Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • rodier: Nojo to Dargnon hrát nechce bo už je to vytěžený..   ja mam na Legends Jedie :D
    Červen 24, 2019, 04:50:58 odpoledne
  • M.C/Sugest: Ty ve Dargnon začal hrát UO a já včera nainstaloval SWG Legends. WTF ? : )
    Červen 24, 2019, 11:29:24 dopoledne
  • rodier: DARGNON PARI UO   [odkaz]
    Červen 23, 2019, 08:51:38 odpoledne
  • Mag1cWalker: ahoy, Nenasel by jse tu nekde friend key pro Dota underlords?
    Červen 20, 2019, 04:20:42 odpoledne
  • Gandalf: sakra a ja uz si to koupil :)
    Červen 19, 2019, 08:40:42 odpoledne
  • Modesty: Sorry spletl jsem si to s Destiny 2 :DD
    Červen 19, 2019, 05:32:11 odpoledne
  • Modesty: Gande mam a za me pecka
    Červen 19, 2019, 05:31:31 odpoledne
  • Gandalf: premejslim o koupi division 2. hral jste to nekdo? jednicka me trochu bavila ale nic moc...
    Červen 19, 2019, 05:14:51 odpoledne
  • Zikk: To asi jo, ale tak kdyby někdo věděl o něčem must have. Já tam dost her co jsou Nintendo exclusive ani neznám :) Ještě teda počítám s Fortnite, Smite a Paladins. Tak to snad chvíli vydrží
    Červen 18, 2019, 05:51:59 dopoledne
  • Stirius: Tos řekl všechno, co ti musí na nějakou dobu vydržet ne? :)
    Červen 18, 2019, 01:14:20 dopoledne
  • Zikk: Čus, kupuju Nintendo Switch, protože PSko už mě tolik nebaví a chci mít handheld. Nějaké tipy na hry kromě Zeldy, Maria, Skyrimu, Diabla 3 a Witchera 3?
    Červen 17, 2019, 06:03:52 dopoledne
  • rodier: Docela pekna survivve parba pro 1 hrace  [odkaz]
    Červen 14, 2019, 05:38:15 odpoledne
  • Stirius: Haha, dobré video. To může být hodně good, těším se. Snad bude čas
    Červen 07, 2019, 11:42:51 dopoledne
  • Amaunet Phoenix: Studio Larian (nová Divinity ) se ujalo tvorby Baldurs Gate 3 [odkaz]
    Červen 06, 2019, 11:14:08 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: Taky nejde o hry na 1-2 hod denně :D Na to Overwatch, dota, battlefield :D Tyhle hry jsou na 4 hod denně minimálně :D Ale to snad platí i o leckterém singl RPG ;)
    Červen 05, 2019, 01:19:48 odpoledne
  • Gowenna: s dobrou partou by sa to dalo podla mna, solo to bude strasny grind - ale vidim to podobne ako LiF, Atlas - ludia proste na to uz nemaju tolko casu a ked mas denne 1-2 hod nechce sa ti to travit behanim z bodu A do bodu B kde na konci hrania si blizsie k cielu o 0.1%
    Červen 05, 2019, 10:04:16 dopoledne
  • Stirius: No, moc od toho nečekám, naskriptované ukázky ze hry a bude to hodně práce za málo zábavy si myslím :)
    Červen 04, 2019, 05:32:09 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: jj, čekám co z toho vypadne a jakou nasadí cenu :D
    Květen 30, 2019, 07:54:00 odpoledne
  • M.C/Sugest: To vypadá hustě :)
    Květen 30, 2019, 02:01:28 odpoledne
  • Gowenna: toto vyzera celkom zaujimavo [odkaz]
    Květen 30, 2019, 09:21:51 dopoledne

* Kalendář

Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:Uo Outlands! od rodier
[Červen 24, 2019, 09:01:05 odpoledne]

[Červen 24, 2019, 04:53:15 odpoledne]

[Červen 24, 2019, 04:50:38 odpoledne]

