Boiians

Připravované hry a pokec o hrách obecně => MMO hry => Téma založeno: M.C/Sugest Červenec 12, 2019, 02:02:00 odpoledne

Název: Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 12, 2019, 02:02:00 odpoledne
Hele, máme za sebou kus léta a tak se dost synchroně z několika stran začínají ozívat lidi s dotazy typu "co budem pařit vole"

(https://www.finalfantasyxiv.com/imgs/xivlogo.png)

A tak o tom přemejšlim a čtu a koukám na Youtube a je to samozřejmě bída. Všechno už jsme tak nějak hráli a ze všeho tak nějak odešli. V zásadě se tu dá po druhé, nebo potřetí, nebo podesáté vstoupit do stejné řeky typu TESO, BDO, SWTOR, WOW, LOTRO .. případně pro odolnější Conan, UO, EvE, Darkfall, AO, Shroud of Avatar atd.

Derfel jede ESO, Amaunetka Life is Feudal a já s Pištou oprašujeme SWTOR.

Našel jsem vlastně jen jedno Áčkové MMO, který jsem ještě nezkusil a asi v tom nebudu sám  to je Final Fantasy XIV (https://store.steampowered.com/app/39210/FINAL_FANTASY_XIV_Online/)

Přitom jak na Massively, tak na Youtube se většinou umisťuje na ne-li prvním, tak na druhém stupínku v hodnocení současných MMOček. Většinou je tam právě TESO a FF.
No, jenže je to ásie, i když aspoň Japonsko .. a já ten vzhlet těch malejch děvek ve školním kostýmku s očima přes celou držku nemusim a ty ulízaný buzny taky ne.

A tak se ptám, nezkusíme to nějak hromadně ? Těch 10 euro na Steamu nás nezabije a mohli bychom do něčeho zase jednou vlézt hromadně. Nemusí to bejt hned zejtra, berte to spíš jako sondu a pokus něco předdomluvit


http://www.youtube.com/watch?v=XqQzshaBlwI

Final Fantasy XIV Key Features:

    Story Driven Gameplay – with high production value (Graphics, Music, Cinematics, etc).
    Character Customization – 5 playable races and 15+ playable classes to start. Level up every single class in the game on a single character with the game's unique job system.
    Cross-Platform Play – between PC and Playstation 4.
    Player Housing – through Free Companies (guilds) and private housing.
    High Level of Content – an incredible amount of content. Players can easily spend thousands of hours in the game without running out of content to explore.
    Tons of Small Features – lots of smaller features make the game feel complete (Marriage, Golden Saucer mini games, Triple Triad, tons of side quests, etc).
    Something For Everyone - Plenty of late game content for both casuals and hardcore players alike. The game offers 'savage' and 'ultimate' difficulty raids for hardcore players while offering toned down normal mode for everyone else.

http://www.youtube.com/watch?v=BJEb_OEZkMc
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Stirius Červenec 12, 2019, 02:28:32 odpoledne
Hele, klidně. Ale já až tak na konci srpna. Do té doby jsem v Řecku...
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Deim Červenec 12, 2019, 02:35:09 odpoledne
Jo
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Egwain Červenec 12, 2019, 02:38:12 odpoledne
Plánuju s kámarády Vanilu... ale pokud se to neuchytí, určitě bych zase něco rád společně spáchal :)
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 12, 2019, 02:51:12 odpoledne
Ptal se mě Deim jestli je tam PvP, tak jsem sondnul a je to taková klasika. World PvP ala Darkfall ani omylem, ale dostatek arén a nějakej větší kus území, kterýmu říkaj frontline. Dokonce se tam snažej tlačit nějakej komentovanej e-sport přes duely a skupiny.

