Boiians

Připravované hry a pokec o hrách obecně => MMO hry => Téma založeno: rodier Duben 10, 2012, 01:34:03 odpoledne

Název: Defiance
Přispěvatel: rodier Duben 10, 2012, 01:34:03 odpoledne
Defiance je od Trionu  (rift)  chystna mmorpg fps scifi akce
 
Defiance Combat Gameplay Teaser [HD] (http://www.youtube.com/watch?v=siQfooemkI0#ws)


An Adventure For The Masses – Intense third-person shooter gameplay focused on story-driven missions designed to be played solo or with other live players in the world around you.
A Massive, Persistent World - Fully realized, persistent open world (no loading screens between zones) set in a futuristic San Francisco Bay Area, supporting tens of thousands of simultaneous live players.
Customize Your Character - Custom character creation, where you can play as a human or alien, modify your appearance, select different specializations, and become a unique citizen of the world.
Player Progression Evolved - Console-native shooter with a multitude of weapons, armors, and special abilities that evolve with experience.
Unending Gameplay - With missions, emergencies, and endless exploration opportunities across a giant game world, Defiance is the genre-changing title that is sure to keep players engaged for years.
Attendees of this year’s E3 will have the opportunity to get hands-on experience with the game. 
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Květen 29, 2012, 08:31:48 odpoledne
Mrknete na filmecek defiance se predstavuje
http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/defiance-se-predstavuje (http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/defiance-se-predstavuje)

Zni to hodne zajimave :) scifi serialu moc neni, takze se tesim jak na serial tak i na hru.  Jenom se bojim ze si ukously moc.. chteji to udelat na pc i konzole.. coz nevim no.  od cca 3 minut kecaj  a ukazuji hru.
Název: Defiance E3 2012
Přispěvatel: Babun Červen 07, 2012, 08:38:47 dopoledne
http://youtu.be/z3JWLhH8v4A (http://youtu.be/z3JWLhH8v4A)

Mám obavu že to bude další tuctovka - o ničem hra + o ničem seriál... Ale nechám se rád překvapit.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Červen 08, 2012, 11:36:52 dopoledne
http://worthplaying.com/event/E3_2012/E3_2012_June_7/86336/ (http://worthplaying.com/event/E3_2012/E3_2012_June_7/86336/)

desne hafo obrazku a preview
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Uživatel Červen 08, 2012, 01:05:24 odpoledne
Doufám, že zapracují na ty mechanice pohybů, je to strašně umělý :-D

Taková trošku hvězdná pěchota bez kosmickejch lodí,  (nuda brouci-které jsou pořád furt ty samí), jinak koukám že se roztrhl pytel s těmahle rádoby postapokalyptik tématy.

Hold mayskej kalendář, konec světa prej nebo co za kec, tak to cpou i ve hrách.

Jsem spíš zvědav na toto:
http://survarium.com/en/ (http://survarium.com/en/)

Ale je to ve stupni vývoje atp. Bůh ví.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Červen 11, 2012, 12:35:14 odpoledne
jo to je od  tech lidi co delali stalkera ne ?
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Leden 15, 2013, 09:05:41 odpoledne
http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm?offer=408&val=1&uh=75C0D2023D18C04B7086F4D9675B1B07 (http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm?offer=408&val=1&uh=75C0D2023D18C04B7086F4D9675B1B07)

ROZDAVAJI KLICE HONEM PRO NEJ
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Leden 19, 2013, 10:25:04 odpoledne
Jsem z toho docela mile překvapený. Je to pohled za ramenem, fpsko, musíš mířit, uskakovat, házet granáty, krčit se a tak. Je tam docela velký arzenál zbraní, pistol, shotgun, assaultka, granátomet, raketomet, healovačka, laser, sniper a další a další, všechny jsem neměl, ale další jsem viděl. A každá je normáo, green, modrá apod. Jsou tam modifikace nějaké, elementy, že třeba střílíš ledové granáty, clustery apod. Každá zbraň se pak dá skillovat, každý lvl něco udělá, třeba -2% reload time apod.

Do toho jsou tam perky. Je to asi nevím, 15x15 polí, v rozích jsou hlavní 4 primární skilly, který vždy můžeš použít a z toho skillu si pak vybíráš cestu a skilly okolo, které chceš. Je jim tam obrovské množství toho, co dělají. A každý skill jde dát na lvl 5 (stojí 5 bodů, lvl 3 stojí 3 body apod.) Takže tohle je na dlouho, pokud si budeš chtít udělat nějaké preferované věci na pět. Postupně si ty perky dáváš do buildu, myslím, že je max 10 perků zaráz, ale musíš to postupně odemknout.

Jinak jsou tam normál questy, ale v rámci sci-fi a mutantů. Neurazí. Plus různé závody na čas apod. PvP jsem byl jen tak, že se joinete a na mapě, kde se normálně hraje, se 2 týmy flagnou a jdou proti sobě a zabírají bod. K tomu se ale normálně kolem objevují mobové a hraje se standard pve. Těžko říct, jestli tam pozděj bude open zóna, ale myslím, že jo.

Mapa je obrovská, odhaduju, že teď pustili tak 5%.

Nějaký ten kraft tam je. Salvaguje se, kupují různé věci, modifikace apod.

