Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • rodier: Proc v account managementu u LIF MMO nemam game download? nastesti ve faq odkaz byl..   [odkaz]
    Listopad 18, 2017, 03:39:12 odpoledne
  • Naab: Free weekend Rainbow Six Siege a k tomu 50% sleva, pokud se to rozhodnete koupit.
    Listopad 17, 2017, 11:10:08 dopoledne
  • rodier: kde sosneme ten lif mmo ?
    Listopad 17, 2017, 01:10:09 dopoledne
  • rodier: ma to 4k hdr 144hz :D musi bejt zajimavy . je fakt ze sledovat co se deje v rozich uz bude problem
    Listopad 16, 2017, 11:32:35 odpoledne
  • rodier: no ono to umi i PIP :D
    Listopad 16, 2017, 11:32:04 odpoledne
  • Ostrava: jedine mozna tak stellaris nebo europu universalis
    Listopad 16, 2017, 09:11:57 odpoledne
  • Ostrava: problem je ze tohle neni herni monitor i kdyz to tam pisou na tomhle bych zadne FPS hrat rozhodne nechtel
    Listopad 16, 2017, 09:11:39 odpoledne
  • rodier: 49" Wide [odkaz]
    Listopad 16, 2017, 08:59:36 odpoledne
  • rodier: He?
    Listopad 16, 2017, 08:43:58 odpoledne
  • M.C/Sugest: Šup, šup přátelé, hurá budovat kapitalismus takhle ve čtvrtek :)  [odkaz]
    Listopad 16, 2017, 07:41:19 dopoledne
  • M.C/Sugest: Dobré ráno :)
    Listopad 15, 2017, 07:57:43 dopoledne
  • rodier: Sobotu nemam co delat a nedele vecer zjistim ze hrajete MU v y kurvy :D
    Listopad 12, 2017, 11:15:44 odpoledne
  • rodier: ja mam 27 full hd a je to nejlepsi :D
    Listopad 12, 2017, 11:07:40 odpoledne
  • Derfel: Jak 70% pripraveno kdes to vzala?
    Listopad 11, 2017, 05:09:45 odpoledne
  • Amaunet Phoenix: palias >> ultrawide je super věc, škoda že nejde ve všch hrách ( blokují ) já mám 27" 2560x1440 a něco jedu v okně 2500x1200. takový skoro UW :D
    Listopad 11, 2017, 10:02:34 dopoledne
  • Amaunet Phoenix: derfell :: ještě má hodně před sebou, prozatím je 70% z rozohovoru předem připraveno. Ale i tak je hustý, že občas reaguje p osvém
    Listopad 11, 2017, 10:01:29 dopoledne
  • Derfel: [odkaz]
    Listopad 10, 2017, 07:51:34 odpoledne
  • Palias: 35" monitor 21:9
    Listopad 10, 2017, 07:30:13 odpoledne
  • Stirius: Ultrawide?
    Listopad 10, 2017, 01:41:28 dopoledne
  • Stirius: Kromě toho že to rozmrdali celé, je to samá reklama
    Listopad 10, 2017, 01:39:59 dopoledne

* Kalendář

Listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:Life is Feudal od Derfel
[Dnes v 01:23:36 odpoledne]

Re:Black Desert Online - vše o hře od Ledwulf
[Dnes v 07:58:12 dopoledne]

Re:Black Desert Online - vše o hře od Ledwulf
[Dnes v 07:54:34 dopoledne]

Re:Albion Online od Ledwulf
[Dnes v 07:51:55 dopoledne]

Re:Life is Feudal od chockobo
[Dnes v 07:36:28 dopoledne]

Re:Black Desert Online - vše o hře od Gowenna
[Dnes v 12:19:40 dopoledne]

[Listopad 19, 2017, 10:32:34 odpoledne]

Re:Life is Feudal od Millanius
[Listopad 19, 2017, 10:25:17 odpoledne]

