tos řekl všechno, co ti musí na nějakou dobu vydržet ne? :)
    Červen 18, 2019, 01:14:20 dopoledne
  • Zikk: Čus, kupuju Nintendo Switch, protože PSko už mě tolik nebaví a chci mít handheld. Nějaké tipy na hry kromě Zeldy, Maria, Skyrimu, Diabla 3 a Witchera 3?
    Červen 17, 2019, 06:03:52 dopoledne
  • rodier: Docela pekna survivve parba pro 1 hrace  [odkaz]
    Červen 14, 2019, 05:38:15 odpoledne
  • Stirius: Haha, dobré video. To může být hodně good, těším se. Snad bude čas
    Červen 07, 2019, 11:42:51 dopoledne
  • Amaunet Phoenix: Studio Larian (nová Divinity ) se ujalo tvorby Baldurs Gate 3 [odkaz]
    Červen 06, 2019, 11:14:08 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: Taky nejde o hry na 1-2 hod denně :D Na to Overwatch, dota, battlefield :D Tyhle hry jsou na 4 hod denně minimálně :D Ale to snad platí i o leckterém singl RPG ;)
    Červen 05, 2019, 01:19:48 odpoledne
  • Gowenna: s dobrou partou by sa to dalo podla mna, solo to bude strasny grind - ale vidim to podobne ako LiF, Atlas - ludia proste na to uz nemaju tolko casu a ked mas denne 1-2 hod nechce sa ti to travit behanim z bodu A do bodu B kde na konci hrania si blizsie k cielu o 0.1%
    Červen 05, 2019, 10:04:16 dopoledne
  • Stirius: No, moc od toho nečekám, naskriptované ukázky ze hry a bude to hodně práce za málo zábavy si myslím :)
    Červen 04, 2019, 05:32:09 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: jj, čekám co z toho vypadne a jakou nasadí cenu :D
    Květen 30, 2019, 07:54:00 odpoledne
  • M.C/Sugest: To vypadá hustě :)
    Květen 30, 2019, 02:01:28 odpoledne
  • Gowenna: toto vyzera celkom zaujimavo [odkaz]
    Květen 30, 2019, 09:21:51 dopoledne
  • Modesty: Me ten trailer moc neuchvatil doufam ze to neposerou
    Květen 26, 2019, 09:15:16 dopoledne
  • Gowenna: dik, skusim dat zahrat prckom
    Květen 24, 2019, 04:15:58 odpoledne
  • Duratec92: Hopsacka RIME na Epic Storu ke clainnuti zdarma!
    Květen 24, 2019, 12:46:39 odpoledne

* Kalendář

Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Holidays
Summer Solstice

* Poslední příspěvky

Re:Pokec jen tak o všem od M.C/Sugest
[Červen 20, 2019, 08:08:34 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Mag1cWalker
[Červen 20, 2019, 05:33:52 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Stirius
[Červen 19, 2019, 06:38:36 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Modesty
[Červen 19, 2019, 05:40:17 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Stirius
[Červen 19, 2019, 11:37:34 dopoledne]

Re:War Thunder tanky - videa od Stirius
[Červen 18, 2019, 06:23:03 odpoledne]

Re:War Thunder tanky - videa od M.C/Sugest
[Červen 18, 2019, 09:08:45 dopoledne]

Re:Sranda, legrace a vše zábavné od Stirius
[Červen 17, 2019, 02:05:43 odpoledne]

Re:Steam Link - Games od M.C/Sugest
[Červen 10, 2019, 11:10:29 odpoledne]

[Červen 10, 2019, 09:44:27 odpoledne]

Hell let loose - nova WW2 FPS rezba - realisticka, 50:50 od rodier
[Červen 08, 2019, 02:55:50 odpoledne]

Re:Steam Link - Games od Amaunet Phoenix
[Červen 03, 2019, 11:27:56 dopoledne]

[Červen 03, 2019, 09:35:15 dopoledne]

Re:Funcom - Dune od rodier
[Červen 02, 2019, 05:07:03 odpoledne]

FUNcom rise again! od rodier
[Červen 02, 2019, 01:57:09 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 27
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 0

Nesou žádní uživatelé online.