Re:Uo Outlands! od Johny B
[Červen 24, 2019, 09:45:57 dopoledne]

Uo Outlands! od rodier
[Červen 24, 2019, 12:44:28 dopoledne]

Re:Hry v akci a Game bundly od M.C/Sugest
[Červen 21, 2019, 11:13:45 dopoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od M.C/Sugest
[Červen 20, 2019, 08:08:34 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Mag1cWalker
[Červen 20, 2019, 05:33:52 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Stirius
[Červen 19, 2019, 06:38:36 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Modesty
[Červen 19, 2019, 05:40:17 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Stirius
[Červen 19, 2019, 11:37:34 dopoledne]

Re:War Thunder tanky - videa od Stirius
[Červen 18, 2019, 06:23:03 odpoledne]

Re:War Thunder tanky - videa od M.C/Sugest
[Červen 18, 2019, 09:08:45 dopoledne]

Re:Sranda, legrace a vše zábavné od Stirius
[Červen 17, 2019, 02:05:43 odpoledne]

Re:Steam Link - Games od M.C/Sugest
[Červen 10, 2019, 11:10:29 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 31
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 1
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 480
  • stats Celkem příspěvků: 55 926
  • stats Celkem témat: 2 400
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: Nová éra v TSW  (Přečteno 3069 krát)

plus minus reset
Prosinec 16, 2013, 05:15:15 odpoledne
  • Boiians člen
  • Učeň
  • Pohlaví: Mužské
  • Nick: TekLord Harkonen

Zdravim,
vzhledem k nízké aktivitě Boiianů v TSW, jsem se rozhodl přidat ke cabale Aeternus.
Jen pro náhled, výsledek včerejšího elite dungeon runu přikládám screen, viz. níže.
Takže už se potřebuji jen poprat s Gate Keeperem a můžu chodit nighmare dungy.
Suma sumárum, skóre za včerejší tři hodiny hraní TSW: lážo plážo 6 elite dungů + elite group scenario The Mansion.
Což vypovídá za vše a pro srovnání: s boiianama jsme šli jen dva základní elite dungy za poslední dva měsíce
a nejsme schopni se sejít ani v pěti lidech na obyčejnej dung.

Takže je na čase posunout laťku o něco výše a tudíž už se těším na Tokio (mam splněný prequest).
Tzn. kdybych nebyl na boiianském TS, budu na Aeternus TS, takže omluvte moji nepřítomnost....

P.S.: Boiiani nejsou špatná komunita, ale z mého pohledu poslední dobou si spíš
Boiiani radši hrajou každý týden nové single gamesy nebo sólo MMO hry,
než aby utvořili ucelenou údernou skupinu z dob DF, která je schopná něco dokázat.

Klidně se do mě pusťte, spusťte pořádnej flamewar, ale každej bude nakonec se mnou souhlasit, ať chce nebo ne ...

(howg)

Prosinec 16, 2013, 05:18:10 odpoledne
Odpověď #1
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Tady není s čím nesouhlasit. Hráli jsme DFko apod. Teď jsme spíš komunita kolem her, co o nich pindá a baví se a když to vyjde, tak si něco zahraje :-).

Prosinec 16, 2013, 09:16:11 odpoledne
Odpověď #2
  • Boiians člen
  • Veterán

Je holt herní sucho a například TSW mě bavilo sotva hodinu v bete. Placený theme park s questama. Aspon že za to nechtěj poplatky. Každopádně na Q si můžu zahrár StarWars třeba a to zdarma.
Jinak to herní sucho se odráží i na tematech tady. Nejukecanější temata jsou politika, výběr tabletu, dovolená, SSD disky, myši, domácí mazličci a ted si tu někdo dokonce lečí i svoje postmasturbační problémy. :Whistle:
Mno snad se to s vydáním nějaké ambicioznější hry změni. Wildstar, TES(ten asi těžko), EQnext...víc už mě nenapadá.