https://na.finalfantasyxiv.com/lodestone/playguide/pvpguide/system/

Zamě ok, co by jste čekali. Když bude chuť, daj se trénovat grupy 2x2, 4x4 a budete v tabulkách + se v PvP dá farmit nějakej gear, takže to neni úplně samoúčelný. Něco jako ve WoW no.
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 12, 2019, 02:52:55 odpoledne
Hele klikněte mi tam do tý ankety, ať mi odtama vyleze nějaký číslo.
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Stirius Červenec 12, 2019, 05:23:10 odpoledne
Hm, na  v appce na mobilu ta anketa asi nejni vidět....
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: TekLord Červenec 12, 2019, 06:00:09 odpoledne
Mno mám koupené, stahuji a dle steam diskuze je česká komunita na Ragnarok - chaos. https://warring-triad.net/ (https://warring-triad.net/)
Průběžně jsem na discordu...
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 12, 2019, 06:19:49 odpoledne
Já pořád ještě nevím, jestli jsem schopnej kousnout ty asijský holčičky a zabíjení veverek na začátku hry a taky čekám, co na to Pišta a ostatní, takže bych se neukvapoval.

NICMÉNĚ

Na Steamu si to můžete nainstalovat jako "demoverzi" coŽ je free trial up to level 35.
Takže si kaŹdý může individuelně otestovat, jestli na to má nervy.

Edit: akorát po registraci přímo v klientu musíš klienta schodit a znovu pustit přes steam, nezadávat při loginu one time key a ono ti to potvrdí že máš trial
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Thantica Červenec 12, 2019, 07:07:56 odpoledne
Zkoušel jsem to, když byla aktuální verze Heavensward, takže asi tak před 2-3 lety? Je to docela dobře propracovaná hra s velkým zaměřením na příběh. Klidně můžete strávit stovky hodin jenom questěním. Je tam i spousta dalším aktivit, ke kterým jsem se za ten měsíc ani pořádně nedostal. Jediné s čím jsem tak trochu bojoval je relativně pomalý combat. Docela trvá než zabijete i běžné mobky na quest.

Ale pro někoho kdo to nehrál a nehodlá pouze odklikat questy a přeskočit filmečky, tak mohu jenom doporučit.

Jak psal TekLord, tak česká komunita je na Ragnaroku, ale vzhledem k tomu, že právě vyšel datadisk, tak na Ragnaroku postavu nezaložíte. Je to zablokováno z důvodů boje proti login frontám. Zkoušet můžete kdekoliv a jestli pak budete chtít pokračovat, tak až opadne zájem a povolí opět registrace, tak by měl jít přesunout charakter, ale nevím jestli se to platí a případně za kolik.

Trochu mě láká to opět vyzkoušet, ale mám toho momentálně naplánováno dost, takže spíše ne.
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 12, 2019, 09:20:31 odpoledne
Server : Sprigan - jsou volný 3, ostatní jsou přeplněný a nelze tam vytvářet nové charaktery. Na Spriganu je XP bonus.

Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Stirius Červenec 12, 2019, 09:41:16 odpoledne
Jen Sugeste ještě jedna možnost no man's sky bude mít někdy teď update na MMO verzi, to by se mi asi taky líbilo nějak jet. Ale samozřejmě asi to nebude pvp apod...
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Amaunet Phoenix Červenec 13, 2019, 10:36:48 dopoledne
 Pokud by se nás sešlo vícero, pravděpodobně bych se přidala. Více mne teda zaujala beta, než hru z mého pohledu zjednodušili. Každopádně by jsem to nějak musela skloubit s LiF, které bych omezila. Většina PVE práce je tam hotova.
 Ohledně NMS jsem taky hodně zvědavá co z toho bude. Momentální stav hry je již více než uspokojující a další velký update by byl hodně lákavý.

 Na každý pád, čas na FF XIV bych si našla asi od příštího měsíce, teď v LiF dokončuji projekt a není moc čas. Také si zkusím znova to demo, ať mám představu, jestli mne to tentokráte zaujme dostatečně :D
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 13, 2019, 11:07:23 dopoledne
Tak jsem dal prvních 12 levelů a zatím je to nuda k zblití. Doufám že mi ta hra brzo ukáže něco do čeho se zamiluju :)
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Sheepa Červenec 13, 2019, 11:12:16 dopoledne
Já osobně velice vítám aktivitu Sugesta, dokopat zdejší bandu k nějaké větší akci. Proto i díky za link, je vidět, že PR jsi odvedl kvalitně.  Great Za sebe copak o to, já bych si i na relax něco zahrál hromadnějšího, ale když já na tyhle věci moc nejsem. To je stejný důvod, přoč mě tehdy mrzelo, jak jste s Pavlem drtili hodně ten Black Desert a já ho také skipnul. To mi bylo opravdu líto, jako asi i olituji časem tohle. Ale jako doufám, že se domluvíte a klapne to!