Re:Black Desert Online - vše o hře od Stirius
[Listopad 19, 2017, 10:04:18 odpoledne]

Re:Darkfall: Rise of Agon od Stirius
[Listopad 19, 2017, 10:01:16 odpoledne]

[Listopad 19, 2017, 07:24:23 odpoledne]

Re:Life is Feudal od Wawar
[Listopad 19, 2017, 06:02:13 odpoledne]

Re:Albion Online od Sheepa
[Listopad 19, 2017, 05:46:46 odpoledne]

Re:Albion Online od Johny B
[Listopad 19, 2017, 05:38:56 odpoledne]

Re:Albion Online od Derfel
[Listopad 19, 2017, 05:21:03 odpoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 59
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 6
  • Tečka Uživatelů online:

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 446
  • stats Celkem příspěvků: 54 268
  • stats Celkem témat: 2 325
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 103
  • stats Nejvíce online: 158

Autor Téma: Lord of the Rings Online  (Přečteno 14010 krát)

plus minus reset
Srpen 05, 2015, 07:02:30 odpoledne
Odpověď #90
  • Boiians člen
  • Veterán
  • Pohlaví: Mužské
  • Hra: Albion Online, League of Legends
  • Nick: Awrel, Majzlik

Duben 29, 2017, 12:02:15 odpoledne
Odpověď #91
  • Boiians člen
  • Legenda

LOTRO Update 20 - Battle of the Black Gate First Impressions

Duben 30, 2017, 06:49:32 dopoledne
Odpověď #92
  • Boiians člen
  • Veterán

Tady se z toho stalo forum updatu a starejch vykopávek koukám :D  :FCK

Duben 30, 2017, 08:58:03 dopoledne
Odpověď #93
  • Boiians člen
  • Legenda

Tady se z toho stalo forum updatu a starejch vykopávek koukám :D  :FCK

To já ..  FCPLM

Věnuju hodně volného času práci na ESQ, nemůžu teď nějakou dobbu na sluníčko ( ne že by ho tam bylo mnoho ) a tak mám cukání si něco zapařit. Ale není co.

Respektive, kdybych chtěl všeho nechat a ponořit se do nějaký hry až  po uši, dokázal bych si vybrat. Šáhnu bych buď po Black Desertu, nebo Darkfallu RoA. Jenže já tolik času nemám a tak pátrám po nějaké uspokojivé casual hře. A když už si tak reinstaluju, patchuju, obnovuju účty, skoukávám videa, tak to rovnou reportuju na fórum.

Proč ne, od toho tu je.

Mimochodem ten výsledek pátrání není moc uspokojivý.

LOTRO - vypadá jako super hra. Rozhodně skvělé převedení pŕedlohy do mmo. Ale prostě mě moc nebaví. Je tam nějakej součet faktorů kdy  nic moc grafika, kde je svět tvořenej velkejma rozmazanejma texturmama + taková nějaká celková neakčnost pohybu a boje je trochu uspávající.

SWTOR - šílená instancovanost - v podstatě poŕád někam loadujete + ta hra nemá endgame.

Guild Wars 2 - graficky moc pěkný - ještě zkusím, ale taky to není nic moc hlubokého. Věćně člověk behá od srdíčka k srdíčku, tam společně s dalśími lidmi pobije nějaký brouky, pavouky, zombieky a beží dál .. Chci se probojovat do nějakého dungu.

ESO - krásná hra, zase jsem si tam nějak nenašel povolání které by mě moc bavilo + mě nebaví jejich PvP.

Vanguard - ten bych si dal asi nejraději - ale neexistuje. ( emulátor je podle Modestyho prázdný )

Každou tu hru bych mohl hrát. Kdyby byla nová a Boiiani se tam sešli. Ale vstupovat podruhé ( potřetí ) do téže řeky, kdy už na vás nečeká moc překvapení + se tam víceméně plácáte sám .. to neni nic moc.