Uvidíme, ale jestli to doladí, tak si myslím, že na nějaké hraní v grupě to určitě bude a na pár týdnů zabaví. Grafika je fajn, trochu mi to přijde jak Firefall, ale lepší grafika, líp zoptimalizovaná a je na úrovni. Hudba a zvuky taky. Takže za mě 7-8/10 zatím.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Leden 20, 2013, 11:59:57 dopoledne
Z toho co jsem zkusil musím říct, že ta hra má potenciál. Za předpokladu, že ten seriál bude kvalitní, vtáhne hráče do děje ve hře samotné a ukáže jim smysl proč hrát a co dělat, tak si myslím, že by to mohl být velmi zajímavý počin (seriál - hra koncept tady ještě nebyl a mohlo by to uspět). Na druhou stranu se nyní nedokážu představit jak se hra promítne v seriálu, protože tam není žádný progress lokací jako třeba obsazení části města hráči/mutanty atp. Vše co se vystřílí to se spawne znovu, takže to stojí stále na místě a seriál který jen popisuje co se děje mimo samotnou hru, mi přijde jako zabití potenciálu.

A teď k samotné hře tak jak je nyní v betě. Asi hlavní plus je combat, bez něj by ta hra bylo dle mého úplně o hovně. Ale je tam jaký je a je to dobře. Boj je hodně dynamický a z velké části je o skillu, z druhé části o equipu.
Druhé plus je hudba a dabing. Hudba je hodně pěkná a tematická, dabing sice zdaleka nedokončený, ale ve finále má být kompletní, to je pro mě veliké plus.
A jako poslední plus do sebe zabalím celý ten koncept scifi rpg s akčním combatem v otevřeném světě, to je něco co rozhodně vítám.

Hodně špatně je provedený systém krytí. On tam vlastně žádný speciální systém krytí není, je to jen o tom se schovat za stěnu atd. Avšak když si s postavou např. kleknete za nízkou zeď, přes kterou zaměřovačem přesně vidíte na cíl, tak stejně střílíte do zdi, jelikož úhel pohledu postavu k zaměřovači je jiný než váš. Tohle pochybuju že vyřeší i po betě, takže je asi potřeba si na to zvyknout, že z kryty se špatně střílí.
Dálší nevýhoda jsou skilly. Tam vidím hodně špatný balance když i některé základní skilly jsou výrazně OP. Mimo jiné i o balancování je beta, takže tohle se snad upraví.
Dále se mi nelíbí obtížnost. 2x - 3x bych ji zvýšil. Udělal jsem asi 20-30 questů, takže jsem nebyl jen na začátku a i tam jsem vše dával solo. Zemřít v PvE je fakt těžké. Tohle je podle mě problém s balancem skillů jako neviditelnost, která zároveň healne shield na full za 2 sekundy. A nic s tím neudělají ani companioni v některých questech, kteří dělají dmg nula nula nic, takže je to celé na hráči.
Grafika, animace, fyzika. To jsou tři věci, které se ne vždy moc povedly. Grafika je teda pěkné, víceméně průměr a měla by snad běžet na všem, ale některé textury by si zasloužily lepší rozlišení. Animace jsou taky takový průměr, dívat se na to dá, ale na prdel se z toho nikdo neposadí. No a fyzika tak ta je tragická, hlavně u vozidel. Např. kamion se ovládá jako by byl z papíru, fuj.
No a ještě svět by mohl být o hodně větší, při pohledu na mapu si říkám kde budou ti všichni hráči když je tak malá (beru v potaz, že se odemknou i další části, i tak je malá).

Na Defiance je hodně vidět, že jede na enginu Riftu a že jej dělá stejný tvůrce. Našel jsem tam místa, kde vykradli své vlastní nápady a například jsou zde spawny mobů jako jsou rifty. Mě osobně to až tak nevadí, je to pár featur k dobru a co že byly jinde. Když jsou vymyšlené dobře.

Vzhledem k tomu že je to beta a je jasné, že ne vše je finální verze a nevím jak dopadne seriál, který beru jako stěžejní, když už představili tento koncept, tak dávám 7/10.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Leden 20, 2013, 01:45:48 odpoledne
Ještě jsem zapomněl dodat, že mě trochu zneklidňují některé položky v Ingame Store jako např. Weapons a Vehicles. Něco mi říká, že zbraně a vozidla za peníze budou znamenat výhodu. Klidně bych je koupil, to jako problém nevidím. Problém je ten, že to odláká hráče pokud hra bude P2W a bez hráčů to není MMO.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Únor 06, 2013, 09:55:47 dopoledne
O víkendu je další beta.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Únor 06, 2013, 11:54:37 dopoledne
Přesně od pátku 17:00 do pondělí 6:00.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Únor 08, 2013, 06:39:19 odpoledne
Defiance Game Live Action Trailer - Join the Fight! (http://www.youtube.com/watch?v=J30hfNT_uf4#ws)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Únor 09, 2013, 01:12:03 dopoledne
Už druhého dubna, hmhm.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Únor 09, 2013, 02:39:19 dopoledne
Musím říct, že se u té hry bavím i když to jedu už podruhé. Ale mám k tomu stále své výhrady, které mi kazí celkový dojem.