Já osobně kdyby se tu zvedla akce, tak bych taky pak byl pro ten no man sky a nebo bude nové Lotro, to staré nás s Lukou hrálo také dost tehdy.

P.S.- Teď mi akorát při psaní naskočila ta Modestyho citace. :D "Modesty: Raci teso nez buzerantsky ksichty" Jako neřekl bych to tak agresivně, ale jako jo no..  :Whistle: :cheesy:
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Derfel Červenec 13, 2019, 11:44:58 dopoledne
Tak pojdte hrat ESO  :GUI
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Modesty Červenec 13, 2019, 12:19:23 odpoledne
 :) :) :) :) :) :)
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 13, 2019, 12:49:58 odpoledne
Hele já ještě nehážu flintu dožita. Tyhle nudný začátky jsou u většiny mmo her.

Možná to je ten důvod, proč jsou MMOčka v úpadku a frčej moba hry, battle roayale a střílečky. MMO hry prostě neuměj ty začátky. Tyhlety sračky, kdy běháte zabíjet slepice a nosíte olej do lamp přece ve skutečnosti nikoho nebavěj, všichni je přetrpěj, aby se dostali do prvních dungů a teamovejch akcí, kdy budou mít víc abilit a moźnost kooperovat, kdy se začnou projevovat rozdíly v gearu.

Je málo MMOček, který jsou dobrý od začátku. Tady bych vyzdvihnul The Secret World, kde od začátku běháte mezi autama, střílíte zombíky a luštíte logický hádanky. Docela dobrej start má taky SWTOR, kde sice taky questíte docela tradičně, ale poŕád bojujete s robotama a lidma a je to dobře zasazený do opravdu dobrejch příběhů, je tam spousta animací a dobrej voice acting, kterej ve vás udrží filmovej feeling.

BTW extrémní je v tomhle Anarchy Online, kde na vašich statech záleží vše, rychlost pohybu, výška skoku, rychlost útoku. Anarchy online v mid a end gamu je poměrně akční záležitost, kdy už rychle běháte, rychle střílíte a prokládáte to speciálkama .. ale na začátku jste prostě chomí šneci a 99% lidí to nedá. ( dneska už tuplem )

Takže jedeme dál. Já jsem teď v dílně, ale večer k tomu zase sednu a jsem rozhodnutej to dotahnout do nějaký první instance a tam to teprve začnu řešit. Nicméně teď je to fakt nuda k posrání.
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Modesty Červenec 13, 2019, 01:18:14 odpoledne
V tom TESO mě sere ta vyrovnanost levelu, že můžeš kamkoliv, ale zase v tom vidim výhodu chození v partě dung i když je každej jinej level.
Jinak jsem v TESO udělal asi 25 levelů a víc mě to nějak teda nebavilo...prostě mi přijde, ža tam jen lítam od značky ke značce...ta hra na mě z nějakýho důvodu prostě nějak nedejchá i když je grafika perfektní...ale v partě bych zkusil...spíš sem jen soloval a párkrát dal 1-2 první dung asi
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Stirius Červenec 13, 2019, 01:27:12 odpoledne
A není ještě něco dalšího, o čem by se dalo uvažovat? Já před pár měsíci řešil ten nms ale věděl jsem, že nemám čas a bude MMO update v létě. Tak si to nechávám po návratu.
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 13, 2019, 01:43:05 odpoledne
A není ještě něco dalšího, o čem by se dalo uvažovat?