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 479
  • stats Celkem příspěvků: 55 920
  • stats Celkem témat: 2 399
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: Space Engineers  (Přečteno 13655 krát)

plus minus reset
Červenec 11, 2014, 12:02:54 odpoledne
Odpověď #30
  • Boiians člen
  • Veterán
  • Pohlaví: Mužské

tak další čtvrtek a další novinky největší je že
předělaly / přidaly kola s řízenim (jen online ) misto motoru a kola se nasadí celé zavěšení kola i s tlumičema vše se dá nastavit  a v kabině pribylo nastavení zda ovladat kola nebo trysky.
Muj první pokus skoncil tak že sem se rozjel a jeden hrbol me odlepil od zeme tak prudce že sem prekonal gravitaci zakladny a odletel do vesmiru jelikoz sem nemel pridavne trysky tak sem byl v riti :))
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Y5Sm_Y0UWo0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Y5Sm_Y0UWo0</a>

Červenec 19, 2014, 12:38:34 odpoledne
Odpověď #31
  • Boiians člen
  • Učeň

Tady par obrazku z SE co jsem hral s kamosema z CSF. Porad nikdo nema chut neco podobného si zabudovat?

Srpen 19, 2014, 06:37:13 odpoledne
Odpověď #32
  • Boiians člen
  • Učeň

LFG
Ahoj,
Hledám PvP piloty pro raid na EU  Space Engineers servery.
Udělat tam dětem a ukecanejm panům EVE 0 sec.
Většinou jsou všichni schovaní a mají zapnutu jen automatickou obranu. Solo je to trochu nedatelný protože jaksi podruhe to samé místo jen tak nenajdeš.
Co lze očekávat: kicky, bany PvP with lamas + FuN

sem nasel nejake mapy na kterých by se dalo natrénovat:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=221386766
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=298529187
a na pistole:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=284635534

Březen 26, 2015, 12:50:02 odpoledne
Odpověď #33
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: League of Legends

Jsem to stáhnul z piratebay,nějakou stařší verzi…a koupim si to za plnou cenu a ani nebudu hledat žádnou slevu protože to je totálně úžasná hra. Já to někdy loni zkoušel na notebook a moc mi to nefungovalo, pak jsem na to nějak pozapoměl. Kdyby tonebylo přes debilní steam kterej nesnášim, tak jsemsi to asi koupil dřív. Creative jsem ani nezapnul,ale ten survival nemá chybu.

Early access, snad dokonce alfa,ale perfektně hratelná hra, troche podobná Minecraftu. Objevíte se na plošině (v Rescue lodi,je tam víc startovních možností) a nemáte nic.

Ve hře je několik druhů rudy,neřekl bych že vzácnější a méňě vzácné,ale liší se hlavně v tom jak dlouho se rafinuje v rafinérii. Rychlost rafinování jde nastavit při vyváření světa,ale je to core mechanika okolo který se točí hodně věcí a hrát to na cokoli jiného něž „realistic“ je cheat :)

Zezačátku člověk skáče ve skafandru jetpackem z asteroidu na asteroid a hledá rudu,tu nakope zbíječkou do ultra malýho inentáře ze kterýho navíc půlku sebere ta zbíječka, popisuje si na GPS která ruda je na jakym asterid, priorita je uranium, palivo do reaktoru,protože bez energie se brzo udusíte. Ale hned jak začnete koumat že byste si postavili nějakou loď na těžžbu,zjistíte že rudy jsou potřeba všechny. Vesmír je procedurálně vytvářenej,není nekonečnej,ale přeletění z jedný části na druhou by maximální rychlostí ve hře trvalo 522 let,reálného času. Takže všechny asteroidy nevytěžíte,pokud si nevyberete volbu světa somezenými asteroidy,což jepodle mě škoda.
Začátek je tak trochu opruz,ale stejně stojí za to si to rozjet od 0 např v „Lone Survivor“ a ne zvolit „easy start“ kde začínáte pomalu se všim včetně záložního solárního panelu s baterkama.

Ale jak dá člověk do kupy první loďku s vrákem,ketrej uveze 3750 l, je všechno v pohodě a začne řádná zábava. Správnej engineer je línej dvě minuty přehazovat ručně z vrtáku do rafinérie, takže stráví 7 hodin sofitikovaným systémem trubek dopravníků a konektorů, na což potřebuje 10x tolik železa než zrovna leží v rafinérce,ale protože je línej lítat 5x tam a zpátky s 3750 l rudy, je potřeba nainstalovat nějakej cargo container rovnou na loď a možná radši dva, a ikdyž už je to místo tak to jednim vrtákem zase bude vrtat pomalu,tak radši dva vrtáky, jenže ze dvou vrtáků ve vesmíru přehazovat rudu do carga je línej takže další soustava trubek a conveyorů, a kurva ono to do druhýho carga tu rudu nedopravuje,aha tady to mám obráceně. A když slavnostně vyletí a trysky mu při brždění neustřelí přední polovinu lodi,protože zapoměl že trysky tryskají a postavil jim do cesty rantl, a loď se neroztočí protože gyrsokop snad nebude pro jeden výlet potřeba,tak to zas lítá pomalu,nebo se to nevejde do díry kterou to vykope atd. Ta hra je přesně podle hesla – Engineer rád řeší problémy. Když žádné nejsou,nějaké si vytvoří.