V krátkosti shrnu jen pár z věcí, které mi vadí či chybí a kvůli kterým bych i řekl, že hra může rychle omrzet.
Základní věc, která se bohužel asi nezmění je ten obrovsky arkádový pocit. Nemám pocit že jsem v žijícím světě, že jsem v MMO, ale připadám si jako v akrádové střílečce kde nejde ani tak o to proč to dělám jako o to kolik jsem toho rozstřílel a v podstatě stačí jen nonstop střílet a ono se to nějak hraje samo.
Nábojů je všude plná prdel, takže vlastně ztrácí v té hře úplný smysl. Hodně by se mi líbilo kdyby se náboje nespawnovaly z téměř každého moba a na každém rohu, ale kdyby měl člověk opravdu pocit, že je v postapo světě, kde je nouze i o ty posrané náboje. Takhle střílím z pušky jak blázen a pořád jsem v nábojích full.
Bylo by moc fajn kdyby přidali alespoň základní crafting, klidně jen obyčejný salvaging šrotu a tuto cestu třeba využili k zisku nábojů. Vzhledem k tomu, že tady jako equip jsou jen dvě zbraně, granát, štít a vozidlo, tak je tady extrémně malá možnost variability postavy co se equipu týče. Nějaké části oblečení tady neexistují, pouze kosmetické outfity, které fungují jako celek a ty se navíc ani nedropují.
Chtělo by to do hry více možností které budou sdružovat hráče na určitých místech a nutnost interakce. Aby hra nebyla jen o tom, že člověk jede tam kde ho posílá hlavní quest, po cestě splní pár rychlých vedlejšáků, pobije moby a nebo zničí arkfall. Ono se to totiž začne už tak přejídat a skončí to tím, že se na vše hráči vyserou a pojedou jen hlavní quest a proletí hrou jako střela. Není tam taky nic jako kemp, kde by se dalo dělat XY nějakých věcí např. trading s hráči, crafting, prolézání aukce, hledání party na tu a tu akci atd. Tady jsou jen "kempy" kde je terminál na prodání itemů a případně nákup (který je hodně omezen) a quest k tomu. Člověk tam zajede, prodá co má, vezme quest a už se tam nikdy neukáže.
Vozidla jsou kapitola sama o sobě a ani se mi nechce rozpitvávat jak zlé to je. Stačí říct, že je to ta nejarkádovější závodní hra všech dob, nehledě na to, že auto je nejsilnější zbraň - dokáže přejet i těžké moby a "na ranu" je zabít.
Také nějak marně hledám pve content pro hraní v partě, nějakou variaci dungeonu z klasických MMO. Nechce se mi věřit, že by mohl fungovat content jaký teď je dostatečně dlouho. Pár variací na pve encountery tam jakoby jsou, ale není to ten typ contentu, kdy si guilda řekne "tak teď si společně zajdeme tohle a támhle to".


Defiance má samozřejmě i pozitiva (které mimochodem sebrali i z her jako GW2) a jak říkám bavím se u toho, jen se obávám, že přílišný arkádový směr hře škodí a rozhodně by jí víc survival aspekty pořádně nakoply. Takhle to vidím na krátkou herní dobu než omrzí a je to škoda, moc rád bych se pletl.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Millanius Únor 10, 2013, 12:51:07 odpoledne
Uff to je strašná chujovina.
Obyčejná off-line střílečka s tím že okolo pobíhají jiní hráči. A samozřejmě se vším co k takové MMO patří. Tudíž Questy co nic neovlivní, jelikož je musí splnit i další, statické bomby co jsou sice nutne deaktivovat, ale nikdy nebouchnou. Auta ze kterých stále dokola vyskakují mobové.
S mmorpg to nemá vubec nic společného. Arkádově střílíš stále dokola jak chuj aniž by člověk věděl proč.
To už je teda grind v TERE lepší.
Grafika taky nic extra.
Jel jsem to cca 3 hodinky. Dotáhnul to někdo dál. Je to tam dál stále stejná cipovina a nebo se to zlepší?
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Únor 10, 2013, 02:01:15 odpoledne
Já to dohrál poměrně daleko, ego level přes 120. Jsem v té jižní lokaci a contentový progress tam vůbec není. Jediné co se změnilo jsou protivníci, kteří mají kromě HP i štít, ale elektrická puška je rozmetá jako nic, takže vlastně o ničem :)

A dostal jsem se přesně do toho místa, jak jsem psal výš. Přejedl jsem se tím a už mě to pořád dokola nebaví. Když se člověk zaměří na loot, tak zjistí, že ten je taky stále stejný, jen se mění level itemů, ale na statech to prakticky nejde vidět.

Je to bohužel pohřbení slibného potenciálu. Ale dle trailerů by alespoň seriál mohl být v pohodě.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Thantica Únor 10, 2013, 08:54:37 odpoledne
přidali tam nějaký nový kontent oproti předchozí betě? třeba další mise v té příběhové lince?
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Únor 10, 2013, 09:52:18 odpoledne
Přidali novou oblast, ale nic moc. Nevím kolik misí bylo v prvním testu, tam jsem tu hlavní linku nedojel tak daleko jako teď.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Únor 21, 2013, 11:35:48 dopoledne
Dnes jsem dostal post Alfa testera. Což je zvláštní když už byly dva beta testy, ale zdá se, že to je nonstop běžící test, kde jsou vždy aktuálnější patche než pak v betě.

Nevím čím jsem si to zasloužil, jestli dlouhým feedbackem co jsem jim tam poslal :)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Millanius Únor 21, 2013, 12:55:04 odpoledne
To jsi spíš dostal za trest. Uff ještě že jsem nepsal žádnej report.  :-D
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Únor 21, 2013, 01:23:36 odpoledne
Asi jo :) A dostalo ten trest zřejmě víc lidí, dle Alpha fóra. Přidalo tam totiž veliký patch, který je třeba otestovat. Přidává např kompletní dabing, nebo i spawn nábojů, který jsem já osobně ve feedbacku kritizoval (mělo by být míň spawnů nábojů).
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Thantica Březen 01, 2013, 11:17:26 odpoledne
Tak koukám na email, že jsem taky dostal alfa testera. Asi to poslali každému kdo jim dal nějaký feedback :-D
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Březen 01, 2013, 11:31:51 odpoledne
A většina se jim na to beztak vykašlala :) Já už jsem odinstalovat alphu i betu a na launch kašlu. Užil jsem si toho až až.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Thantica Březen 19, 2013, 12:40:05 dopoledne
Hra není žádný zázrak, ale tak pro info vychází 2. dubna a 15. dubna má být premiéra toho seriálu. Hra bude bez měsíčních poplatků, pouze nákup. Dá se sehnat asi za 700. Ofic je někde kolem 1200 tuším.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Duben 01, 2013, 03:16:56 odpoledne
Pár videí lákajících na 15.4.