Je celkem hovno. Pokud by neklaplo Final Fantasy, tak se asi vracím k SWTORu. Solo PvE je tam steně nudný, ale je tam spousta dungů ( operace, flashpointy ) a mezitím si můžu jet space combat a arény. S tím si jeden vystačí, byť je to asi jako metadon pro závysláka na heroinu.

Ale v klidu, teď se testuje FFXIV veřím že to ty statisíce lidí nehrajou, protože by to byla sračka. Úvodní opruz se dal čekat.

Jo, Modesty ještě říkal něco o Conanovi, nevím jak je teď na tom.
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: pavlli Červenec 13, 2019, 02:45:17 odpoledne
Jako mozna bych to taky zkusil, kdyby se seslo vic lidi. Hral jsem to naposled chvili po vydani. Herni mechaniky dobry, ale ten asijskej vzhled me sere :-)
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 13, 2019, 03:43:46 odpoledne
Hele každej to klidně zkuste, ale zatím to asi nekupujte. Neni důvod. Do lvl 35 je ten trial.

Teď jsem dingnul LVL 15.
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 13, 2019, 08:48:13 odpoledne
První dungeon je od LVL 15
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 13, 2019, 11:55:54 odpoledne
Jasma :)
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: rodier Červenec 14, 2019, 02:07:21 dopoledne
@modesty - presne. TESO na me taky nedejchalo.. je to proste genericka mrdka.  to FFko ma strasne moc vymakany featury, hodne  hlubokej crafting, customizaci v housingu..   jako RPG je to hodne dobre
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Stirius Červenec 14, 2019, 09:36:10 dopoledne
Faktem je, že zabíjení holubů a myšioje prostě všude. Prvních 20 hodin ztráta času a pak je otázka jak říká sugest, co je dal. Dej echo...
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Modesty Červenec 14, 2019, 10:11:10 dopoledne
Age of Conan byste nedali ? Mě se to líbí...Jinak bych dal klidneě i Lotro to sou prostě podle mě dobrý hry....stejně to moc dlouho dávat nebudem asi : )))
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Gowenna Červenec 14, 2019, 12:17:30 odpoledne
hm, pozrel som to video a nejak to zenaujalo - graficky mi to prislo ako archeage, len trochu horsie a podla toho co som cital tak to ma aj menej/horsie featury - ale ako suggest pisal, snad tam je nieco co to tolko ludi laka:)

S MMO co su vonku a co som hral su podla mna hratelne ESO, BDO, SWTOR, AA, WoW, Albion

ono tych hier je pomerne dost, zalezi co je cielom:
- len sa zliezt v jednej hre a spolocne travit cas na discorde (je jedno ako hra, treba sa len dohodnut a aby primarne nebol niekto kto tu hru vyslovene neznasa:))
- hru kde spolocne nieco budujeme, mame nejaky end game ciel (napr AA, sandbox hry typu Atlas apod)
- spolocne dungy/rpg pr hra (Conan exiles, WoW,..)
- chill out pvp (moba, BR hry,..)
- hard core pvp (Darkfall, Albion...)
- hra co ma s kazdeho nieco (BDO, ESO, AA)

Ono sa to neda vybrat najlepsiu hru, ale da sa si urcit spolocne zaujmi a potom nieco vybrat co sa k tomu aspon blizi a potom za 3 mesiace quitnut:)
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 14, 2019, 12:22:12 odpoledne
Age of Conan byste nedali ? Mě se to líbí...Jinak bych dal klidneě i Lotro to sou prostě podle mě dobrý hry....stejně to moc dlouho dávat nebudem asi : )))


Já bych se tomu moc nebránil, ale upříměřečeno mám problém s tím, že Conan už bude slušně mrtvej a Funcom se o mrtvolky moc nestará.
Pokud neklapne Final Fantasy tak se zřejmě přesunu do SWTORu a odehraju si datadisky. ( za pár měsíců bude novej )
Nadruhou stranu, jsem ochotný jít kamkoliv, kde je víc lidí. Problém je, že máme:
Pištu v SWTOR
Derfa v TESO
Modestyho v Conanovi
Tekklord zacálovat tu FFXIV :) 

Takže máme 4 hry po jednom hráči a pak je tu nějakejch x lidí, co maj chuť do něčeho skočit :)

Dobrý je, že je očividně chuť něco popařit, tak teď to jen neposrat.
Já to vidím tak, že dneska ještě dodělám ty prequesty ve FFXIV abychom se dostali s Tekklordem a Deimem do prvního dungu a odemkli si ten LFG system. A uvidíme. Koneckonců se dam dotáhněte taky, neni to extra dlouhej proces.

Pokud to neklapne, budeme muset jednu hru vybrat. Já jsem pro SWTOR a to proto, že je super casual, kdy se dá celkem kdykoliv sejít na nějakou operaci, flashpoint a když nejsou lidi ( a to je důleźitý ) tak si místo nich vezmete companiony + je tam solo space kombat a PvP space combat, nemám odehrané vůbec žádné datadisky a na podzim má vyjít nový.
+ a to je velké + v Star Wars nemusíte luštit nějakej novej obsáhlej příběh a pokoušet se vžít do nějakýho světa o kterým víte hovno, ale jste ve Star Wars, ve světě, kterej zná každej od první třídy z WHSky..

Nicméně, TESO, klidně, Conan, klidně, LOTRO .. spíš ne, FFXIV .. když se tam sejdem, klidně, jistě to má potenciál, byť mě to zatím moc nebere.

Trochu mě na FFXIV vadí, že mám problém se s tím světem identifikovat .. zaprvé se tam všechno jmenuje podivně podle fonetickýho překladu z Japonštiny, zadruhá nechápu poč tam najednou na louce stojí megakrab a vedle něj prérijní šakal a mezi nima poletujou energeticky svazky wispové atd .. tam je třeba asi hlubšího vhledu do tematiky.
Z druhý strany, když vidím v SWTORu jak tam postávaj na jedný straně louky jediové a z druhý strany sithové a kopou se tam doprdele, tak mě to taky sere, protože se tam s nima trochu plejtvá ..ale pořád aspoň vím, kdo to kurva je :)

http://www.youtube.com/watch?v=IkMrSRTj100
www.youtube.com/watch?v=iV8c_o0tt9c
http://www.youtube.com/watch?v=8E3w0ahty2I

Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: rodier Červenec 14, 2019, 01:49:43 odpoledne
Darkh ma FF14 taky koupene a hral to.. ja uz mam taky postavicku.
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: rodier Červenec 14, 2019, 01:50:42 odpoledne
Lotro je stara sracka, to uz radsi Ao
Age of Conan je taky stara sracka
a Conan Exiles ma content asi tak na tyden hrani.
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: rodier Červenec 14, 2019, 01:53:15 odpoledne
Ja jsem pro FF nebo SWTOR - nicmene v swtor mam chary za zlou stranu a expit znova se mi moc nechce..
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 14, 2019, 02:46:03 odpoledne
Ja jsem pro FF nebo SWTOR - nicmene v swtor mam chary za zlou stranu a expit znova se mi moc nechce..

V SWTORu máš bufy z postav, kterým dokončíš main quest, kterej bejvá dobrej. Vlastně bys měl odehrát 8 příběhů a pak si vybrat main char :)
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: Sheepa Červenec 15, 2019, 10:54:35 dopoledne
Takže výsledek je, že se stejně budou hrát 2 hry, protože Miras, Derf a ještě kdosi hrají to TESo a vy budete hrát FF. :D Tak pokud bude ta TESo skupina pocetnejsi, tak jsem ochoten se přidat tam. SW nevím, kolik je lidí, ale taky by mi nevadil. Ale tam myslím není vůbec žádný housing, což v TESo alespoň už je. :P
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 15, 2019, 12:30:31 odpoledne
Takže výsledek je, že se stejně budou hrát 2 hry, protože Miras, Derf a ještě kdosi hrají to TESo a vy budete hrát FF. :D Tak pokud bude ta TESo skupina pocetnejsi, tak jsem ochoten se přidat tam. SW nevím, kolik je lidí, ale taky by mi nevadil. Ale tam myslím není vůbec žádný housing, což v TESo alespoň už je. :P

V SWTORU je osobní i guildovní housing. Můžeš mít stronghold třeba na Tatooinu nebo Coruscantu. Guilda si může pořídit flagshipu.