Prosinec 16, 2013, 10:46:24 odpoledne
Odpověď #3
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Tanky, Strilecky, a obcas nejake to (mmo)RPG
  • Nick: rodier

dalsi dite co si mysli ze zadarmo litaj peceni holuby do huby? :-D

swtor je super hra, ale zadarmo si tam skutecne moc nezhrajes.
Odeslano z pomale plecky v zatuchlem kumbale.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

"Můj život sice nestojí za nic, ale aspoň můžu srát lidi kolem sebe"

Prosinec 17, 2013, 12:17:51 dopoledne
Odpověď #4
  • Moderátor
  • Legenda

Já nějak nemyslím že bys objevil Ameriku, já mám vstup do nightmare dungů od druhého měsíce hraní TSW a jinou guildu než Boiiany jsem na to nepotřeboval :)

Ale je dobře že se bavíš, od toho TSW je.
« Poslední změna: Prosinec 17, 2013, 09:54:05 dopoledne od M.C/Sugest »

Prosinec 17, 2013, 09:28:53 dopoledne
Odpověď #5
  • Boiians člen
  • Veterán

dalsi dite co si mysli ze zadarmo litaj peceni holuby do huby? :-D

swtor je super hra, ale zadarmo si tam skutecne moc nezhrajes.
Beru to jako tvů názor. Jen si dej pozor na používání slova "dítě" a pták v ústech. A je zcela jedno, že je to holub a ještě pečený. Od dob M. Jaksona se po tomhle totiž už docela jde.
Zkus příště raději použít nějaký předmět. ...něco o co se dítě nezraní....nemá to ostré hrany...třeba....kouli. :cool:

Prosinec 17, 2013, 10:02:17 dopoledne
Odpověď #6
  • Boiians člen
  • Veterán
  • Hra: Shroud of Avatar
  • Nick: Modesty

C o to kurva melete :D

Prosinec 17, 2013, 11:12:35 dopoledne
Odpověď #7
  • Boiians člen
  • Učeň

Hmm hezky se to tu zvrhlo. Kazdopadne boiianska komunita je jen neplacena online redakce herniho magazinu s otevreno diskuzi ktera se v 80% zvrhne do zvrhlosti, ktere nemaji ani uroven inteligentniho cloveka.

Oderint dum metuant.

Prosinec 17, 2013, 11:33:32 dopoledne
Odpověď #8
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Overwatch
  • Nick: Sheepa

A na to jsi přišel až teď? Já to říkám všem na TSku už dávno, že 60% si tu chodí jen onanovat svoje ego, dalších 20% tu sem tam dá něco rozumného, či poučného jako Babun apod. no a posledních 20% jsou lidi, kteří si s tebou i něco zahrají a chodí pravidelně na TeamSpeak..  Ale velkou bandu hrající jeden titul tu už nehledej. Tomu s koncem DFka už odzvonila hrana..

Prosinec 17, 2013, 12:03:54 odpoledne
Odpověď #9
  • Moderátor
  • Legenda

Vy máte kluci nějaké předvánoční krámy ? :)

Boiians jsou super-demokratický komunita, kde vše funguje ve smyslu "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozívá"

Pokud chceš hrát nějakou hru, musíš pro to ostatní získat. Pokud jsi je nezískal, tak o to prostě nemají zájem, nebo jsi se dost nesnažil.

Pokud hraju nějakou hru s Boiiany a nedosáhnu v ní dostatečného úspěchu, opět bych chybu hledal pouze v sobě, buď jsem nedokázal team dostatečně motivovat a vést, nebo jsem si k úspěchu měl najít jinou cestu.

Tekklord si svou cestu našel a to je fajn :)

Prosinec 17, 2013, 01:03:06 odpoledne
Odpověď #10
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Pohlaví: Ženské
  • Hra: viz Steam
  • Nick: Amaunetka

Vidím to podobně jako Sugi.
Navíc si myslím, že Boiians tak jak jsou, mají větší smysl a potenciál, než specializované Gildy. Ty se zaměřuji na určitý titul/tituly a pokud se člověk posune jinam, není moc důvodů v dané komunitě setrvávat. Sama jsem prošla různými gildami, kde jsem zastávala i vyšší posty. Posunula jsem se ale dál, či gilda zanikla.
Teku, nalákal jsi mě zpět do TSW a hrála jsem jej poslední dva měsíce. Myslím, že všeobecná kritika, jak s tebou nikdo nechce hrát je sice pravdivá, ale ne zcela přesná.