Mimochodem hra vychází zítra!

Defiance Trailer: Changed World (http://www.youtube.com/watch?v=k_MkyjVRZlw#ws)
Making Of Defiance: Alien Introduction (http://www.youtube.com/watch?v=G7DXPx_UXLM#ws)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Duben 01, 2013, 03:42:41 odpoledne
Na hru se nechystám, protože mi stačila beta, ale kouknul bych na ten seriál. Mám ale problém, že mi to nechce na tom SyFy přehrát ani trailer, pokaždé to jen zahlásí, že není obsah dostupný. Tak nevím jestli to SyFy blokují mimo ameriku jako např Netflix.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Thantica Duben 01, 2013, 06:13:23 odpoledne
Mno máš recht. Taky bych se mrknul na ten seriál, hru ani ne, ale když dám na defiance.com přehrát těch prvních 14 minut seriálu tak to akorát přehraje ženským hlasem content not avaiable a v infu geographic restriction - content is no avaiable in your location.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Ostrava Duben 01, 2013, 07:38:46 odpoledne
na warforu jeste nic? :-)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Duben 01, 2013, 08:20:18 odpoledne
To se uvidí, až ten seriál za 14 dní začne. :) Zatím se tady bavíme jen o trailerech. Je mi ale divné, že když už dělají hru i pro EU a tu hru zakládají na propojení se seriálem, tak lidem z EU zablokují seriál. Snad to ještě nějak pořeší.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Duben 02, 2013, 05:05:50 odpoledne
Je možný půjčit si od někoho na chvíli acc na vyzkoušení ?
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Duben 02, 2013, 05:26:06 odpoledne
Pokud si to tu ovšem někdo koupil, není to free to play, ale buy to play...
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Thantica Duben 02, 2013, 05:31:40 odpoledne
Je možný půjčit si od někoho na chvíli acc na vyzkoušení ?
Mno všichni zkoušeli v betě a pochybuju, že někdo z nás má koupeno. Ta hra není vyloženě špatná, ale mě tam třeba hodně vadil ten divný skill tree. Nevyvážené hlavní ability a položky  toho stromu prakticky nahovno. Jen některé byly využitelné. Nehraje se to špatně a příběh by tam mohl být zajímavý, ale je to pořád jenom nic moc nenabízející střílečka, kterých je plno.

Nevím jestli do ostrého startu nějak ten skill tree vyladili, ale pochybuju a nevím zda by to ovlivnilo můj názor na zakoupení.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Duben 02, 2013, 05:38:29 odpoledne
Pokud si to tu ovšem někdo koupil, není to free to play, ale buy to play...

Ano Stirie, kdyby to bylo F2P, patrně bych se tu neptal jestli by mi někdo nepůjčil acc.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Duben 02, 2013, 06:31:59 odpoledne
Co se na to dívám http://cs.twitch.tv/sujieun (http://cs.twitch.tv/sujieun) tak je to fakt moc arkáda. Skáčeš 5 metrů do vzduchu, to auto, co mají, je šíleně OP. Je to jak honička za targety a otazníky. Měli to udělat víc realistické.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Duben 02, 2013, 06:54:54 odpoledne
Co se na to dívám [url]http://cs.twitch.tv/sujieun[/url] ([url]http://cs.twitch.tv/sujieun[/url]) tak je to fakt moc arkáda. Skáčeš 5 metrů do vzduchu, to auto, co mají, je šíleně OP. Je to jak honička za targety a otazníky. Měli to udělat víc realistické.


Taky mě překvapilo že na to že to dneska spustili tak tam lidi běhaj v super armorech a se super zbraněma, čili to asi nebude mít šanci moc někam scalovat. Tohle bylo dobré na Fallen Earthu, člověk začak s kudlou, v jeansech a s tričkem a pak dostal kuličkuvku a koně a časem motorku, čtyřkolku auto. Prostě progres. Ale Defiance je jiné téma to není postapokalypsa. Koukal jsem že náboje se tam berou z ammo boxů, takže si je človek nemusí vyrábet .. nó.. Ale jinak to vypadá dost svižně. Možná až moc, spíš jako quake :)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Duben 02, 2013, 09:19:19 odpoledne
Tak tak, quade braný za zádama v cartoon grafice :-)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Thantica Duben 03, 2013, 08:34:10 dopoledne
Sugeste (nebo někdo jiný) kdybys měl zájem, tak http://gametime.cz/defiance-digital-download-key.html (http://gametime.cz/defiance-digital-download-key.html) za 699 Kc.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Duben 05, 2013, 07:27:06 odpoledne
Tak co, už to někdo máte ? Nebo na to fakt kašlem ? :)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Thantica Duben 05, 2013, 08:03:15 odpoledne
já měl chuť na nějakou střílečku, tak jsem to nakonec koupil  za těch 700 :Halo

je to spíš arkáda, ale hraje se to dobře. něco se vybrat dá z těch perků a pvp zatím neřeším. questy na pár desítek hodin vydrží a pak jsou tam ty arkfally a různé záchranné mise na cestách. dokonce tam jsou dungeony.

jak od té hry člověk moc nečeká, tak se to dá :-)

zatím mě akorát sere pár menších bugů, jako že mi nejdou prodat některé zbraně z invu, ani rozebrat nebo zničit nic. najíždějí na obrazovku i staré informace jako třeba dosáhli jste např. 150 ego, hned zatím dosáhli jste 250 ego a vy máte 300, ale tak zatím nic co by se nedalo přežít :-)

klasické bugy mmoček v questech a tak jsem zatím nepotkal, to jim zas musím nechat
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Duben 06, 2013, 10:55:44 dopoledne
Děkuji Thantice za zapůjčení účtu.