Za mě tak 9 z 10ti. Ale dělám engineera a moje jméno cestovalo na flashce s Curiosity na Mars tak jsem poměrně zaujatej a pro každýho to nebude.

Březen 26, 2015, 01:45:05 odpoledne
Odpověď #34
  • Boiians člen
  • Veterán

jen je skoda ze to vypada na malickej utlum vývoje  a soustredeni se  vice na medival inzenýr.
plus vyvoj  zvlastnim smerem  treba oxygen  me nejak neoslovil  zvlaste kdyz funguje system mam zavreno  nekdo prijde otevre dvere  nezavre on ve skafandru je v pohode ja chcipnu :))
Jinak po prvotnim nadseni a je to fakt uzasna hra  chybi neco proč to hrat  dal  napč jeden velkej spolecnej server
misto meteoritu by treba napadaly lode  a byly spec materialy jen z lodi  aby byl duvosd je lovit . No maj co vymejslet
Jinak pochval za nedavne displeje na kterych uz je napsanej text nebo bitmapa videt :)))

Březen 26, 2015, 03:01:31 odpoledne
Odpověď #35
  • Boiians člen
  • Legenda

Mě se líbí jakej je to ultra-sandbox. Je to pár let co všicni brečeli že nejsou žádný sandboxy, ve vesmíru bylo akorát EvE, což býval Král všech sanboxů s velkým K, ale dneska už je to jinak. Vůbec to neporovnávám s monstrozitou jakou je EvE, ale tohle je v alfě a už teď je to větší sanbox než celý EvE.

Postavim si tam co chci. Určitě se teď řeší problémy s výkonem atd, ale informační technologie rostou exponenciálně,jeden nekonečnej vesmír pro všechny hráče a bude z toho naprosto nepřekonatelná MMO. Představ si že bys to hrál ne s kámošem ale v 5 000 člený alianci,jako se hraje EvE. Že byste postavili 1000 lodí a vydali se rozbít sousední alianci. 

Jaký to jsou v EvE euforický stavy ve velkejch 100+ vs 100+ bitkách,ani to nemusí jít do tisíců,tady by to byl naprostej masakr.

Duben 07, 2015, 03:05:18 odpoledne
Odpověď #36
  • Boiians člen
  • Legenda

Mě to pořád baví a hraju to až nezdravě moc :) Rozehrál jsem to znova a po pár dnech tam šmudlám pár rafinérek a 2 malý loďky,takže do Battlestar Galactica to má daleko a dělat co je, ale uznávám že na tom musej zamakat.

Taky jsem přehodnotil svoji větu že „cokoli nastavený na jinak než realistic je cheat“. Cheat to je, ale běhat tam se 400l inventory je víc otravný než cokoli jinýho a 80% herního času strávíte běháním od storage k <vlož cokoli>. A to I presto že si maximálně pomáhám s conveyorama, welding loďkou atd. Je takový mizerný že když člověk to cargo v settings zvedne na x10 tak to zvedne cargo u skoro všeho, takže např Drill má 37500 l carga a nepotřebuje žádnej kontejner, což je takový nerealistický, ale srát na to, lepší než běhat s každym plechem jak ucho.

Oxygen mám vypnutej, ale trochu to poladím a zapnu ho. Asteroidy mám vypnutý. Jako to že to jednou za x minut zapípá a náhodnej asteroid mi náhodně něco zničí, nejlépe generator kyslíku a já nestihnu sehnat ani třetinu z miliardy matroše kterej je potřeba a můžu si to rozehrát znova…je přesně to co na hrách nesnášim :) ok, u roguelike to chápu ale tohle není roguelike.

Obě dvě ty survival mechaniky obzváště zezačátku rozhodně nejsou zábavný. Nadruhou stranu jsou cool pozdějí když máte v hangáru vzduch a na střeše guny co ty asteroid střílí s laserovejma zaměřovačema, vypadá to dobře.

Shrnu ten “survival” prvek – najdi uran, najdi ice,najdi magnesium, postav gun, doplnuj suroviny a je po survivalu. PvE tam neni a PvP by bylo absolutně top kdyby tam byl “mmo like” server, ne “FPS like” pro 20 lidí nebokolik.