Duben 30, 2017, 09:10:54 dopoledne
Odpověď #94
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Tak po Black Desert moc mmocek nevyšlo že. Slušných. Spíš survival na serverech pro X hráčů. Ale to není MMO...

Duben 30, 2017, 10:38:00 dopoledne
Odpověď #95
  • Boiians člen
  • Rekrut

Black Desert me prisel jako sileny grind

Duben 30, 2017, 11:28:29 dopoledne
Odpověď #96
  • Boiians člen
  • Legenda

Black Desert me prisel jako sileny grind

Je to děsnej grind. Jenže taky krásnej komplexní svět se spoustou věcí co můžeš dělat. Rozhodně to neni nuda.

Ale jak říkáš RNG grind + mě tam štve hráči jsou vlastně jen součet DMG, žádný healeři, tanci atd .. což mám rád.

Květen 02, 2017, 10:37:23 dopoledne
Odpověď #97
  • Boiians člen
  • Veterán

To já ..  FCPLM

Věnuju hodně volného času práci na ESQ, nemůžu teď nějakou dobbu na sluníčko ( ne že by ho tam bylo mnoho ) a tak mám cukání si něco zapařit. Ale není co.

Respektive, kdybych chtěl všeho nechat a ponořit se do nějaký hry až  po uši, dokázal bych si vybrat. Šáhnu bych buď po Black Desertu, nebo Darkfallu RoA. Jenže já tolik času nemám a tak pátrám po nějaké uspokojivé casual hře. A když už si tak reinstaluju, patchuju, obnovuju účty, skoukávám videa, tak to rovnou reportuju na fórum.

Proč ne, od toho tu je.

Mimochodem ten výsledek pátrání není moc uspokojivý.

LOTRO - vypadá jako super hra. Rozhodně skvělé převedení pŕedlohy do mmo. Ale prostě mě moc nebaví. Je tam nějakej součet faktorů kdy  nic moc grafika, kde je svět tvořenej velkejma rozmazanejma texturmama + taková nějaká celková neakčnost pohybu a boje je trochu uspávající.

SWTOR - šílená instancovanost - v podstatě poŕád někam loadujete + ta hra nemá endgame.

Guild Wars 2 - graficky moc pěkný - ještě zkusím, ale taky to není nic moc hlubokého. Věćně člověk behá od srdíčka k srdíčku, tam společně s dalśími lidmi pobije nějaký brouky, pavouky, zombieky a beží dál .. Chci se probojovat do nějakého dungu.

ESO - krásná hra, zase jsem si tam nějak nenašel povolání které by mě moc bavilo + mě nebaví jejich PvP.

Vanguard - ten bych si dal asi nejraději - ale neexistuje. ( emulátor je podle Modestyho prázdný )

Každou tu hru bych mohl hrát. Kdyby byla nová a Boiiani se tam sešli. Ale vstupovat podruhé ( potřetí ) do téže řeky, kdy už na vás nečeká moc překvapení + se tam víceméně plácáte sám .. to neni nic moc.

Jo, od toho tu je. Však v pohodě. Ale tak ty sem dáváš fakt většinou hrozný vykopávky. Většinou to odignoruju, ale tak jednou se tomu snad můžu vysmát :D Sorry, ale nějaký zdechlý patche na ještě víc zdechlý hry, který stejně většina "umřeli" do pár měsíců od vydání.. Kdybys to aspon popsal slovama. Kdo ty hry hraje, patch dostava automaticky. A ostatní  to si myslim až tak nezajímá.

A ty hry co si vybíráš a tady píšeš, tak ty sou teda casual voe :D To opěvuješ jak kdyby to bylo bůhví co. Podle mě sračky do jednoho, většinu jsem hrál 2-4, když zrovna nebylo nic novýho. Takový Swtor, mě naposled dost bavilo - skoro jako křížovky. :D  'vom'

Květen 02, 2017, 10:47:12 dopoledne
Odpověď #98
  • Boiians člen
  • Veterán

Tak po Black Desert moc mmocek nevyšlo že. Slušných. Spíš survival na serverech pro X hráčů. Ale to není MMO...