Vypadá to a hejbe se to pěkně, hra na začátku pěkně odsejpá a bez jakéhokoliv sáhodlouhého úvodu vás hází do děje, kde se postupně dozvídáte o co vlastně jde. Prostředí je členité, hezky zpracované.

Ale nějak to na mě nedýchlo žádnou atmosférou, tam kde na mě Tabula Rasa dýchla svým sici/fi, Fallen Earth svým post/apo a Neocron svým cyber/punke pocitem .. tam se to Fefianci zatím nějak nepovedlo. Za chvilku jsem se začal nudit, čili za to utrácet nebudu.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Millanius Duben 06, 2013, 12:29:17 odpoledne
Za chvilku jsem se začal nudit, čili za to utrácet nebudu.
Na to sis nemusel pujčovat acount, ale jen by stačilo přečíst naše předchozí posty. Skoro všichni došli ke stejnému názoru jako ty. :smiley:
Po pár hodinách je to děsná nuda.
Jako po docela povedeném Riftu jsem od nich čekal o hodně víc. I když ten jejich end of nation a nějaká F2P střílečka taky žádná bomba nejsou.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Duben 10, 2013, 12:13:01 odpoledne
Ark Hunter Chronicles: Director's Cut (http://www.youtube.com/watch?v=cvP3xX1NFMU#ws)

Hezky udělaný video.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Sendman Duben 17, 2013, 06:59:59 odpoledne
Tak uz je i Serial Defiance prvni dil pilot cca 1h20m nebylo to spatne ,ale zalezi co z toho bude dal :-)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Amaunet Phoenix Duben 17, 2013, 07:10:19 odpoledne
Tak uz je i Serial Defiance prvni dil pilot cca 1h20m nebylo to spatne ,ale zalezi co z toho bude dal :-)


Nu, začal včera ráno. Zatím mě to extra nezaujalo, ale nechám na dalších dílech, co předvedou. Na efekterch je vidět, že nemají převelký rozpočet. Lépe, kdyby některé "kulervoucí" scény vypustili a ušetřený cash věnovali na ostatní. Na druhý díl se celkem teším.

Co se týče hry, shlédla jsem několik videí....ta tvorba charu je fakt trapná, možností skutečně minimum.... a nijak jsem neviděla nic, proč do tý hry jít. Nudila jsme se už u videa a to je zkrátka špatný.

Líbí se mi, jak si vyhrál si jazyky :) Defiance | Datak and Stahma | Syfy | Tuesdays 9pm from 16th April (http://www.youtube.com/watch?v=vHthJ3op6wc#ws)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Ostrava Duben 17, 2013, 07:37:08 odpoledne
Tak uz je i Serial Defiance prvni dil pilot cca 1h20m nebylo to spatne ,ale zalezi co z toho bude dal :-)


Nu, začal včera ráno. Zatím mě to extra nezaujalo, ale nechám na dalších dílech, co předvedou. Na efekterch je vidět, že nemají převelký rozpočet. Lépe, kdyby některé "kulervoucí" scény vypustili a ušetřený cash věnovali na ostatní. Na druhý díl se celkem teším.

Co se týče hry, shlédla jsem několik videí....ta tvorba charu je fakt trapná, možností skutečně minimum.... a nijak jsem neviděla nic, proč do tý hry jít. Nudila jsme se už u videa a to je zkrátka špatný.

Líbí se mi, jak si vyhrál si jazyky :) Defiance | Datak and Stahma | Syfy | Tuesdays 9pm from 16th April ([url]http://www.youtube.com/watch?v=vHthJ3op6wc#ws[/url])


aspon by se na tebe nemuselo cekat 2 hodiny nez si udelas postavu :D
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Amaunet Phoenix Duben 17, 2013, 07:46:41 odpoledne

aspon by se na tebe nemuselo cekat 2 hodiny nez si udelas postavu :D

2 hoďky jsou minimum :Cheer
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Duben 19, 2013, 01:30:22 odpoledne
serial fajn..  o hre porad premejslim..  uvidim az jak to budou updatovat
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: dynty Duben 22, 2013, 08:53:57 dopoledne
koukal jsem na ten Film,pilot k seriálu a je to dobrý. na film v roce 2013 slabota,ale na seriál dobrý

jestli se vám ten film líbil,a neviděli jste Falling Skies seriál tak ho při čekání na další defiance skoukněte,je to tématicky hodně podobný
http://www.csfd.cz/film/283936-falling-skies/ (http://www.csfd.cz/film/283936-falling-skies/)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Duben 22, 2013, 09:48:35 dopoledne
Vcera jsem ten pilot stahl a videl par minut, dnes po praci to dokoukam. Je fakt, ze me to docela udelalo chut na tu hru, ale kdyz si vzpomenu jaka je, tak me chut presla. Zacatek serialu se mi libil.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Duben 22, 2013, 06:02:48 odpoledne
Me prijde ze po dlouhe dobe je to hra s peknou graifkou a plnym zivym svetem..  sem koukal vcera na letsplej videa a super..  potkavame tam postavy ze serialu..  nevim co kdo proti tomu co ma :)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Duben 22, 2013, 06:49:35 odpoledne
Grafika je taková obyč, ale to není hlavní. Nejvíc mi na tom vadí ta arkádovost, je to prostě průměrná arkádová střílečka, která má jako plus jen to, že je MMO. Přitom to mělo veliký potenciál a stačilo by poměrně málo, aby to bylo dobré. Jako např. nějaký craft systém, zrušení obrovského množství ammo spawnů, ztížení gameplay, větší nutnost kooperace, aukční systém. Chybí mi tam víc MMO a RPG prvků. Bohužel je to MMOFPS a ne MMORPG s FPS combatem.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Duben 22, 2013, 06:59:08 odpoledne
Jenze prave.. ono to JE  FPS s mmo svetem :) spousta lidi by si to rada predelal na MMORPG s FPS stylem..ale ono je to MMOFPS jako treba planetside.. ale pve..