Stačil by item “Artifical Wormhole” kterou postavim a když do ní vletim, matchmaking mě vyhodí ve světě někoho jinýho,kdy postavil stejnej typ wormohly jako já a nějaký body/suroviny a o zábavu je postaráno.
Ikdyž to zní jako žeto kritizuju, všechno ostatní na tý hře je super,dlouho mě takhle nic nebavilo

Duben 07, 2015, 04:04:26 odpoledne
Odpověď #37
  • Boiians člen
  • Veterán

jeden cas bylo docela zabavny  chytat lode odminovat privezt a rozrezat  lepsi jak tezit  ted co maj gany je to asi  tezsi  nejak semi to naposledy nedarilo ale to me stejne zajimalo jak udelat vykonnej tunelovej vrtak :))

Duben 07, 2015, 11:08:39 odpoledne
Odpověď #38
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Tanky, Strilecky, a obcas nejake to (mmo)RPG
  • Nick: rodier

porad o tom premejslim ale bojim se ze me to bude nudit ze je to do zacatku az moc slozity ;D az moc veci tam..
Odeslano z pomale plecky v zatuchlem kumbale.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

"Můj život sice nestojí za nic, ale aspoň můžu srát lidi kolem sebe"

Duben 08, 2015, 08:20:48 dopoledne
Odpověď #39
  • Boiians člen
  • Legenda

jeden cas bylo docela zabavny  chytat lode odminovat privezt a rozrezat  lepsi jak tezit  ted co maj gany je to asi  tezsi  nejak semi to naposledy nedarilo ale to me stejne zajimalo jak udelat vykonnej tunelovej vrtak :))

já jsem takovej těžební typ,nějakej můj prapředek musel být horník :) jsem zatim ty lodě nezkoušel,akorát jednou ve skafandru když jsem nevěděl co to je a sundali mě :)

porad o tom premejslim ale bojim se ze me to bude nudit ze je to do zacatku az moc slozity ;D az moc veci tam..
zkus to stáhnout z piratebay,bude tam o x patchů staší verze ale normálně hratelná..chápu že na to máš jako člověk co pracuje v prodeji her alergii, ale tak maj sakra vydávat trialy :)

Duben 08, 2015, 10:20:42 dopoledne
Odpověď #40
  • Boiians člen
  • Veterán

no myslim ze te to chyti na tak tejden a pak se na to bude prasit  pro me tomu chybí duvod proč to hrát 
proč stavet mega veci kdyz z dalsim update to zase muze bejt jinak
ovladani pootoveni bloku je obcas sileny
ale v sposute veci  je to podobne robocraftu ale tam byl motiv to stavet na ty pvp souboje

ja to mam nelituju  ted premejslime s mytim zda si neudelame server
jinak  kdyz se hralo na spolecnem serveru a neco se podelalo coz neni problem  rozklepe se masina a znici pul stanice  ani nevis proc . tak to byl opruz to vracet zpet
pridat do toho neco co te bude motivovat to hrad dal nez jen poznat jak to funguje  by bylo super.

Květen 15, 2015, 12:06:35 odpoledne
Odpověď #41
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Kluci pustili ven zdrojáky, takže mod komunita teď bude mít žně. A vlastně díky tomu i hráči. Mazec.

http://www.keengamer.com/article/10942_space-engineers-source-code-access-100000-usd-fund

Květen 15, 2015, 12:43:13 odpoledne
Odpověď #42
  • Boiians člen
  • Legenda

Ona to není tak velká zpráva jak to vypadá, opensource to neni , akorát pudou dělat mody toho co dřív nešlo,což popravdě ani nevim co je, když modovat šlo všechno.

Květen 15, 2015, 02:13:21 odpoledne
Odpověď #43
  • Boiians člen
  • Veterán

spíš je to sikovnej tah jak se dostat k dobremu napadu kam hru posunout dal :)
Nekdo neco suprove namoduje a oni to nakonec vylepsene implementuji do hry a tim ji zhodnotí.
Ale to není nic proti nečemu.

posledni upgrade prinesl upgrade moduly vylepseni  na videu je videt v porovnaní lod s  a bez a ta agilita lodi to je docela sila

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9A4jSDwZ6OQ" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=9A4jSDwZ6OQ</a>

Květen 18, 2015, 08:02:29 odpoledne
Odpověď #44
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Tanky, Strilecky, a obcas nejake to (mmo)RPG
  • Nick: rodier

dynty - nemam na stahovani her alergii. naopak mi sere ze do ted nevysla FIFA 15 na PC krakla a uz vyhlizim  Zaklinace ;D

ale ten space engineers..  proc to proste nemuze bejt jako majnkraft.. bez toho abych otevrel menu a vnem milion nastaveni ;D
Odeslano z pomale plecky v zatuchlem kumbale.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

"Můj život sice nestojí za nic, ale aspoň můžu srát lidi kolem sebe"

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS