Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • Mag1cWalker: ahoy, Nenasel by jse tu nekde friend key pro Dota underlords?
    Červen 20, 2019, 04:20:42 odpoledne
  • Gandalf: sakra a ja uz si to koupil :)
    Červen 19, 2019, 08:40:42 odpoledne
  • Modesty: Sorry spletl jsem si to s Destiny 2 :DD
    Červen 19, 2019, 05:32:11 odpoledne
  • Modesty: Gande mam a za me pecka
    Červen 19, 2019, 05:31:31 odpoledne
  • Gandalf: premejslim o koupi division 2. hral jste to nekdo? jednicka me trochu bavila ale nic moc...
    Červen 19, 2019, 05:14:51 odpoledne
  • Zikk: To asi jo, ale tak kdyby někdo věděl o něčem must have. Já tam dost her co jsou Nintendo exclusive ani neznám :) Ještě teda počítám s Fortnite, Smite a Paladins. Tak to snad chvíli vydrží
    Červen 18, 2019, 05:51:59 dopoledne
  • Stirius: Tos řekl všechno, co ti musí na nějakou dobu vydržet ne? :)
    Červen 18, 2019, 01:14:20 dopoledne
  • Zikk: Čus, kupuju Nintendo Switch, protože PSko už mě tolik nebaví a chci mít handheld. Nějaké tipy na hry kromě Zeldy, Maria, Skyrimu, Diabla 3 a Witchera 3?
    Červen 17, 2019, 06:03:52 dopoledne
  • rodier: Docela pekna survivve parba pro 1 hrace  [odkaz]
    Červen 14, 2019, 05:38:15 odpoledne
  • Stirius: Haha, dobré video. To může být hodně good, těším se. Snad bude čas
    Červen 07, 2019, 11:42:51 dopoledne
  • Amaunet Phoenix: Studio Larian (nová Divinity ) se ujalo tvorby Baldurs Gate 3 [odkaz]
    Červen 06, 2019, 11:14:08 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: Taky nejde o hry na 1-2 hod denně :D Na to Overwatch, dota, battlefield :D Tyhle hry jsou na 4 hod denně minimálně :D Ale to snad platí i o leckterém singl RPG ;)
    Červen 05, 2019, 01:19:48 odpoledne
  • Gowenna: s dobrou partou by sa to dalo podla mna, solo to bude strasny grind - ale vidim to podobne ako LiF, Atlas - ludia proste na to uz nemaju tolko casu a ked mas denne 1-2 hod nechce sa ti to travit behanim z bodu A do bodu B kde na konci hrania si blizsie k cielu o 0.1%
    Červen 05, 2019, 10:04:16 dopoledne
  • Stirius: No, moc od toho nečekám, naskriptované ukázky ze hry a bude to hodně práce za málo zábavy si myslím :)
    Červen 04, 2019, 05:32:09 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: jj, čekám co z toho vypadne a jakou nasadí cenu :D
    Květen 30, 2019, 07:54:00 odpoledne
  • M.C/Sugest: To vypadá hustě :)
    Květen 30, 2019, 02:01:28 odpoledne
  • Gowenna: toto vyzera celkom zaujimavo [odkaz]
    Květen 30, 2019, 09:21:51 dopoledne
  • Modesty: Me ten trailer moc neuchvatil doufam ze to neposerou
    Květen 26, 2019, 09:15:16 dopoledne
  • Gowenna: dik, skusim dat zahrat prckom
    Květen 24, 2019, 04:15:58 odpoledne
  • Duratec92: Hopsacka RIME na Epic Storu ke clainnuti zdarma!
    Květen 24, 2019, 12:46:39 odpoledne

* Kalendář

Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Holidays
Summer Solstice

* Poslední příspěvky

Re:Pokec jen tak o všem od M.C/Sugest
[Červen 20, 2019, 08:08:34 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Mag1cWalker
[Červen 20, 2019, 05:33:52 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Stirius
[Červen 19, 2019, 06:38:36 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Modesty
[Červen 19, 2019, 05:40:17 odpoledne]

Re:Pokec jen tak o všem od Stirius
[Červen 19, 2019, 11:37:34 dopoledne]

Re:War Thunder tanky - videa od Stirius
[Červen 18, 2019, 06:23:03 odpoledne]

Re:War Thunder tanky - videa od M.C/Sugest
[Červen 18, 2019, 09:08:45 dopoledne]

Re:Sranda, legrace a vše zábavné od Stirius
[Červen 17, 2019, 02:05:43 odpoledne]

Re:Steam Link - Games od M.C/Sugest
[Červen 10, 2019, 11:10:29 odpoledne]

[Červen 10, 2019, 09:44:27 odpoledne]

Hell let loose - nova WW2 FPS rezba - realisticka, 50:50 od rodier
[Červen 08, 2019, 02:55:50 odpoledne]

Re:Steam Link - Games od Amaunet Phoenix
[Červen 03, 2019, 11:27:56 dopoledne]

[Červen 03, 2019, 09:35:15 dopoledne]

Re:Funcom - Dune od rodier
[Červen 02, 2019, 05:07:03 odpoledne]

FUNcom rise again! od rodier
[Červen 02, 2019, 01:57:09 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 28
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 0

Nesou žádní uživatelé online.

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 479
  • stats Celkem příspěvků: 55 920
  • stats Celkem témat: 2 399
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: Defiance  (Přečteno 15386 krát)

plus minus reset
Duben 10, 2012, 01:34:03 odpoledne
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Pohlaví: Mužské
  • Hra: Tanky, Strilecky, a obcas nejake to (mmo)RPG
  • Nick: rodier

Defiance je od Trionu  (rift)  chystna mmorpg fps scifi akce

Defiance Combat Gameplay Teaser [HD]

An Adventure For The Masses – Intense third-person shooter gameplay focused on story-driven missions designed to be played solo or with other live players in the world around you.
A Massive, Persistent World - Fully realized, persistent open world (no loading screens between zones) set in a futuristic San Francisco Bay Area, supporting tens of thousands of simultaneous live players.
Customize Your Character - Custom character creation, where you can play as a human or alien, modify your appearance, select different specializations, and become a unique citizen of the world.
Player Progression Evolved - Console-native shooter with a multitude of weapons, armors, and special abilities that evolve with experience.
Unending Gameplay - With missions, emergencies, and endless exploration opportunities across a giant game world, Defiance is the genre-changing title that is sure to keep players engaged for years.
Attendees of this year’s E3 will have the opportunity to get hands-on experience with the game. 
Odeslano z pomale plecky v zatuchlem kumbale.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

"Můj život sice nestojí za nic, ale aspoň můžu srát lidi kolem sebe"

Květen 29, 2012, 08:31:48 odpoledne
Odpověď #1
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda

Mrknete na filmecek defiance se predstavuje
http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/defiance-se-predstavuje

Zni to hodne zajimave :) scifi serialu moc neni, takze se tesim jak na serial tak i na hru.  Jenom se bojim ze si ukously moc.. chteji to udelat na pc i konzole.. coz nevim no.  od cca 3 minut kecaj  a ukazuji hru.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

Červen 07, 2012, 08:38:47 dopoledne
Odpověď #2
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Nick: Babun, McMagic

<a href="http://youtu.be/z3JWLhH8v4A" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/z3JWLhH8v4A</a>

Mám obavu že to bude další tuctovka - o ničem hra + o ničem seriál... Ale nechám se rád překvapit.

Červen 08, 2012, 11:36:52 dopoledne
Odpověď #3
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda

----

Červen 08, 2012, 01:05:24 odpoledne
Odpověď #4
  • Rekrut
  • *

Doufám, že zapracují na ty mechanice pohybů, je to strašně umělý :-D

Taková trošku hvězdná pěchota bez kosmickejch lodí,  (nuda brouci-které jsou pořád furt ty samí), jinak koukám že se roztrhl pytel s těmahle rádoby postapokalyptik tématy.

Hold mayskej kalendář, konec světa prej nebo co za kec, tak to cpou i ve hrách.

Jsem spíš zvědav na toto:
http://survarium.com/en/

Ale je to ve stupni vývoje atp. Bůh ví.

Červen 11, 2012, 12:35:14 odpoledne
Odpověď #5
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda

jo to je od  tech lidi co delali stalkera ne ?
----

Leden 15, 2013, 09:05:41 odpoledne
Odpověď #6
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda

----

Leden 19, 2013, 10:25:04 odpoledne
Odpověď #7
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Jsem z toho docela mile překvapený. Je to pohled za ramenem, fpsko, musíš mířit, uskakovat, házet granáty, krčit se a tak. Je tam docela velký arzenál zbraní, pistol, shotgun, assaultka, granátomet, raketomet, healovačka, laser, sniper a další a další, všechny jsem neměl, ale další jsem viděl. A každá je normáo, green, modrá apod. Jsou tam modifikace nějaké, elementy, že třeba střílíš ledové granáty, clustery apod. Každá zbraň se pak dá skillovat, každý lvl něco udělá, třeba -2% reload time apod.

Do toho jsou tam perky. Je to asi nevím, 15x15 polí, v rozích jsou hlavní 4 primární skilly, který vždy můžeš použít a z toho skillu si pak vybíráš cestu a skilly okolo, které chceš. Je jim tam obrovské množství toho, co dělají. A každý skill jde dát na lvl 5 (stojí 5 bodů, lvl 3 stojí 3 body apod.) Takže tohle je na dlouho, pokud si budeš chtít udělat nějaké preferované věci na pět. Postupně si ty perky dáváš do buildu, myslím, že je max 10 perků zaráz, ale musíš to postupně odemknout.

Jinak jsou tam normál questy, ale v rámci sci-fi a mutantů. Neurazí. Plus různé závody na čas apod. PvP jsem byl jen tak, že se joinete a na mapě, kde se normálně hraje, se 2 týmy flagnou a jdou proti sobě a zabírají bod. K tomu se ale normálně kolem objevují mobové a hraje se standard pve. Těžko říct, jestli tam pozděj bude open zóna, ale myslím, že jo.

Mapa je obrovská, odhaduju, že teď pustili tak 5%.

Nějaký ten kraft tam je. Salvaguje se, kupují různé věci, modifikace apod.

Uvidíme, ale jestli to doladí, tak si myslím, že na nějaké hraní v grupě to určitě bude a na pár týdnů zabaví. Grafika je fajn, trochu mi to přijde jak Firefall, ale lepší grafika, líp zoptimalizovaná a je na úrovni. Hudba a zvuky taky. Takže za mě 7-8/10 zatím.

Leden 20, 2013, 11:59:57 dopoledne
Odpověď #8
  • Boiians člen
  • Legenda

Z toho co jsem zkusil musím říct, že ta hra má potenciál. Za předpokladu, že ten seriál bude kvalitní, vtáhne hráče do děje ve hře samotné a ukáže jim smysl proč hrát a co dělat, tak si myslím, že by to mohl být velmi zajímavý počin (seriál - hra koncept tady ještě nebyl a mohlo by to uspět). Na druhou stranu se nyní nedokážu představit jak se hra promítne v seriálu, protože tam není žádný progress lokací jako třeba obsazení části města hráči/mutanty atp. Vše co se vystřílí to se spawne znovu, takže to stojí stále na místě a seriál který jen popisuje co se děje mimo samotnou hru, mi přijde jako zabití potenciálu.

A teď k samotné hře tak jak je nyní v betě. Asi hlavní plus je combat, bez něj by ta hra bylo dle mého úplně o hovně. Ale je tam jaký je a je to dobře. Boj je hodně dynamický a z velké části je o skillu, z druhé části o equipu.
Druhé plus je hudba a dabing. Hudba je hodně pěkná a tematická, dabing sice zdaleka nedokončený, ale ve finále má být kompletní, to je pro mě veliké plus.
A jako poslední plus do sebe zabalím celý ten koncept scifi rpg s akčním combatem v otevřeném světě, to je něco co rozhodně vítám.

Hodně špatně je provedený systém krytí. On tam vlastně žádný speciální systém krytí není, je to jen o tom se schovat za stěnu atd. Avšak když si s postavou např. kleknete za nízkou zeď, přes kterou zaměřovačem přesně vidíte na cíl, tak stejně střílíte do zdi, jelikož úhel pohledu postavu k zaměřovači je jiný než váš. Tohle pochybuju že vyřeší i po betě, takže je asi potřeba si na to zvyknout, že z kryty se špatně střílí.
Dálší nevýhoda jsou skilly. Tam vidím hodně špatný balance když i některé základní skilly jsou výrazně OP. Mimo jiné i o balancování je beta, takže tohle se snad upraví.
Dále se mi nelíbí obtížnost. 2x - 3x bych ji zvýšil. Udělal jsem asi 20-30 questů, takže jsem nebyl jen na začátku a i tam jsem vše dával solo. Zemřít v PvE je fakt těžké. Tohle je podle mě problém s balancem skillů jako neviditelnost, která zároveň healne shield na full za 2 sekundy. A nic s tím neudělají ani companioni v některých questech, kteří dělají dmg nula nula nic, takže je to celé na hráči.
Grafika, animace, fyzika. To jsou tři věci, které se ne vždy moc povedly. Grafika je teda pěkné, víceméně průměr a měla by snad běžet na všem, ale některé textury by si zasloužily lepší rozlišení. Animace jsou taky takový průměr, dívat se na to dá, ale na prdel se z toho nikdo neposadí. No a fyzika tak ta je tragická, hlavně u vozidel. Např. kamion se ovládá jako by byl z papíru, fuj.
No a ještě svět by mohl být o hodně větší, při pohledu na mapu si říkám kde budou ti všichni hráči když je tak malá (beru v potaz, že se odemknou i další části, i tak je malá).

Na Defiance je hodně vidět, že jede na enginu Riftu a že jej dělá stejný tvůrce. Našel jsem tam místa, kde vykradli své vlastní nápady a například jsou zde spawny mobů jako jsou rifty. Mě osobně to až tak nevadí, je to pár featur k dobru a co že byly jinde. Když jsou vymyšlené dobře.