jinak ja myslim ze na tom zamakaj.. arkadovost nechaj vyslo to i na konzole je to proste strilecka..   ale  nakej kraft atd tam urcite casme pridaj
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Duben 22, 2013, 09:22:04 odpoledne
Právě jsem konečně dokoukal pilotní díl a hodně se mi ten seriál líbí, snad udrží alespoň takovou laťku i nadále. Dle ukázek bych řekl, že ano.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Ostrava Duben 22, 2013, 09:30:38 odpoledne
ano prvni dil se mi taky libil a hodne jenom se obavam ze zustanou v meste a bude z toho klasicka telenovela :-(
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Duben 22, 2013, 09:38:20 odpoledne
Pár budoucích zápletek se tam již nastínilo a je fakt, že by to mohlo v některých situacích spadnout do telenovely, ale dle ukázek co byly k dispozici před uvedením seriálu, to vypadá, že se bude děj odehrávat i mimo město, jako např. v písečné pustině (která se mi fakt hodně líbí).
Ale realitu uvidíme časem. A jsem zvědavý jestli se opravdu bude nějak promítat dění seriálu ve hře a naopak.

Ještě musím dodat, že se mi dost líbí hudba, kterou se seriálem sdílí i hra.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Millanius Duben 23, 2013, 08:31:26 dopoledne
Když tvrdíte, že ten seriál je dobrej, tak to teda stáhnu. Doufám ale, že to bude lepší nez Falling sky. To byla nuda co natočili v exterierech po Wallking death.
Jinak co se týče hry. Docela by mě zajímalo jaké mají prodeje. Jelikož dní na zahrání v bete bylo docela dost a ta hra zase moc dlouho nevydrží. A osobně si nemyslím, že tu hru budou nějak moc vylepšovat. Podle mého se z toho neuspěchu oklepou a začnou dělat na něčem novém.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: dynty Duben 23, 2013, 08:49:13 dopoledne
Když tvrdíte, že ten seriál je dobrej, tak to teda stáhnu. Doufám ale, že to bude lepší nez Falling sky. To byla nuda co natočili v exterierech po Wallking death.
když ono je těch opravdovejch scifi tak málo a takovejch post-apoc ještě míň,tak to skoro nemá konkurenci
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Duben 23, 2013, 10:20:57 odpoledne
Tak mám za sebou druhý díl seriálu a dobré. Moc se mi to líbí, takže věřím že to v tomhle duchu bude pokračovat!
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Květen 25, 2013, 03:02:47 odpoledne
vikendovej trial  http://community.defiance.com/en/2013/05/24/play-defiance-free-on-steam-this-weekend/ (http://community.defiance.com/en/2013/05/24/play-defiance-free-on-steam-this-weekend/)

velkej patch,  pridali siege ale zapnou je az po tv..

http://forums.defiance.com/showthread.php?73279-Patch-1.020-Buckshot-(Stay-on-Target)&p=673161#post673161 (http://forums.defiance.com/showthread.php?73279-Patch-1.020-Buckshot-(Stay-on-Target)&p=673161#post673161)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Květen 25, 2013, 06:06:37 odpoledne
Pár týdnů zpět jsem využil své body na mmoboostu a koupil Defiance, ale je to nuda. Snad to bude s těma patchema jen lepší a lepší.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 27, 2013, 09:06:41 odpoledne
Defiance drops to $10 for PC version

http://massively.joystiq.com/2013/07/27/defiance-drops-to-10-for-pc-version/ (http://massively.joystiq.com/2013/07/27/defiance-drops-to-10-for-pc-version/)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Červenec 28, 2013, 10:18:50 dopoledne
To už zase kuva neplatí? Je tam zase 30 us. Nejsem  ještě doma...
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Červenec 28, 2013, 10:59:29 dopoledne
Jak kde. Evropská verze se platí v eurech a např. na Steamu je krásný přepočet 1eur=1usd, takže za 9,99eur. A na ofic webu se na evropu asi zapomnělo.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 28, 2013, 12:20:06 odpoledne
Cena pěkná, ale beta mě moc nebavila.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Červenec 28, 2013, 02:29:23 odpoledne
Já bych si to za tu cenu asi i dal.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Ostrava Červenec 28, 2013, 03:51:13 odpoledne
Jak kde. Evropská verze se platí v eurech a např. na Steamu je krásný přepočet 1eur=1usd, takže za 9,99eur. A na ofic webu se na evropu asi zapomnělo.

kdo volil, ze chce byt v EU tak at si to uzije tato vec je zapricinena tim ze prodejce musi platit dal EU za prodej her.

jinak pouzil bych jedno porekadlo "menime menu ne cenu"
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Červenec 28, 2013, 06:38:19 odpoledne
Já do EU nechtěl ;)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Millanius Červenec 28, 2013, 08:04:36 odpoledne
Nějaký Free trial:
https://www.defiance.com/en/my-ego/profile/pc-free-trial/ (https://www.defiance.com/en/my-ego/profile/pc-free-trial/)
Omezení je na 72 hodin. Což vzhledem k tomu, že ta hra dokáže zabavit sotva na dvě hodky, je až až.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Draxy Říjen 10, 2013, 08:55:12 dopoledne
tak jsem  se nechal ukecat par  známejma veteránama a taky naskočil do defiance a musim říct že pro mě je to super.
Nostalgicky jsem zavzpominal na tabula rasa a i kdyz je to jiná hra v mnohem mi ji pripominá a možná že je i lepší.
Ted myslim je porád akce že Pc verze stoji 14e coz je z puvodnich 50 uz snesitelné a za tu zabavu to urcite stoji jinak trial je neomezenej pouze hodnotou 200 EGO coz se dá tak za 2dny nahrát.
Některé vychytávky me docela překvapili kdykoli se dá portnout na kamose takze  nekdo rika hele event  klik a uz kosim bose taky :)) no já jen že by to možná někoho  za tu cenu mohlo chytit .
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: dynty Říjen 10, 2013, 09:32:39 dopoledne
dík za tip,já to zkusim..

pořád čekám na druhou sérii seriálu btw,byl super :)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Říjen 10, 2013, 11:28:12 dopoledne
Přemýšlím, že bych si taky dal. Je tam první DLC, za chvíli by mělo být další, letos snad pět prý.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Modesty Říjen 10, 2013, 01:42:37 odpoledne
hmmm
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Říjen 10, 2013, 03:13:07 odpoledne
Ja to koupil hned jak to vyslo a nehral jsem to, protoze mi stacila beta. Pred par dny jsem to stahl na test a je to porad stejna nuda, bohuzel.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Říjen 10, 2013, 03:37:29 odpoledne
Ja to koupil hned jak to vyslo a nehral jsem to, protoze mi stacila beta. Pred par dny jsem to stahl na test a je to porad stejna nuda, bohuzel.

Děkuji, to jsem to zase patchoval zbytečně !  FCPLM  :kiss:
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Pivas Říjen 18, 2013, 04:10:40 odpoledne
Pár nás to hraje, dkyby se někdo nudil.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Říjen 19, 2013, 10:28:28 dopoledne
zikku uz sis dosel do lednice?

Je to paradni online strilecka, skvela grafika.. asi nejbliz legendardni Tabula Rase. Zikka to nebavilo protoze FPS neumi. Nebyl schopenj nic strilet.. ma accuracy ratio 20% :-D
a nahrano ma 20 minut. To je rozumbrada
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Říjen 19, 2013, 10:34:26 dopoledne
Aha
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Modesty Říjen 23, 2013, 10:41:20 dopoledne
Hraju to asi čtvrtej den a není to špatný. Grafika vcajku, zvuky hudba vcajku, anstance vcajku. Je to tedy jen dá se říct střílečka a přijde, že je tam málo druhů nepřátel, ale má to rychlej spád a na odreagování je to pecka. Myslím, že dobrá náhrada za Tabulu RasuOdesláno z mého PC tady v práci, nevim co to má za procák atd...tak sorry :FCK
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Říjen 23, 2013, 11:21:37 dopoledne
Debile :-)

Že bych to taky teda spíchl? Teď je to za 3 kila nebo jak ne? To je docela v pohodě a vím, že betu jsem hrál a nevadilo mi, jak se to hraje a co tam je.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: dynty Říjen 23, 2013, 11:32:51 dopoledne
je tam trial Stirie,neutracej a zkus trial :)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Říjen 23, 2013, 11:38:07 dopoledne
Hrál jsem i betu. Ale jo, stáhnu si asi napřed trial. Ale dnes jdu na Gravitaci, tak dnes spíš nic :-)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Prosinec 05, 2013, 02:46:47 odpoledne
Heh, našel jsem na druhém mailu ten kód přes Trion a tu akci, jak to bylo zadara.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Prosinec 12, 2013, 03:34:08 odpoledne
Defiance - Arkbreaker DLC Trailer (http://www.youtube.com/watch?v=t78fsCbmdd4#ws)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Ostrava Prosinec 12, 2013, 03:49:38 odpoledne
nevim nevim nevim, serial? uz jsem dlouho nevidel neco tak zabiteho ani terra nova nebyla takovej propadak po 3 dilech. a hru uz proste nezachrani :-(. mela to byt evoluce a neni z toho nic
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: dynty Prosinec 13, 2013, 09:09:20 dopoledne
mě se ten seriál líbil a terra nova taky..terra nova konkrétně je dobrodružnej seriál z pravěku pro 12 letý kluky
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Millanius Prosinec 13, 2013, 09:41:12 dopoledne
Můj názor je, že seriáál je stejně kvalitní jako ta hra. At si do toho každý dosadí co chce.  :-D
Já osobně sotva dokoukal pilota. Kanadské seriály zrovna nejsou muj šálek kávy. Z post apo se mi liil jen jeden....A už nevímjak se jmenoval. Měl nízskou sledovanost, tak ho zařízli v půlce. Ale ke konci, když se tvůrci dozvěděli o konci, tak to slušně rozjeli.
Byla to amerika v podstatě ihned po atomové apokalipse. Nějaké malé městečko. Doela kvalitě natočené. Dost mi to připomínalo Fallouta.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: dynty Prosinec 13, 2013, 10:13:56 dopoledne
je možný že jsem prostě divnej já..mě se třeba zmiňovaná terra nova líbila víc než "House of cards" kterej v žebříčkách atakuje "nejlepší seriál všech dob",já to vidim na slabší průměr a to tu politiku žeru víc než je zdrávo  :smiley:

já netvrdim že je ta Defiance na oskara,ale zas takovej fail to neni
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Květen 01, 2014, 09:01:36 odpoledne
Defiance will flip the F2P switch this summer