FF to asi nebude, nepřekous sem to. Nejblíž jsem teď asi k SWTORu, prostě to neni anonymní vesmír, jsou to Star Wars.
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: pavlli Červenec 15, 2019, 12:51:48 odpoledne
Ok, SWTOR bych mohl dat, asi spis nez FF. Kde hrajete, resp. za jakou stranu?
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: M.C/Sugest Červenec 15, 2019, 02:09:06 odpoledne
Ok, SWTOR bych mohl dat, asi spis nez FF. Kde hrajete, resp. za jakou stranu?

Chtěl bych to nějak rozseknout. Takže za mě .. Final Fantasy mě moc nenadchla, dal jsem tomu víkend, mám tam lvl 23 a nedolezl jsem přes všechny questy k tomu, aby mě to pustilo do prvního dungu. Další dungy jsou taky podmíněné questy a taky jsem nedosáhnul na mounty, toho dostanete od organizace, ke které se taky musíte proquestit.
Ono je to logické. Final Fantasy XIV je následovník singlplayerových RPG a je to jejich nástupce, čili je to hodně, hodně příběhové MMO a do toho jste tlačeni. A proč kurva ne, to je ostatně SWTOR taky. Jenže mě to moc nevyhovuje. Texty jsou strašně rozvláčný, jsou jich tuny, jsou pro mě ve špatně zkousnutelné angličtině, protože je to přeložený z Japonštiny. Nejsem schopný si pamatovat asijský názvy postav, lokací a mobů, což je patrně můj problém.

Čili Final Fantasy dávám zatím k ledu s tím, že pokud si to někdo veme na hrb, dotáhne tam lidi a budou tam lidi, klidně se toho zůčastním.

V tuto chvíli se přeorientovávám na SWTOR, je mi jako Evropanovi bližší.
Pokud kvůli mě někdo ztratil víkend testováním Final Fantasy tak se moc .... ale co, nasrat, aspoň jste si rozšířili obzory a i tenhle topic byl s otazníkem v názvu  :tongue: :cheesy:

Každopádně to tu nebudu případným FFXIV hráčům zasírat infem o tom kde hraju SWTOR a tak se další komunikace ohledně tohoto tématu přesouvá do topicu : https://forum.boiians.cz/index.php?topic=3248.0

Síla s vámi, pardon .. ať kráčíte ve světle krystalu !  :cool:
Název: Re:Final Fantasy XIV ?
Přispěvatel: TekLord Červenec 18, 2019, 10:52:23 odpoledne
Ahoj.
Také přidám komentář. Za mě zatím dobrá hra a opravdu je potřeba se prokousat storyline a guild questama, aby jste mohli konečně něco dělat. Expení levelů mimo hlavní příběh je začátečnická chyba, na začátek je více než důležité dělat main a guild questy a nic jiného. Jinak vás to hned omrzí a na tomto začátku dost lidí odpadává (asi jako v prvních dvou semestrech na vysoké škole  :-D ).
Servery jsou tu doslova přeplněné lidmi, content průběžně s progresem postavy. Je také dost vidět, že na začátku měli omezené finance a ve vyšším stádiu hraní se to zlepšuje tak jak dostávali peníze.

Na otestování máte 30 dní hraní zdarma. Já si ji hned koupil (s 30dny hraní), po dosažení první postavy na lvl 30 jsem dostal 1M gilů (herní měna) a 15dní hraní zdarma. Mám už mounta a snažim se dokončit plán tvorby classu postavy, je zde dost vysoký boost expení do 70lvlu.

Kdo bude chtít zkusit zahrát, pomůže mu toto video do začátku: https://youtu.be/BdYaq9sCKg0 (https://youtu.be/BdYaq9sCKg0), popřípadě bývám na discordu.

FF XIV online hraju a hrát budu i se subscripcí. (není free to play - díky bohu)