Vzhledem k tomu že je to beta a je jasné, že ne vše je finální verze a nevím jak dopadne seriál, který beru jako stěžejní, když už představili tento koncept, tak dávám 7/10.

Leden 20, 2013, 01:45:48 odpoledne
Odpověď #9
  • Boiians člen
  • Legenda

Ještě jsem zapomněl dodat, že mě trochu zneklidňují některé položky v Ingame Store jako např. Weapons a Vehicles. Něco mi říká, že zbraně a vozidla za peníze budou znamenat výhodu. Klidně bych je koupil, to jako problém nevidím. Problém je ten, že to odláká hráče pokud hra bude P2W a bez hráčů to není MMO.

Únor 06, 2013, 09:55:47 dopoledne
Odpověď #10
  • Boiians Leader
  • Legenda

O víkendu je další beta.

Únor 06, 2013, 11:54:37 dopoledne
Odpověď #11
  • Boiians člen
  • Legenda

Přesně od pátku 17:00 do pondělí 6:00.

Únor 08, 2013, 06:39:19 odpoledne
Odpověď #12
  • Boiians člen
  • Legenda

Únor 09, 2013, 01:12:03 dopoledne
Odpověď #13
  • Boiians Leader
  • Legenda

Už druhého dubna, hmhm.

Únor 09, 2013, 02:39:19 dopoledne
Odpověď #14
  • Boiians člen
  • Legenda

Musím říct, že se u té hry bavím i když to jedu už podruhé. Ale mám k tomu stále své výhrady, které mi kazí celkový dojem.

V krátkosti shrnu jen pár z věcí, které mi vadí či chybí a kvůli kterým bych i řekl, že hra může rychle omrzet.
Základní věc, která se bohužel asi nezmění je ten obrovsky arkádový pocit. Nemám pocit že jsem v žijícím světě, že jsem v MMO, ale připadám si jako v akrádové střílečce kde nejde ani tak o to proč to dělám jako o to kolik jsem toho rozstřílel a v podstatě stačí jen nonstop střílet a ono se to nějak hraje samo.
Nábojů je všude plná prdel, takže vlastně ztrácí v té hře úplný smysl. Hodně by se mi líbilo kdyby se náboje nespawnovaly z téměř každého moba a na každém rohu, ale kdyby měl člověk opravdu pocit, že je v postapo světě, kde je nouze i o ty posrané náboje. Takhle střílím z pušky jak blázen a pořád jsem v nábojích full.
Bylo by moc fajn kdyby přidali alespoň základní crafting, klidně jen obyčejný salvaging šrotu a tuto cestu třeba využili k zisku nábojů. Vzhledem k tomu, že tady jako equip jsou jen dvě zbraně, granát, štít a vozidlo, tak je tady extrémně malá možnost variability postavy co se equipu týče. Nějaké části oblečení tady neexistují, pouze kosmetické outfity, které fungují jako celek a ty se navíc ani nedropují.
Chtělo by to do hry více možností které budou sdružovat hráče na určitých místech a nutnost interakce. Aby hra nebyla jen o tom, že člověk jede tam kde ho posílá hlavní quest, po cestě splní pár rychlých vedlejšáků, pobije moby a nebo zničí arkfall. Ono se to totiž začne už tak přejídat a skončí to tím, že se na vše hráči vyserou a pojedou jen hlavní quest a proletí hrou jako střela. Není tam taky nic jako kemp, kde by se dalo dělat XY nějakých věcí např. trading s hráči, crafting, prolézání aukce, hledání party na tu a tu akci atd. Tady jsou jen "kempy" kde je terminál na prodání itemů a případně nákup (který je hodně omezen) a quest k tomu. Člověk tam zajede, prodá co má, vezme quest a už se tam nikdy neukáže.
Vozidla jsou kapitola sama o sobě a ani se mi nechce rozpitvávat jak zlé to je. Stačí říct, že je to ta nejarkádovější závodní hra všech dob, nehledě na to, že auto je nejsilnější zbraň - dokáže přejet i těžké moby a "na ranu" je zabít.
Také nějak marně hledám pve content pro hraní v partě, nějakou variaci dungeonu z klasických MMO. Nechce se mi věřit, že by mohl fungovat content jaký teď je dostatečně dlouho. Pár variací na pve encountery tam jakoby jsou, ale není to ten typ contentu, kdy si guilda řekne "tak teď si společně zajdeme tohle a támhle to".

Defiance má samozřejmě i pozitiva (které mimochodem sebrali i z her jako GW2) a jak říkám bavím se u toho, jen se obávám, že přílišný arkádový směr hře škodí a rozhodně by jí víc survival aspekty pořádně nakoply. Takhle to vidím na krátkou herní dobu než omrzí a je to škoda, moc rád bych se pletl.

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* Discord

* TS