(http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/1aca6ad07fd225827b396ebaea86e54/200083696/%5BDefiance%5D+Monolith.jpg)

http://massively.joystiq.com/2014/05/01/defiance-will-flip-the-f2p-switch-this-summer/
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: uru Květen 13, 2014, 04:51:02 odpoledne
jak uz uvedl MC od 4.6.14 to bude F2P, mel jsem moznost koupit deluxe edici za 150 kc tak jsem to poridil co kdyby preci nekdy v budoucnu a hlavne kvuli bonusum co daji lidem co maji zaplacenou hru pred F2P (vetsi inventar atd).

a kupodivu ona to je docela zabava :) hraju to uz nekolikaty den a docela se bavim, nerikam ze to je nejaka hitparada ale pobavi to. Z 60 hodin hrani asi zakladni postrehy

+ je to suprove optimalizovany, zadny lagy zadny pokles fps ani pri narocnejsich akci kde je na jednom kousku mapy cca 100 hracu a jedou raid
+ volne eventy bud se pridas nebo jdes si po svem (ala Rift ci GW 2)
+ auticka, ctyrkolky, buginy
+ na serverech je plno hraje to dost lidi
+ je to proste strilecka
+ grafika
+ opravdu obrovskej svet


- inteligence nepratel je nekdy bidna chovaji se jak kreteni
- prostredi, nevim ale prijde mi to takovy stejny, clovek kdyz prochazi nove lokace si rika ... sakra tady jsem uz byl
- auticka, ctyrkolky a buginy nemaji moc doladeny ovladani, clovek se s tim musi naucit jezdit (zataceni)  jinak furt boura
- malej bestiar
- clovek na to musi mit naladu, je to proste rezba, kdyz nema naladu vrazdit - zabijet neni v ty hre vlastne co delat

jestli to bude F2P ala Rift jak slibujou mohlo by to byt docela zajimavy jako oddychovka bez neutnosti platit, premyslim jestli ma cenu koupit v nejaky akci jeste season pass ale nikde se nedokazu dopidit jakou budou mit vyhodu lidi co maji zaklad + DLC vuci lidem co maji jen zaklad


 
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Květen 17, 2014, 01:38:28 odpoledne
Zresetoval jsem dneska heslo na starém trial Defiance účtu a ten účet funguje, že by to F2P spustili dříve ? :)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Květen 17, 2014, 02:26:05 odpoledne
Ahá, sám si odpovím, je tam malým písmem napsáno že je to trial do 500 ego pointů.

Můźe mi někdo říct, jaký objem herního času tak pŕedstavuje 500 egopointů ? :)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Zikk Květen 17, 2014, 03:13:21 odpoledne
Jestli si dobře pamatuju, tak jen pár hodin. Možná na víkend ti to vystačí.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Květen 17, 2014, 08:26:31 odpoledne
moc mě to nebaví
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Pivas Květen 17, 2014, 10:31:36 odpoledne
Mě to bavilo protože sme to hrali ve vic lidech, ale i tak to vydrželo jen dokud sem nedohral příběh.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: uru Květen 18, 2014, 03:14:08 odpoledne
tak jsem nakonec koupil i season pass, pac ten dle informaci nebude jinak volne dostupny pro f2p hrace a pro ty co maji jen zaklad, tihle hraci se do dlc muzou podivat kdyz je pozve knekdo kdo ho ma, ale zbrane atd co se vazou k dlc pouzivat nemuzou, jinak dlc hru dost ozivujou opravdu v tehle chvili nevim co mam delat driv :)

dokonce jsem zacal i sledovat serial a to ze moc serialovy nejsem maximalne tak jmenuju se earl :) asi nejsem moc narocny divak ale me se to docela libi a hlavne vic pak clovek chape nektere veci ve hre atd

jinak serial je tady: http://www.sledujuserialy.cz/defiance (http://www.sledujuserialy.cz/defiance)
 
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Květen 19, 2014, 06:38:12 odpoledne
Me to taky mrte bavilo ve vice lidech..  ono v singlu je dobre max hrat ten pribeh..  ale behat tam a grindit moby chodit na bosse. . to chce jedine s lidma.

Jen ted vsechen muj cas sezere WT aPS2.. ale o vikend bych  mozna dal
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Listopad 28, 2018, 04:37:30 odpoledne
Trion zrestartoval Defiance. Já to hrál chvíli v nějakém testu, nezaujalo mě to natolik, abych to zaplatil. Teď je to F2P - pokud se někdo nudíte, zkuste to a poreportujte :)

https://www.trionworlds.com/defiance/en/2018/02/27/announce/

http://www.youtube.com/watch?v=fRNhNE8GUus
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Awrel Listopad 28, 2018, 04:52:59 odpoledne
Zrovna koukám na seriál, tak to asi zkusím :-)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: rodier Listopad 29, 2018, 07:33:08 odpoledne
Prej je to o dost horsi nez byl ten puvodni :D
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Awrel Prosinec 04, 2018, 12:17:37 odpoledne
No čekal jsem, že aspoň trochu vylepší grafiku.  'vom' Zapnul jsem to na půl hoďky a už to asi nezapnu.
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Srpen 08, 2019, 05:58:01 odpoledne
Mám dneska retro-zkoumavou náladu. No prostě prokrastinuju :)

https://store.steampowered.com/app/743090/Defiance_2050/

http://www.youtube.com/watch?v=jpdeKXpDGTE
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: Stirius Srpen 08, 2019, 09:40:41 odpoledne
Se fakt nudíš :-)
Název: Re:Defiance
Přispěvatel: M.C/Sugest Srpen 08, 2019, 11:47:16 odpoledne
Se fakt nudíš :-)

Udržuju se v obraze.