Blbost. Třeba Revelation online je lepší jak BDO v mnoha ohledech. A je podle mě lepší i jak ten zbytek těch mmo, co zde byly vyjmenovaný. Jednak je to z těch her nejnovější - což do jistý míry zajištuje, že nebudete hrát většinou sami. A jednak to teď mělo velkej patch! :D Už tam mám celkem high lvl, takže něco o tom vím :D

Co vám ale budu vyprávět, ne? Vy jste stejně většinou už důchodci :D Až jednou vyjde pořádná hra, tak na to stejně nebudete mít čas. :DD

Květen 02, 2017, 11:01:34 dopoledne
Odpověď #99
  • Boiians člen
  • Veterán

revelations som zapol a po par hodinach vypol - pre mna osobne velke sklamanie, to uz by som si radcsej zahral Arche Age...

BDO bolo super - asi najzivsi svet aky som v MMO zazil, trochu ma sklamal end game a hlavne boj bol pre mna moc super duper blikajuca epilepticka show.

GW2 je ok, ale skor len pvp areny ma bavili.

LOTRO - tematicky ok, ale ako pisal suggest, nebavil ma bok, zaspaval som pri tom (doslovne, ale zase stava sa mi to pri 90% hrach:))

Květen 02, 2017, 11:26:27 dopoledne
Odpověď #100
  • Boiians člen
  • Veterán

BDO mělo dobrej svět. Ale combat, právě kvůli těm efektům stál za shit a spousty jinejch věcí tam nebylo podle mě dobrejch.  Hadry za prachy, model placení, některý klasy jen male, female atp.

Chápu, že někomu nemusí sedět každá hra, to mám stejně. U Revelation se taky dostavujou opakující momenty a časem únava a nuda. Je tam snad 5k nudnejch questů, všechno je grind jak prase, nemožnost chodit jednotlivý dungy kolikrát za den chcete, atp. Nicméně i tak ta hra je pořád lepší než skoro vše, co teď je. Skoro všechno tam funguje, craft má nějakej smysl, a těch věcí co se tam dá dělat je fakt mraky. Oběhat si všechno, co by člověk potřeboval za den zabere tak půl dne. Takže jako u každý jiný současný mmo, pokud nejste znuděný nerdi s nekonečnem času, radši to ani nehrát :D

Květen 02, 2017, 01:07:58 odpoledne
Odpověď #101
  • Boiians člen
  • Legenda

BDO mělo dobrej svět. Ale combat, právě kvůli těm efektům stál za shit a spousty jinejch věcí tam nebylo podle mě dobrejch.  Hadry za prachy, model placení, některý klasy jen male, female atp.

Chápu, že někomu nemusí sedět každá hra, to mám stejně. U Revelation se taky dostavujou opakující momenty a časem únava a nuda. Je tam snad 5k nudnejch questů, všechno je grind jak prase, nemožnost chodit jednotlivý dungy kolikrát za den chcete, atp. Nicméně i tak ta hra je pořád lepší než skoro vše, co teď je. Skoro všechno tam funguje, craft má nějakej smysl, a těch věcí co se tam dá dělat je fakt mraky. Oběhat si všechno, co by člověk potřeboval za den zabere tak půl dne. Takže jako u každý jiný současný mmo, pokud nejste znuděný nerdi s nekonečnem času, radši to ani nehrát :D

Jsou v tom Relevation classy v klasický holly trinity ? dmg/tank/healr ?

Je tam nějakej territory control ?

Jaký jsou možnosti PvP ?

Květen 02, 2017, 07:42:45 odpoledne
Odpověď #102
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Mně se líbila dost ta MMORPG diablovka co jsme tu někde řešili, ale pořád to bylo v bete. To mě jako casuala hodně zaujalo a až vyjde, určitě zkusím.

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.Nedostali jste svůj aktivační email??

* TS