Zvelebované DF nebylo navíc samo. Pokud pamatuji, dost Bojanů se shluklo na čas kolem Wurmu a jistě by se našly další příklady. Zkrátka se neupínáme na konkrétní tituly, ale hrajeme si každý to, co nás právě baví. Ale díky této komunitě máme možnost se pro něco společně nadchnout, ikdyž třeba jen na rok nebo jen snadněji sehnat krátkodobé spoluhráče.

Prosinec 17, 2013, 01:15:30 odpoledne
Odpověď #11
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Overwatch
  • Nick: Sheepa

Myslím, že kluci z DDO by s vámi nesouhlasili.  :cool:

Prosinec 17, 2013, 01:24:32 odpoledne
Odpověď #12
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Rift hrálo snad 60 lidí, to byl mazec. Ale nebylo to po releasu vyladěné, tak jsme postupem odumírali. Normálka.

Prosinec 17, 2013, 02:43:29 odpoledne
Odpověď #13
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Nick: Sveterka

Rift hrálo snad 60 lidí, to byl mazec. Ale nebylo to po releasu vyladěné, tak jsme postupem odumírali. Normálka.

vyladene to bylo. Už jsem to tu psal několikrát ze tam byl jedinci kteri nechtěli podporovat DKP systém na reidu a nechtěli se střídat lidi aby si ostatní mohli nabrat výbavu. Takže z 90% jsme si to dojebali zase my nikdo jiny.

jinak opravdu na některé hry už opravdu naše komunita není, a pokud chce hrát někdo nějakou MMORPG ,tak by mel proste chodit na TS a věnovat se tomu.

Prosinec 17, 2013, 06:39:38 odpoledne
Odpověď #14
  • Boiians člen
  • Učeň

jinak opravdu na některé hry už opravdu naše komunita není, a pokud chce hrát někdo nějakou MMORPG ,tak by mel proste chodit na TS a věnovat se tomu.

Můžete mě nazvat prudérním, chcete-li, ale na ts jsem byl skoro pořád, ale kde není vůle není zbytí. Nemám skilly na to, abych někoho ukecával do hry a doprošovat se nebudu. Co se týče TSW cestu jsem si našel, a co se týče EVE, osobně (nejen já) jsem do BOII corpy v EVE investoval nemalé prostředky a stále udržuji corporátní hangár v chodu, ale  jediný hráč kromě mě z corpy byl za poslední týden online, ostatní nebyli měsíc a více. Takže pro mě dost nevýhodná investice do corpy, kde daně platím jen já (připomínám že corp tax je stále 0%, ale to je nepodstatná informace když nikdo nedělá mise kromě mě) ... Momentálně skilluju na carriera pro lvl 5 mise a low sec ops, který má ale pár nevýhod, které nejdou vyřešit sólo hraním, znalci chápou. Tudíž to budu muset také časem nějak vyřešit.
Za tu dobu co jsem byl v boiianech jesm už vystřídal spoustu her, ale žádnou jsem si pořádně nezahrál, jednak z nedostatku času na hraní a jednak když už jsem se k té hře dostal tak už ji nikdo z boiianů nehrál a zase jsem v ní zůstal sólo. Takže ne, díky, nesnažte se mě ukecávat do jiných nových her, MMOčka hraju hlavně kvůli komunitě, spolupráci, zábavě a interakci. Ani jedno z toho mi tato komunita není shopna nabídnout...
Chápu Dashe a jeho vztah k LOTRO, je to jeho srdcovka, já si ji našel v EVE a TSW. Oba svým způsobem to hrajeme sólo a občas se přežene horda boiianů jako nájezdníků, která zase během chvilky zmizí, a je potřeba po nich uklidit.

(howg)

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS